zakompleksiony
21.10.03, 15:56
Tak się pytam, bo natrafiłem na taki, na jednym z polecanych przez redakcję
frów prywatnych.
Nie jest to bynajmniej wątek jakiegoś frustrata, tylko pokaźny wątek (ponad
100 postów), do którego wielki odnośnik jest umieszczony na górze tego forum
prywatnego.
Dla mnie zoofilia to przestępstwo (znęcanie sie nad zwierzętami), a wątek
propagujący takei zachowania jest nie do przyjęcia. Proszę adminów o
odpowiedź.