Dodaj do ulubionych

Krótko i merytorycznie

12.12.03, 13:10
1. Jak wstawiać do postów linki i inne ciała aktywne
2. Co się robi, jak się ktoś zgłosił do ukrytego forum i NIC
3. Sugestia: to by było fajne, gdyby "nieprzyjaciel" w i e d z i a ł, że go
sobie odhaczyłam. Plułby się ze złości na myśl, że ja nie widzę tego
wszystkiego, co on pisze
(To nie znaczy, że już mam jakichś nieprzyjaciół. Po prostu myślę
perspektywistycznie).
Obserwuj wątek
    • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:19
      gawronka napisała:

> 1. Jak wstawiać do postów linki i inne ciała aktywne

kopiuje adres i enteruje (blondynkom to nei wychodzi).

> 2. Co się robi, jak się ktoś zgłosił do ukrytego forum i NIC

mozna na przyklad zneinawidzic jego wlasciciela.

> 3. Sugestia: to by było fajne, gdyby "nieprzyjaciel" w i e d z i a ł, że go
      > sobie odhaczyłam. Plułby się ze złości na myśl, że ja nie widzę tego
      > wszystkiego, co on pisze

to neiprzyjaciel przestanie sie logowac i wtedy ty sie bedziesz pluc ze zlosci.

ps czy jestem juz na neibiesko? ide do lustra sie przejrzec... ;)))
      • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:23
        Uwaga! merytorycznie piszę: ale mi chodzi o takie linki, że np. napisane jest
        na czerwono "zupa pomidorowa", a po naciśnięciu wchodzisz na na jakąś stronę
        kulinarną (np)

Niemerytorycznie:
        > ps czy jestem juz na neibiesko? ide do lustra sie przejrzec... ;)))
        A co, za dużo spotkań trzeciego stopnia z jagódką i innymi ciałami plamiącymi?
        • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:31
          madra gwaronka! wie ze zanim sie zacznei szukac chlopakow na forum, trzeba sie
          dobrze nauczyc gotowac.
          a jagutka jest czarna choc czerwona bo jeszcze zielona (jej ulubiony dowcip
          przytaczam). ;)))
          • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:36
            > madra gwaronka! wie ze zanim sie zacznei szukac chlopakow na forum, trzeba
            sie
            > dobrze nauczyc gotowac.
            Chłopaków? Przecież tu same stary pryki siedzą

> a jagutka jest czarna choc czerwona bo jeszcze zielona (jej ulubiony dowcip
            > przytaczam). ;)))
            Ależ nie musisz się tłumaczyć.
            • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:38
              a co myslslisz, ze stare pryki nei lubia zeby im gotowac? samymi owocami
              milosci dlugo zyc sie nei da moja droga.
              • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:42
                To JA nie lubię gotować starym prykom:P

Ja dużo nie jadam, więc jakoś sobie poradzę.

• gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:47
                  to ze duzo nei jadasz to plus jakis, w dobie kryzysu zwlaszcza. a co do
                  gotowania, to przeciez zawsze mozesz zmienic zdanie. pamietaj ze tylko krowa
                  nei zmienia pogladow, a ty nei jestes krowa, prawda gawronko?
                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:51
                    Ty, KittyMan, przestań lepiej tyle pić, jak już nie odróżniasz krowy od gawrona.
                    • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:56
                      no krowy przynajmniej sa pozyteczne podczas gdy gawrony tylko kracza caly czas
                      i nawet mleka nei daja!
                    • j_karolak Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:57
                      Pięknie się Wasza miłość rozwija. Kto się czubi...
                      • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 13:59
                        Niech J. przestanie mi imputować. jak J. chce być pożyteczny, niech mi powie,
                        co jest z tymi linkami. A co do gawronów, to są bardzo inteligentne. I robią
                        karierę we wszelkiej maści powieściach grozy. Więc be careful.
                        • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:02
                          tylko im swiecidelka w glowie tym gawronom, ciagle nowe blyskotki wypatruja i
                          kto niby ma za to placic sie pytam?
                          • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:04
                            Nawet nie wspomnę, co tylko w głowie tobie i innym shitmanom. I kto za to
                            płaci?!

Ale masz rację, wydatki poniesione na błyskotki dla gawronek powinno się
                            odliczać od podatków
                            • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:06
                              aha a neiszczesnikom ktorzy maja w domu takiego gawrona powinno sie refundowac
                              leki od bolu glowy!
                              • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:09
                                a adminom, którzy mają w opiece takie gitmany, powinna przysługiwać
                                wcześniejsza emerytura!!!
                                A propos, dlaczego nikt z tych, co tu robią za BigBrothera, jeszcze się nie
                                wypowiedział w kwestii linków?
                                • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:14
                                  aha i te wszystko mnei spotyka za to, ze jestem jedyna osoba ktora wyciagnela
                                  do ciebie reke... dobra ide sobie w sina dal, ale jeszcze wroce gdyz tacy jak
                                  ja wracaja, wiec przygotuj pomidorowke dobra. ;))) pa
    • eela Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:10
      ad 1.
      to jest tak
      Ciekawe linki

<a href=*https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10988*>Ciekawe linki</a>

Zamiast znaków * (gwiazdka) wpisz " (apostrof)
      W apostrofie jest odpowiedni adres a potem tekst, który ma być widoczny.
      Najlepiej skopiuj link i zrób poprawki.

ad 2.
      Czeka się cierpliwie albo zgłasza jeszcze raz. Zgłoszenie mogło byc np.
      niezauważone albo nie dojśc.
      • gitman Re: Krótko i merytorycznie 12.12.03, 14:18
        no wreszcie eela raczyla odpowiedziec! na drugi raz prosze szybciej
        odpowiadac, bo gawronka mloda i neicierpliwa jest i na mnei sie skupil jej
        gniew!
        • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 14:22
          Bardzo dziękuję :))))
          Niniejszym merytoryczną część dyskusji uważam za zamkniętą.
          Teraz zapraszam na obiad w sali konferencyjnej.
          (Za pieniądze Samorządu F, rzecz jasna)
          • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 14:43
            A skoro ju tu się pojawiłaś droga eelu, czy mogłabyś mi powiedzieć (ależ
            częstuj się, gitmanie, tym sznyclem, nie krępuj się), jak to jest z tymi f.
            ukrytymi? Powiedzmy, tak całkiem przykładowo, jakie są kryteria przyjęcia do
            Dziupli?
            • miltonia Re: Krótko 12.12.03, 14:51
              To Ci Gawronka odpowiem za Eele. Podstawowym kryterium jest posiadanie kota.
              Jesli nie masz, to marne Twe szanse. Gitmana nie skarmiaj sznyclami, bo znowu
              nam na alkohol zabraknie. Wystarczy mu pomidorowka, tylko niezbyt przypalona,
              bo bedzie grymasil.
              • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:09

Mam rybki. Koty zjadają rybki. Czy to wystarczy?

Co do gitmana, to on zawsze mantyczy, a poza tym ja jestem abstynentka, więc
                możesz rozdzielić moją działkę na pozostałych (tylko bez korupcji!)

• gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:14
                  co niby robie? i dzie moj sznycel jest? (pomidorowke juz zjadlem dziekuje), w
                  tej chwili te 2 sprawy najbardziej mnie interesuja.
                  aha rybki tez moga byc, bo gitmany tez zjadaja rybki.
                  • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:17
                    mantyczyć = zrzędzić jak mantyka (czyli stara zrzęda)
                    sznycle masz na lewo, obok pólmiska z golonką.
                    Na prawo karaski w śmietanie.
                    Smacznego :)
                    • gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:20
                      wybaczam ci tego mantyke, bo szncyle wyweszylem w koncu.
                      teraz otworzymy jaka butelczyne, a potem zamowimy tebetaksi do klubu moze?
                      • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:24
                        Hm, gdzieś tam wyżej wspomniałam chyba o moim abstynenctwie?
                        Woda Perrier może być.
                        A co, w klubie kawka?

Uważaj na karaski, mają dużo ości.
                        • gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:28
                          hm, gdzies tam wyzej wspomnialem chyba o krowie co nei zmienia zdania?

a z karaskami sobie poradze, spokojna glowa.
                          • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:32
                            Mam również na względzie moją przełożoną panią prezes gini, która nie byłaby
                            zachwycona...
                            Nie próbowałeś jeszcze golonki. A może ci nie smakuje? :(
                            • gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:35
                              alez dopiero przestalem sie krzytusic oscia karaskowa, dobrze ze mnie walnelas
                              w plecy. to teraz mozemy spokojnie zajac sie golonka i tlumaczeniem tobie, ze
                              neipicie alkoholu jest szkodliwe.
                              • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:40
                                Zawsze do usług (w kwestii pierwszej pomocy w nagłych przypadkach)
                                Wiesz, że golonka może poważnie zaszkodzić na żołądek? Zwłaszcza, gdy ten
                                żołądek nie jest pierwszej młodości.

Jeśli chodzi o alkohol, to chyba upraszczasz...

Musztardy?
                                • gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:44
                                  hmmm ale nei chcesz chyba zebym pekl od przejedzenia? bo gdzie ja zmieszcze
                                  ten deser pyszny, ktorys sie neibawiem pojawi na stole...
                                  • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:47
                                    Oooo, a ja chciałam, żeby była niespodzianka :(((

Deserek "Ambrozja" z ananasem i bitą śmietaną, kremem i czymś podejrzanym na
                                    wierzchu. Nie znam się, więc nie wiem, czy to jest ajerkoniak czy nie...
                                    • gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:51
                                      no wiesz gawronko, ty to umiesz zadbac o to zeby czlowiek glodny nei byl.
                                      gdybys jeszcze zechciala wypic ze mna choc kieliszek wina, skoro juz nei
                                      chcesz pic alkoholu...
                                      • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 15:53
                                        :O Wino to nie alkohol???

Nie uważasz, że ten granatowy baldachim nad moim wątkiem wygląda bardzo stylowo?
                                        • gitman Re: Krótko 12.12.03, 15:57
                                          wino to wino, nim sie nei da upic chyba ze pijemy w ilosciach beczkowych a nei
                                          butelkowych. a baldachim moze byc, poza tym podoba mi sie twoj tok
                                          myslenia. :)))
                                          • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 16:02
                                            Ty mnie nie znasz, ja się upijam nawet cukierkiem z wisienką...

A co do toku myślenia... czy ktoś tu wyżej wspominał coś o błyskotkach?
                                            • gitman Re: Krótko 12.12.03, 16:05
                                              dobrze wiedziec, nei zebym mial to wykorzystac, ale...
                                              aha blyskotki powiadasz, ale nei masz na mysli od razu diamentow co? bo wiesz
                                              diamenty to akurat na ulicy nei leza.
                                              • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 16:10
                                                > dobrze wiedziec, nei zebym mial to wykorzystac, ale...
                                                Nawet mi to do głowy nie przyszło...

> aha blyskotki powiadasz, ale nei masz na mysli od razu diamentow co? bo wiesz
                                                > diamenty to akurat na ulicy nei leza.
                                                Od razu nie. Mogą być takie z paczki po chipsach.

Popraw krawat. W końcu jesteś pod MOIM baldachimem. To jest miejsce dla ludzi
                                                na poziomie.

• gitman Re: Krótko 12.12.03, 16:17
                                                  otoz jestem na poziomie, zauwaz ze sie nei schlalem, tylko prowadze
                                                  konserwacje i nei jadlem ryby nozem, co tez sie liczy.
                                                  co do diamentow, to nei mam nawet takich od chipsow, ale mam za to zloty
                                                  papierek po czekoladzie, reflektujesz nan?
                                                  • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 16:22
                                                    A skąd miałeś konserwy i czekoladę? Ja cię częstuję, a ty się obżerasz
                                                    potajemnie??

No pewnie, że chcę papierek, włożę go między kartki mojego pamiętnika i do
                                                    końca życia będę nań czasem spoglądać z sentymentem.

Za to dla ciebie mam spinkę do krawata, z pokemonem (bo z chipsów)
                                                  • gitman Re: Krótko 12.12.03, 16:26
                                                    bo bylem kiedys w ameryce i mialem na czekolade chec.
                                                    o nigdy nei dostalem spinki z pokemonem! bede ja zakladal tylko na szczegolne
                                                    okazje.
                                                  • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 16:29

Na szczególne okazje to znaczy kiedy?

• gitman Re: Krótko 12.12.03, 16:30
                                                    no kiedy bedziemy wychodzic na zewnatrz (na przyklad gdyby sie zepsul
                                                    telewizor i komputer jednoczesnie).
                                                  • miltonia Re: Krótko 12.12.03, 16:27
                                                    Nie schlales sie tylko dlatego, ze wiekszosc alkoholu zesmy z Aniela i Gini
                                                    profilaktycznie w segregatorach schowaly, a ryby jak zwykle jadles palcami,
                                                    mlaszczac przy tym.
                                                  • gitman Re: Krótko 12.12.03, 16:32
                                                    mlasknalem moze raz czy dwa, ale to z ukontentowania bylo wiec sie nei liczy!
                                                  • gawronka Re: Krótko 12.12.03, 16:34
                                                    miltonia, dla ciebie zostało trochę golonki.
                                                    Eeee, długo tu będziesz siedzieć?...
                                                  • miltonia Re: Krótko 12.12.03, 16:38
                                                    A co? Chcecie sam na sam zostac?
                                                  • aniela Re: Krótko 12.12.03, 18:18
                                                    aha jesli chca zostac sami to ja pojde po ksero moze. mozna by za pomoca
                                                    zwyklego podlego szantazu pozniej zapelnic kase, co ja oprozniliscie pod moja
                                                    nieobecnosc.
                • rubeus Re: Krótko 12.12.03, 18:26
                  gawronka - dziupla zakocona jest co prawda totalnie, ale posiadanie kota (zwierza) nie jest warunekiem koniecznym aby dostać się do dziupli.
                  Generalnie trzeba być ciekawym i kulturalnym ludziem... co powinno mieć odbicie w wypowiedziach na foracj różnorakich...
                  • zalogowana Re: Krótko 12.12.03, 18:28
                    Kulturalny to by sie najpierw ukłonił Anieli !
                    • Gość: aniela Re: Krótko IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.12.03, 18:52
                      nie wiem o co chodzi ale goraco popieram.
                      • gitman Re: Krótko 12.12.03, 18:54
                        o czesc aniela - uklonil sie g. ;)))
                        • Gość: aniela Re: Krótko IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.12.03, 18:55
                          yyyy pisz nicka pelnymi zdaniami bo mi sie hyyhhy skojarzylo ;))
      • fdj Oooooooooooo... 13.12.03, 13:05
        ...człowiek wyjeżdża na jeden dzień w delegację, a tu tyle ciekawych rozmów go
        omija.
        I na dodatek Eela jest już na niebiesko (gratuluję).
        Eekspert się z niej zrobił.
        Tylko żeby Pani nie wyEeksportowali, jak większość fachowców teraz.
        Gazeto.pl, zapłać dobrze Eeli, to może zostanie ;-)
      • dombir Re: Krótko i merytorycznie 02.01.04, 21:38
        Dodać muszę, że na końcu kodu musi się znaleźć ENTER (nie wiem czemu, ale tylko
        wtedy działa), tzn. wpisywasz <a href=*forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?
        f=10988*>Ciekawe linki</a> i od razu po "</a>" naciskasz ENTER.
    • gawronka Podnoszę mój KOFANY wątek.. 12.12.03, 18:43

... i otrzepuję z kurzu.

Rubeus:
      No, przecież ja jestem kulturalna. Tylko potrzebuję kogoś, kto mnie
      zarekomenderuje przed eelą. Kogoś o dobrej reputacji.
      • eela Re: Podnoszę mój KOFANY wątek.. 12.12.03, 18:48
        Przecież Cię wpuściłam. O co chodzi?
        • zalogowana Re: Podnoszę mój KOFANY wątek.. 12.12.03, 18:51

Przeciez mowi,że o reputację, bo po tym jak tu ją wszyscy widzieli z gitmanem,
          to o dobrej reputacji nie ma co marzyć:)
          • Gość: aniela Re: Podnoszę mój KOFANY wątek.. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.12.03, 18:53
            przepraszam bardzo ale watpie zeby mi sie Gawronka klaniala. nie wiem wiec
            skad wysnuliscie te kulturalne wnioski.
          • eela Re: Podnoszę mój KOFANY wątek.. 12.12.03, 18:54
            Widziałam, że się prowadzała z przyzwoitkami. :-)
            • zalogowana Re: Podnoszę mój KOFANY wątek.. 12.12.03, 19:09
              ja nic nie chce sugerować, ale ostatnio gitman był widziany w towarzystwie
              tirówek...:)
    • gawronka Ooops 12.12.03, 20:39
      Tak się zagadałam, że zapomniałam sprawdzić skrzynkę...
      Dzięki, eela!
    • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 18:52
      Idą Święta, pora odświeżyć mój niebieski baldachim...
      • gitman Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:17
        znajdzie sie troche miejsca dla mnei pod twoim baldachimem? ;)))
        • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:21
          to zależy ile masz w obwodzie
          • gitman Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:31
            oj sciesnimy sie jakos jakby co. ;)))
            • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:33
              tej, nie pchaj się tak, bo oberwiesz poduszką!
              • gitman Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:34
                tez ci moge przylozyc poduszka jak by co.
                • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:36
                  a masz!!!!!!!!
                  :P
                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 19:40
                    w walce na poduszki nei masz ze mna szans... no chyba ze specjalnie dam ci
                    wygrac.
                    • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 18.12.03, 21:07
                      ty mnie jeszcze w ogóle nie znasz!!!
                      jak cię dziobnę to ci skrócę pokemona o połowę!
                      • gitman Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:37
                        gawronka napisała:

> jak cię dziobnę to ci skrócę pokemona o połowę!

co ty mialas na mysli mowiac te slowa co? ;)))
                        • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:48
                          pokemona, a co? :P
                          • gitman Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:51
                            abo mi sie tak dziwnie skojarzylo...
                            • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:55
                              nie poczuwam się do odpowiedzialności. jaki jest pokemon, każdy widzi ;)
                              • gitman Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:56
                                aha to ile ty masz lat skoro ogladasz pokemony?
                                • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:58
                                  wystarczająco dużo
                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 19.12.03, 12:59
                                    wystarczajaco duzo na co? ;)))
                                    • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 19:48
                                      na oglądanie pokemonów, no!
                                      cienko u ciebie z logicznym myśleniem, czy co?
                                      • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 19:54
                                        logiczne myslenie i pokemony? to sie gryzie jakos chyba.
                                        • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 19:57
                                          pokemony nie gryzą, więc musi być cos nie tak z myśleniem...
                                          • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:04
                                            jak nei gryza to w jaki sposob zdobywaja pozywienie co?
                                            • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:14
                                              pasożytują na pewnym gatunku ssaków zwanym gitmanus niepospolitus
                                              • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:18
                                                ale kto - gawronki czy pokemony? ;)))
                                                • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:20
                                                  pokemony
                                                  gawronki robią to w sposób bardziej wampiryczny
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:23
                                                    aha to juz wiem czego sie spodziewac mam po tobie...
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:40
                                                    jestem bardziej nieprzewidywalna niż myślisz...
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:48
                                                    pozyjemy zobaczymy...
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:52
                                                    gitmanusie, zdumiewa mnie twoja przenikliwość ;)
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:54
                                                    milo mi, ze sie poznalas na mnie. ;)))
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 20:57
                                                    cóż, przecież widzę, jaki mam na ciebie dobry wpływ...
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:01
                                                    to ja mam na ciebie zly tak?
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:04
                                                    demoralizujący
                                                    nie widzisz, ze natchniona przez ciebie przestałam uzywać kropek i wiekszości
                                                    znaków diakrytycznych, o wielkich literach nie wspominając???
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:07
                                                    ale "nei" piszesz po staremu, a i polskie litery takze. :(((
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:10
                                                    'nie' to mój ostatni bastion...
                                                    a właściwie dlaczego ty piszesz inaczej???
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:12
                                                    ja pisze jak trzeba. to inni pisza inaczej!!!
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:16
                                                    i w realu też mówisz: normalnei nei mam forsy?
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:18
                                                    aha czy w ten chytry sposob znowu chcesz wybadac stan moich finansow? ;)))
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:21
                                                    normalnie nie wiem skąd ci to przyszło do glowy
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:23
                                                    aha znaczy dobra materialne nei sa tym czego pragniesz najbardziej?
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:27
                                                    zdecydowanie nie
                                                    za to wiem, czego ty pragniesz najbardziej - tak ładnie dobiłeś do setki
                                                    (postowej)
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:28
                                                    aha setke wypijam za twoje zdrowie i wole nei pytac co wiesz o moich
                                                    pragnieniach. ;)))
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 20.12.03, 21:30
                                                    w s z y s t k o
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:34
                                                    aha twoj ulubiony watek podnosze, mniemajac, iz oblesne lapska adminskie sie
                                                    go nei tkna. ;)))
                                                    ps w s z y s t k o czyli nic?
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:40
                                                    Ciiicho.... nie obrażaj adminów, bo a nuż... im trzeba kołysanki spiewać, żeby
                                                    przysneli...

Wszystko, co zechciałeś ujawnić :)
                                                  • gitman Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:45
                                                    myslisz, ze oni to czytaja? no cos ty - za leniwi sa, patrza tylko na tytuly
                                                    watkow i do srodka na 3 czy 4 posty w watku. a tebe jest tak leniwy, ze tylko
                                                    patrzy na nicki i po nich sie kieruje gdzie danego posta wywalic.
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:50
                                                    Hm, to ciekawe, co kolega tebe mysli o moim nicku, jesli w ogóle mysli
                                                    Od dzis przy każdym wątku bedę do dodawać: - merytoryczne!!!
                                                  • fdj Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:50
                                                    To by się zgadzało.
                                                    Zalogowanej od czasu, gdy wszystkie jej wątki zaczłą kierować na OŁ to tu w
                                                    ogóle nie ma ;-)
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:53
                                                    To było do...?
                                                  • fdj Re: Krótko i merytorycznie 30.12.03, 15:55
                                                    ... re, mi fa so la.
                                                  • gawronka Re: Krótko i merytorycznie 03.01.04, 14:41
                                                    Bemol by się przydał dla urozmaicenia.
    • gitman chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 15:57
      bo glowa sciany nei przebijemy raczej.
      • gawronka Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 15:58
        To idę.
        jemioła może iść ze mną czy zostawić ją na prawo?
        • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:02
          a wez ja ze soba, co sie tam bedzie kurzyc neiuzywana.
          • gawronka Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:04
            Hehe, już widzę, jak sie po lewej z miotełką krzątasz.
            Od kiedy ty taki porządny?
            • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:05
              a czy ja nei wygladam na porzadnego twoim zdaniem?
              • gawronka Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:08
                Nie, no ty jesteś bardzo porządny, tylko co rusz źle o tobie mówią różne
                elementy. Zupełnie nie wiem dlaczego.
                • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:11
                  zupelnei bezpdostawnie mnie atakuja, kazdy porzadny czlowiek to widzi od
                  razu...
                  ps aha pora sie wykosztaowac na blyskotke jakas, zeby twoja obiektywnosc i
                  bystrosc byla zawsze po odpowiedniej stronie.
                  ;)))
                  • gawronka Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:14
                    Pewnie widzą ciebie na swój obraz i podobieństwo, zamiast obiektywnym okiem
                    spojrzeć, obłudnicy.
                    No, czekałam na te słowa (o błyskotce) :)))
                    • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:18
                      aha bo to pora sie wybrac do jubilera (fdj wolalby pewnie zostac honorowym
                      dawca krwinek niz udac sie tam wlasnie). ;)))
                      • gawronka Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:20
                        No, to chodźmy :)
                        Tylko trzeba zostawić dla fdj karteczkę "jesteśmy w terenie".
                        • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:23
                          aha mysle ze to wystarczajaco dokladne okreslenie maszego miejsca pobytu. ;)))
                          • gawronka JESTEŚMY W TERENIE 30.12.03, 16:26
                            Gitman, molestuje mnie wiesz-kto. Muszę odejść od komputra. Spotkamy się u
                            jubilera ;)
                            • gitman Re: JESTEŚMY W TERENIE 30.12.03, 16:30
                              dobra tylko, ze tak neizapoznojutro. pa
                              • gawronka Re: JESTEŚMY W TERENIE 30.12.03, 17:04
                                sei rozumei
                                fe, więcej tego nie zrobię (ie>ei)
                    • Gość: rumba_negro Re: chodzcie w lewo ludzie pracy IP: *.aster.pl / *.acn.pl 30.12.03, 16:18
                      Halo halo!
                      :)))))))
                      Przecież miejsca w klubie
                      zarezerwowane czekają!
                      Co jest??
                      • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:25
                        my sami wybieramy klub do ktorego idziemy, a tebe to ciagle zawozi do jednej
                        speluny, ktora sie nam juz znudzila.
                        • Gość: rumba_negro Re: chodzcie w lewo ludzie pracy IP: *.aster.pl / *.acn.pl 30.12.03, 16:38
                          No to
                          Szczęsliwego Nowego Roku
                          na dowolnie wybranym boku:)))
                          PS. Dla wszystkich!
                      • eela Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 16:32
                        Chyba deszcz zmył narysowane strzałki. :-)
                        • aniela Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 20:44
                          aha jesli jest woda to sie po niej przespaceruje. to mnie relaksuje
                          • gitman Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 30.12.03, 20:50
                            a najlepsze jest to, ze mam zamiar od 1 stycznia rzucic w pizdu cale to forum,
                            ale ciekaw jestem czy mi sie to uda.
                            • gawronka Re: chodzcie w lewo ludzie pracy 31.12.03, 15:07
                              A to ciekawe, bo ja miałam plany podobne...

Ładnie mi w tych kolczykach diamentowych prosto od jubilera?
                              *(^_^)*
    • Gość: karolek Re: Krótko i merytorycznie IP: *.chello.pl 22.01.04, 19:57
      --------------------------------------------------------------------------------
      1. Jak wstawiać do postów linki i inne ciała aktywne
      2. Co się robi, jak się ktoś zgłosił do ukrytego forum i NIC
      3. Sugestia: to by było fajne, gdyby "nieprzyjaciel" w i e d z i a ł, że go
      sobie odhaczyłam. Plułby się ze złości na myśl, że ja nie widzę tego
      wszystkiego, co on pisze
      (To nie znaczy, że już mam jakichś nieprzyjaciół. Po prostu myślę
      perspektywistycznie).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka