Dodaj do ulubionych

Google apps

20.11.15, 21:37
Czy jest możliwość odzyskania dostępu do konta - właściwie do kalendarza?. Dwa dni temu mi zniknął dostęp. Moje konto jest oznaczone jako wyłączone i google twierdzi, że moje dane nie zostały usunięte. Bardzo mi na tym zależy.
Obserwuj wątek
    • bagienny Re: Google apps 24.11.15, 07:15
      Google od 15 października nie obsługuje kont w domenie gazeta.pl. Dostęp do kont był możliwy do 15 listopada, dla użytkowników, którzy chcieli zabrać swoje dane.
    • Gość: dagmara Re: Google apps IP: *.20-3.cable.virginm.net 08.12.15, 15:17
      Mam wylaczone konto na telefonie, doataje wiadomosci, ze mam sie skontaktowac z adminem. Otrzymuje poczte itp ale na telefonie to jakas porazka, nawet nie moge usunac tego konta z google bo najpierw trzeba sie zalogowac. Z jakiej racji moje konto wlasciwie zostalo wylaczone ? I co mam teraz zrobic?
      • bagienny Re: Google apps 08.12.15, 16:32
        Firma Google podjęła decyzję o wycofaniu się ze świadczenia usługi Google for ISP, dzięki której udostępnialiśmy rozwiązanie Gmail dla kont @gazeta.pl i @g.pl. W związku z decyzją Google, dokonaliśmy wyboru innego dostawcy systemu pocztowego.
        Konta gmail w domenach gazeta.pl i g.pl zostały usunięte 15 listopada.
        Żeby korzystać z aplikacji gmail należy posiadać konto w tej usłudze.
        • Gość: dagmara Re: Google apps IP: *.20-3.cable.virginm.net 08.12.15, 16:42
          Posiadam inne konto gmail ale nie moge zmienic przypisanego konta do google bo moje konto z g.pl jest wylaczone, nie usuniete. Nie moge sie na nie zalogowac nawet zeby je usunac. Nawet tutaj na forum wyskakuje blad aczkolwiek maile normalnie przychodza na poczte. Google kaze sie kontaktowac z Wami, wiec co mam w tym przypadku zrobic?
          • bagienny Re: Google apps 09.12.15, 07:24
            Twoje konto gmail w domenie g.pl zostało usunięte. Informowaliśmy od kilku miesięcy, że przełączamy pocztę z google na nową. 15 października google przestało obsługiwać konta w obrębie gazeta.pl i g.pl, dane były były dostępne do 15 listopada. Po tym terminie zostały usunięte.
            Należy usunąć informacje z przeglądarki w tym zapisane sesje i zalogować się ponownie na właściwy adres.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka