Dodaj do ulubionych

Slowko ode mnie

30.06.04, 21:40
Betty jeszcze raz to powiem, tylko tym razem dosadniej: Od.....l sie od
mojego loginu i skoncz z tymi obrzydliwymi insynuacjami, bo na podstawie
twoich niedomowien i postekiwan moznaby pomyslec, ze mam na sumieniu gwalty,
rozboje i wykorzystywanie seksualne nieletnich.

A wszystkim osobom probujacym dyskutowac z ta pania radze, zeby sobie
odpuscili. Prozny Wasz trud - to przypadek beznadziejny jest. Nic kobieta nie
kuma.
Obserwuj wątek
    • messja Re: Slowko ode mnie 30.06.04, 22:19
      wuzetka1 napisała:

> Betty jeszcze raz to powiem, tylko tym razem dosadniej: Od.....l sie od
      > mojego loginu i skoncz z tymi obrzydliwymi insynuacjami, bo na podstawie
      > twoich niedomowien i postekiwan moznaby pomyslec, ze mam na sumieniu gwalty,
      > rozboje i wykorzystywanie seksualne nieletnich.
      >
      > A wszystkim osobom probujacym dyskutowac z ta pania radze, zeby sobie
      > odpuscili. Prozny Wasz trud - to przypadek beznadziejny jest. Nic kobieta nie
      > kuma.

nie apeluj do niej. sadze, ze to tylko ja jeszcze bardziej zacheca - znak, ze
      zwracasz na nia uwage i sie przejmujesz. wiem, ze trudno sie nie przejmowac,
      kiedy ktos cos niby wie szalenie zlego na twoj temat, ale nie moze powiedziec o
      co chodzi bo to tajemnica:). z drugiej strony zobacz, ze nawet dziecko by nie
      wzielo pani betty zbyt powaznie z tymi jej niby pewnymi prawdami, w ktore
      trzeba wierzyc jej na slowo:)
        • gini Pomylka 04.07.04, 22:21
          diab.lica napisała:

> przeciez nikt juz nie bierze betty na powaznie :)))
          > im wiecej pisze tym bardziej sie kompromituje...
          >
          >
          Alez administracja bierze jajak najbarziej na powaznie.
          A w sprawie kompromitacji to prosze sobie dospiewac.
      • gini Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 09:09
        j_karolak napisał:

> A po co ten list otwarty? Nie lepiej wysłać tej Pani prywatną wiadomość?

Karolak, przestan nawolywac do uprawiania prywaty na forum publicznym.
      • Gość: Jureek Re: Slowko ode mnie IP: 212.20.131.* 05.07.04, 10:47
        j_karolak napisał:

> A po co ten list otwarty? Nie lepiej wysłać tej Pani prywatną wiadomość?

Wytłumaczę Ci, Karolak. Gdyby Betty swoje pomówienia wypisywałaby w prywatnych
        mailach do Wuzetki, to rzeczywiście wystarczyłaby odpowiedź mailowa. Ale Betty
        na tym forum, publicznie wypisuje, jaka to Wuzetka niedobra jest, więc w tym
        przypadku forma listu otwartego jest jak najbardziej na miejscu.
        Jura
          • bez_loginu4 Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 12:18
            w czym konkretnie betty moze miec racje? :-)
            i co ma do tego rzkoma ilość rzekomych loginów wygenerowanych z tego samego IP,
            co login wuzetka1 ?
            po ostatnie, to ze betty moze *moze* miec racje, nie znaczy ze ja ma (tego nie
            przyznalas), wiec z samego faktu ze betty teoretycznie *moze* miec racje,
            wynika wg ciebie, ze betty wolno ferowac pomowienia, bo a noz moze miec racje
            LOL
            w sumie w sprawie slynnych wlaman betty tez moze mogla miec racje :P

administracja po raz kolejny jak widze aktywnie uczestniczy w intrygach betty,
            doprawdy zenujace *****************
          • Gość: Jureek Re: Slowko ode mnie IP: 212.20.131.* 05.07.04, 12:43
            maas napisała:

> Jurku, zdziwilbys sie wiedzac, iloma loginami zongluje wuzetka1 :-) Nie wydaje
            > ci sie, ze Betty moze miec racje?

A w czym niby Betty ma mieć rację? Przecież Betty nie stać nawet na postawienie
            Wuzetce jakichkolwiek konkretnych zarzutów. Cała twórczość Betty o Wuzetce to
            jakieś niesprecyzowane insynuacje, zero konkretów, po to, żeby czytelnik myślał,
            że Wuzetka to jakiś potwór, ale o co konkretnie chodzi, to nie wiadomo - ot,
            taka propaganda z magla rodem.
            Jura

P.S. Przy okazji - mogłabyś napisać ile mam loginów na gazeta.pl? Jak nie chcesz
            tutaj, to napisz mi na priva.
            • betty Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 15:30
              O czym Ty w ogole piszesz, Jurek?
              Dzialalnosc wuzetki jest znana kazdemu czytaczowi forum Kobieta. Do tego nie
              trzeba byc aesem. I czego Ty wlasciwie oczekujesz? Zebym wymienila te
              kilkanascie loginow spod ktorych napastowala jedna osobe nie tylko na FK?
              No wybacz, ale nie oczekujesz chyba ze to zrobie. W tym momencie zarzuconoby mi
              ze zdradzam tajemnice zwiazane z jej ip, choc od dawna jej ip nie widze, a jej
              szanowna trollowatosc nadal czynnie trolluje pomino tego iz jest zabanowana.
              Nie zapominaj, ze oprocz tego,ze jestem aesem jestem tez uczestnikiem forum i
              mam prawo sie wypowiadac na jej temat, tak samo jak i ona na moj.
              Przy czym trzeba zauwazyc, ze do takich prostackich zagrywek jak w/w nigdy sie
              nie posuwam. Co to ma w ogole znaczyc "pomowienie"? A jak atakuja tutaj
              przypadkowe osoby, o ktorych tez ponoc wiedza wszystko to jakos sie nie
              odzywasz w ich obronie, a pewnosci nie masz ze maja racje.
              Wuzetka jest trollem. Pod kilkunastoma loginami systematycznie atakowala w
              wyjatkowo brzydliwy sposob jedna wybrana osobe (ciezarna kobiete), ktora
              niczego jej nigdy nie zrobila. Triss nawet nie uniosla sie we wlasnej obronie.
              Obecnie wuzetka przebywa na forum tylko dlatego, ze zmienia sobie ip przez
              proxy i nadal pisuje pod kilkoma loginami, ktore zaklada i wykorzystuje jedynie
              do szykanowania innych uczestnikow. Z zamilowaniem trolluje jako podszywki
              wybranych forumowiczow.
              Hipokrytka pelna geba, bo wyprze sie sama siebie po paru sekundach. Wiekszej
              pacyny na tym forum jeszcze nie widzialam. Teraz juz wiesz o co chodzi?
              Osobiscie ciesze sie z tego, ze ma mnie za wroga i wypowiada sie na moj temat
              krytycznie (lub prymitywnie spamujac), bo gdyby bylo przeciwnie, to znaczyloby
              to, ze ze mna jest cos nie w porzadku. Jest to dla mnie ogromnym komplementem,
              ze ten troll za mna nie przepada.
              • wuzetka1 Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 15:49
                > Obecnie wuzetka przebywa na forum tylko dlatego, ze zmienia sobie ip przez
                > proxy i nadal pisuje pod kilkoma loginami, ktore zaklada i wykorzystuje
                jedynie
                >
                > do szykanowania innych uczestnikow.

Hmmm ciekawe skad betty ma takie informacje, skoro podobno nie widzi juz mojego
                ip.
                Pisanie, ze pisuje jedynie w celu szykanowania innych jest duzym naduzyciem,
                ale to juz kiedys jureek wykazal, wklejajac linki do zalozonych przeze mnie
                watkow.

> Wuzetka jest trollem. Pod kilkunastoma loginami systematycznie atakowala w
                > wyjatkowo brzydliwy sposob jedna wybrana osobe (ciezarna kobiete), ktora
                > niczego jej nigdy nie zrobila

Rozumiem, ze gdyby kobieta nie byla ciezarna lub cos wczesniej wuzetce zrobila,
                to przewinienie byloby mniejsze rotfl

> Osobiscie ciesze sie z tego, ze ma mnie za wroga i wypowiada sie na moj temat
                > krytycznie (lub prymitywnie spamujac), bo gdyby bylo przeciwnie, to
                znaczyloby
                > to, ze ze mna jest cos nie w porzadku. Jest to dla mnie ogromnym
                komplementem,
                > ze ten troll za mna nie przepada.

Alez nie mam Cie za wroga, a jedynie za wyjatkowo glupiutka i bezmyslna istote

> Hipokrytka pelna geba, bo wyprze sie sama siebie po paru sekundach

A to juz tylko twoje przypuszczenie, niczym zreszta nieuzasadnione. Ale spoko,
                wszyscy juz sie przyzwyczaili, ze pleciesz tutaj rozne bzdury, wiec i ta
                zostaje ci wybaczona.

• jureek Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 16:40
                No, nareszcie jakiś konkretny zarzut. Przyznam się, że odetchnąłem z ulgą, bo z
                poprzednich Twoich ogólnikowych wypowiedzi można było się obawiać, że Wuzetka
                np. z krwi niewinnych dzieciątek macę robi. Teraz już wiem, że przestępstwem
                Wuzetki było atakowanie wybranej przez siebie osoby, czyli na tym i innych
                forach chleb powszedni. Nie prowadziłem statystyk, ale tak na oko wydaje mi się,
                że ponad połowa wypowiedzi na forum w jakiś tam sposób związana jest z
                prywatnymi wojenkami. Tak było, jest i będzie, a mieszanie się adminów do tych
                wojenek wcale sytuacji nie łagodzi, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej ją
                zaostrza.
                Wcale nie odmawiam Ci jako zwykłej forumowiczce prawa do wypowiadania się na
                temat innych uczestników forum, problem w tym, że nie wypowiadałaś się jak
                zwykła forumowiczka, bo w co drugim poście podkreślałaś, że masz większą wiedzę
                niż zwykły forumowicz.
                Jura

P.S. Czy zanim zaczęłaś atakować Wuzetkę upewniłaś się, czy nie jest ona
                przypadkiem w ciąży?
                • betty Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 00:06
                  To nie jest zarzut tylko fakty. Odzywam sie na ten temat tylko dlatego, ze
                  przykro czasem patrzec, jak ona Was w konia robi i manipuluje swoim niewinnym
                  swiergotem jak to admini jej krzywde zrobili i aesi tez brzydko o niej pisza, a
                  ona zupelnie nieswiadoma.
                  Nie brala udzialu w prywatnych wojenkach, bo byly to popisy na wieksza skale, a
                  Triss sie nawet nie bronila. Odezwala sie pare razy i bynajmniej nie w tym
                  samym tonie co wuzetka. Wuzetka w prostacki sposob "jezdzila" sobie po ciazy
                  Triss. Dlatego napisalam o ciazy.
                  Z moimi sympatiami nie ma to nic wspolnego. Raczej ze zdrowym rozsadkiem
                  obserwatora, bo z bytem Triss tez nie sympatyzuje.
                  Co do mojej wiedzy to jesli o tym pisze, to w troche innym kontekscie. Zadne to
                  blogoslawienstwo, szczegolnie kiedy domagasz sie szczegolow i dowodow, o
                  ktorych ja pisac nie moge. Dobrze o tym wiesz. Tak samo jak nie moga tego
                  robic admini.
                  Czasem dobrze posluchac chociaz rady admina, ktore jednak wie.
                  Uwazam ze to nie fair stawiac ich czasem w glupiej sytuacji zadajac dowodow.
                  Dobrze wiesz, ze im nie wolno i czesto nie maja mozliwosci sie wytlumaczyc choc
                  bardzo chcieliby moze cos wyjasnic.
                  • gini Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 00:50
                    betty napisała:

> To nie jest zarzut tylko fakty. Odzywam sie na ten temat tylko dlatego, ze
                    > przykro czasem patrzec, jak ona Was w konia robi i manipuluje swoim niewinnym
                    > swiergotem jak to admini jej krzywde zrobili i aesi tez brzydko o niej pisza,
                    a
                    >
                    > ona zupelnie nieswiadoma.
                    > Nie brala udzialu w prywatnych wojenkach, bo byly to popisy na wieksza skale,
                    a
                    >
                    > Triss sie nawet nie bronila. Odezwala sie pare razy i bynajmniej nie w tym
                    > samym tonie co wuzetka. Wuzetka w prostacki sposob "jezdzila" sobie po ciazy
                    > Triss. Dlatego napisalam o ciazy.

Betty a ty znasz te Triss osobiscie?Z ta ciaza to pewna informacja?Bo ja tez
                    moge jutro napisac, ze w ciazy jestem.

> Z moimi sympatiami nie ma to nic wspolnego. Raczej ze zdrowym rozsadkiem
                    > obserwatora, bo z bytem Triss tez nie sympatyzuje.
                    > Co do mojej wiedzy to jesli o tym pisze, to w troche innym kontekscie. Zadne
                    to
                    >
                    > blogoslawienstwo, szczegolnie kiedy domagasz sie szczegolow i dowodow, o
                    > ktorych ja pisac nie moge.

To jie zaczynaj , wiem a nie powiem to idiotyzm.

Dobrze o tym wiesz. Tak samo jak nie moga tego
                    > robic admini.
                    > Czasem dobrze posluchac chociaz rady admina, ktore jednak wie.

Admini i tak malo wiedza, bo jest proxy moja paniusiu, i ludzie sobie z niego
                    pisza co chca, czepiacie sie do wybranyc i tyle.

> Uwazam ze to nie fair stawiac ich czasem w glupiej sytuacji zadajac dowodow.

Co Ty nie powiesz?A co maja admini do ukrycia?Skoro jest dowod czyjes winy to w
                    czym problem pani betty?

> Dobrze wiesz, ze im nie wolno i czesto nie maja mozliwosci sie wytlumaczyc
                    choc
                    >
                    > bardzo chcieliby moze cos wyjasnic.

Ta i chcialabym i boje sie.Ktos popelnia wykroczenie, jest regulamin i zaden
                    problem obwiescic wszem i wobec, ze za to i za to komus sie daje bana.
                    Tyle, ze Wy panstwo dawno macie gdzies ten regulamin.
                    • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 01:20
                      gini napisała:

> Betty a ty znasz te Triss osobiscie?Z ta ciaza to pewna informacja?Bo ja tez
                      > moge jutro napisac, ze w ciazy jestem.

Jasne, tylko jesli ktos potem bedzie uparcie zakladal watki czepiajace sie tego
                      i podszywajace pod ciebie, to moga one zgodnie z netykieta i regulaminem zostac
                      usuniete. Jak to bylo w przypadku wuzetki.

> Co Ty nie powiesz?A co maja admini do ukrycia?Skoro jest dowod czyjes winy to
                      > w czym problem pani betty?

W niczym problem, watki takie sa usuwane, a po przekroczeniu pewnej granicy
                      autor blokowany. Po prostu nie powinien jedynie twierdzic, ze to nie mialo miejsca.

> Ta i chcialabym i boje sie.Ktos popelnia wykroczenie, jest regulamin i zaden
                      > problem obwiescic wszem i wobec, ze za to i za to komus sie daje bana.

Przeciez bylo obwieszczone - w odpowiedzi na pytanie wuzetki.
                      • bez_loginu4 Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 01:33
                        primo: niezalogowany user nie ma prawa do zadnych roszczen odnosnie "swojego"
                        nicka, wiec gdzie to podszywanie?
                        secundo: betty jak zwykle koloryzuje, cale czepianie to ledwie kilka wpisow
                        owego niezalogowanego blizniaczego nicka, w tym moze 1 czy 2 w jakis
                        nawiazujace w dwuznaczny sposob do stanu blogoslawionego

zrobiliscie z wuzetki kozla ofiarnego i widac jak bardzo swedzi was (adminow)
                        to, ze wuzetka sie tym nie przejela. oto cala i tajemnica.
                        • betty Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 11:03
                          Jaki niezalogowany?
                          Login Triss: triss_merigold6
                          Login wuzetki: triss_meriqolg6 pod ktorym udawala Triss.
                          Ale to drobnostka w porownaniu z reszta jest dzialalnosci.
                          W czym Ty ja systematycznie wspomagasz, pacynko.
                          • wuzetka1 Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 13:36
                            > Jaki niezalogowany?

no coz zaczelo sie od wpisow niezalogowanych, ktore z definicji podszywkami
                            nie sa, a wywolaly one ogromna awanture i pogrozki

> Login Triss: triss_merigold6
                            > Login wuzetki: triss_meriqolg6 pod ktorym udawala Triss.

no cos ty betty
                            na meriqolg nikt by sie nie dal nabrac - chyba ze ktos o podobnym do twojego iq
                            login wuzetki: triss_meriqold6

> Ale to drobnostka w porownaniu z reszta jest dzialalnosci.
                            > W czym Ty ja systematycznie wspomagasz, pacynko.

Naturalnie. Reszta dzialalnosci wuzetki to m.in. kradzieze w supermarketach,
                            napady na bezbronne staruszki, rozboje z bronia w reku, bliska wspolpraca z Al
                            Kaida i zapomnialas jeszcze o wspolpracy z niejakim Andrzejem S. (ale nie
                            mozemy powiedziec wiecej o co chodzi, bo jeszcze nie zapadl wyrok i obowiazuje
                            ustawa o ochronie danych :P)
                            • jureek Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 14:09
                              wuzetka1 napisała:

> Naturalnie. Reszta dzialalnosci wuzetki to m.in. kradzieze w supermarketach,
                              > napady na bezbronne staruszki, rozboje z bronia w reku, bliska wspolpraca z Al
                              > Kaida i zapomnialas jeszcze o wspolpracy z niejakim Andrzejem S. (ale nie
                              > mozemy powiedziec wiecej o co chodzi, bo jeszcze nie zapadl wyrok i obowiazuje
                              > ustawa o ochronie danych :P)

ROTFL :))))
                            • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 14:25
                              wuzetka1 napisała:

> Naturalnie. Reszta dzialalnosci wuzetki to m.in. kradzieze w supermarketach,
                              > napady na bezbronne staruszki, rozboje z bronia w reku, bliska wspolpraca z Al
                              > Kaida i zapomnialas jeszcze o wspolpracy z niejakim Andrzejem S. (ale nie
                              > mozemy powiedziec wiecej o co chodzi, bo jeszcze nie zapadl wyrok i obowiazuje
                              > ustawa o ochronie danych :P)

Reductio ad absurdum to tani chwyt retoryczny, zreszta pisalas juz to samo na
                              poczatku. Betty o nic podobnego cie nie oskarza. Pisze po prostu to, co widza
                              uzytkownicy - trollujesz na forum. Jak widac piszesz tu sobie spokojnie,
                              natomiast podszywki i inne rozrobki beda kasowane i tyle.
                              • diab.lica Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 14:31
                                > Betty o nic podobnego cie nie oskarza. Pisze po prostu to, co widza
                                > uzytkownicy - trollujesz na forum.

nie, ale betty jej napisala:

"Ale to drobnostka w porownaniu z reszta jest dzialalnosci."

a tym czasem, z tego co jako uzytkownik kobiety widzialam, zalozenie tego
                                loginu bylo wlasnie _najgorsza_ rzecza, jaka zrobila wuzetka i myslalam, ze
                                wlasnie za to zostala zbanowana
                                tymczasem betty sugeruje, ze wuzetka ma na sumieniu rowniez inne, o wiele
                                gorsze grzechy...
                                • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 14:38
                                  Nie mamy w zwyczaju banowac za sam login, tylko za caloksztalt dzialalnosci: w
                                  przypadku wuzetki - podszywanie sie, masowe watki antytrissowe na FK i nie tylko
                                  itp., mimo ostrzezen na FK i czasowej blokady. Byl moment, ze FK bylo od gory
                                  zasmiecone watkami typu antytriss-protriss animowanymi dzielnie przez wuzetke,
                                  miriammiriam i ich wcielenia. Byc moze widzialas tylko ulamek - trzeba bylo
                                  uwaznie sledzic OL, bo lecialo tego sporo :-) Forum sluzy do dyskusji, a nie
                                  nagonek.
                                  • diab.lica Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 19:02
                                    maas napisała:
                                    > Byl moment, ze FK bylo od gory
                                    > zasmiecone watkami typu antytriss-protriss animowanymi dzielnie przez wuzetke,
                                    > miriammiriam i ich wcielenia.

jestes pewna, ze miriammiriam zalozyla jakis anonimowy watek anty-triss?
                                    ps. rada: zanim odpowiesz - sprawdz
                              • wuzetka1 Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 15:51
                                Maas po polsku to bedzie "sprowadzanie do absurdu". Mowie Ci to z dobrej woli,
                                ktos moze nie znac laciny, a jestesmy w koncu na polkojezycznym forum. Za te
                                wstawki w obcym jezyku jakis moderator moglb Cie wyciac, a po co Ci taki
                                wstyd ;).
                          • gini Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 15:57
                            betty napisała:

> Jaki niezalogowany?
                            > Login Triss: triss_merigold6
                            > Login wuzetki: triss_meriqolg6 pod ktorym udawala Triss.
                            > Ale to drobnostka w porownaniu z reszta jest dzialalnosci.
                            > W czym Ty ja systematycznie wspomagasz, pacynko.

Fajnie, ze wreszcie wiem o co chodzi .
                            A jak udawala to w czym problem?Pyndzel tez mnie udawal , pisal z mojego
                            adresu.Przyszlam do domu i okazalo sie, ze zalozylam watek , nie tykajac
                            komputera,nie bylo aesow i sama sobie jakos poradzilam.
                            Nie panikuj Betty, ludzie umieja czytac, normalny forumowicz potrafi pogonic
                            kota prowokom czy podszywom, obejdzie sie bez Twojej interwencji.
                            • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 16:02
                              Na FA macie dyskutantow wagi polciezkiej, dobrze zaprawionych w bojach :-) Ale
                              nie ma tak rozowo, nawet stamtad przeciez zglaszaliscie i ty, i inni
                              watki/podszywki do interwencji, i takie interwencje byly podejmowane.
                      • gini Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 01:33
                        maas napisała:

> gini napisała:
                        >
                        > > Betty a ty znasz te Triss osobiscie?Z ta ciaza to pewna informacja?Bo ja t
                        > ez
                        > > moge jutro napisac, ze w ciazy jestem.
                        >
                        > Jasne, tylko jesli ktos potem bedzie uparcie zakladal watki czepiajace sie
                        tego
                        > i podszywajace pod ciebie, to moga one zgodnie z netykieta i regulaminem
                        zostac
                        > usuniete. Jak to bylo w przypadku wuzetki.

Maas , czy Ty wiesz, ze mi to juz smutno, bo czasami to w jednym dniu potrafili
                        o mnie zalozyc z piec watkow dziennie, (teraz jakos nie zakladaja.)
                        Nie pamietam by kogos z tego powodu banowali.

Inna sprawa, ze Betty podpiera sie ta ciaza, Triss, a Triss na dobra sprawe
                        moze byc starszym panem z wasami.
                        Wiec argument jakby smieszny.

>
                        > > Co Ty nie powiesz?A co maja admini do ukrycia?Skoro jest dowod czyjes winy
                        > to
                        > > w czym problem pani betty?
                        >
                        > W niczym problem, watki takie sa usuwane, a po przekroczeniu pewnej granicy
                        > autor blokowany. Po prostu nie powinien jedynie twierdzic, ze to nie mialo
                        miej
                        > sca.

Maas, nie jestescie w stanie zabanowac wszystkich i wiesz o tym dobrze, po co
                        wiec banujecie wybranych?Czasami usuwajac calkiem niewinne watki prowokujecie
                        spam, bo ludzie robia wam na zlosc.
                        Usuniecie jeden watek ot tak sobie, wiec ktos tam sie wscieka i zaklada piec
                        nastepnych.

>
                        > > Ta i chcialabym i boje sie.Ktos popelnia wykroczenie, jest regulamin i zad
                        > en
                        > > problem obwiescic wszem i wobec, ze za to i za to komus sie daje bana.
                        >
                        > Przeciez bylo obwieszczone - w odpowiedzi na pytanie wuzetki.

Tu nie chodzi o obwieszczenie tylko o to co pisze Betty, wiem ale nie moge
                        powiedziec, admini wiedza ale nie moga, przeciez to idiotyzm.
                        • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 01:56
                          gini napisała:

> Tu nie chodzi o obwieszczenie tylko o to co pisze Betty, wiem ale nie moge
                          > powiedziec, admini wiedza ale nie moga, przeciez to idiotyzm.

Gini, bo tak jest. Widze sobie, jaka liste loginow stworzyla wuzetka w celu
                          rozrobek - bo do tego ich dzialalnosc sie sprowadza - widze jak pisze sobie w
                          jednym watku jako trzy byty i szczerze mowiac nie spedza mi to snu z powiek, ale
                          nie moge jej w zwiazku z tym traktowac jako ucisnionej niewinnosci. Podobnie
                          zreszta jak bezloginu4 itp. Jezeli mi nie wierzycie to trudno, publikowac tej
                          calej listy nie zamierzam, robic wyciagow z Oslej Lawki tez nie :-) Pozostane po
                          prostu przy swoim zdaniu.
                          • gini Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 02:19
                            maas napisała:

> gini napisała:
                            >
                            > > Tu nie chodzi o obwieszczenie tylko o to co pisze Betty, wiem ale nie moge
                            >
                            > > powiedziec, admini wiedza ale nie moga, przeciez to idiotyzm.
                            >
                            > Gini, bo tak jest. Widze sobie, jaka liste loginow stworzyla wuzetka w celu
                            > rozrobek - bo do tego ich dzialalnosc sie sprowadza - widze jak pisze sobie w
                            > jednym watku jako trzy byty i szczerze mowiac nie spedza mi to snu z powiek,
                            al
                            > e
                            > nie moge jej w zwiazku z tym traktowac jako ucisnionej niewinnosci. Podobnie
                            > zreszta jak bezloginu4 itp. Jezeli mi nie wierzycie to trudno, publikowac tej
                            > calej listy nie zamierzam, robic wyciagow z Oslej Lawki tez nie :-) Pozostane
                            p
                            > o
                            > prostu przy swoim zdaniu.

Maas ale sama zdaje sie pisalas, ze miec iles tam bytow forumowych to zaden
                            grzech.
                            Niewinnosc, coz kazdy ma jakies grzechy, swoich mam iles tam , tyle, ze
                            uparliscie sie na te wuzetke strasznie...
                            Pyndzel mi sie przypomnial, ktory atakowal bardzo brzydko, kiedys nawet
                            podrobil moj adres, i nie pamietam by ktos go banowal.
                            Banowanie jednego usera za to, ze rzekomo atakuje drugiego podczas gdy ciagle
                            ktos kogos brzydko atakuje pachnie troche prywata, obrona kolezanki.
                            Mass na zakonczenie, przypomne Ci ze byly czasy na tym forum gdzie sie
                            przychodzilo i prosilo o zdjecie watku , czy zabanowanie spamera.Wraz z
                            nastaniem Asow ,wszystko sie zmienilo, ciagle ktos wisi u klamki pyta za co
                            zostal usuniety watek, czesc aesow po prostu Was kompromituje.
                            Z Wami nie bylo problemu, robiliscie co do Was nalezalo,a niektorym po
                            zalozeniu tych czerwonych koszulek w gloweczkach sie poprzewracalo niestety.
                            Na dobranoc
                            Ogloszenie
                            Jestem w ciazy , i oglaszam alert dla wszystkich aesow, jak ktos mnie zacznie
                            atakowac, to prosze od razu kasowac watek, banowac i klienta itd...
                            Z reszta liste klientow do zabanowania to ja Wam podesle.
                            Pierwszy Nurni jest naturalnie.
                            Zyczenia kobiet ciezarnych trzeba spelniac bo Wam myszy wszystko zjedza j.
                            • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 11:52
                              gini napisała:

> Maas ale sama zdaje sie pisalas, ze miec iles tam bytow forumowych to zaden
                              > grzech.

Zauwaz co napisalam dalej - jezeli nie tworzy sie ich dla dokopania innym.

> Pyndzel mi sie przypomnial, ktory atakowal bardzo brzydko, kiedys nawet
                              > podrobil moj adres, i nie pamietam by ktos go banowal.

Nie daloby sie. Ale byl ostro ciety jak przeginal z ekspresja :-)

> Banowanie jednego usera za to, ze rzekomo atakuje drugiego podczas gdy ciagle
                              > ktos kogos brzydko atakuje pachnie troche prywata, obrona kolezanki.

Triss nie jest moja kolezanka...

> Mass na zakonczenie, przypomne Ci ze byly czasy na tym forum gdzie sie
                              > przychodzilo i prosilo o zdjecie watku , czy zabanowanie spamera.Wraz z
                              > nastaniem Asow ,wszystko sie zmienilo, ciagle ktos wisi u klamki pyta za co
                              > zostal usuniety watek, czesc aesow po prostu Was kompromituje.

E tam, protesty dotycza glownie forum Kobieta, gdzie Owca moderuje bardzo
                              taktownie, oraz Aktualnosci, gdzie jest konflikt u podloza z waszymi zasadami
                              etycznymi, ktore szanujemy.
                              Blokady byly zawsze, rowniez na FA, rowniez dla tych od materacy, ze tak powiem.

• maas Re: nasuwa mi sie pytanie 06.07.04, 14:31
                                  Ile jest tych protestow co do Owcy (samej Owcy - nie tych dotyczacych ogolnej
                                  idei aesow, soczewicy, triss, dekameronu, IP itp.), i to pochodzacych od
                                  konkretnych osob, a nie festiwalu loginow z proxy?
                                  • diab.lica Re: nasuwa mi sie pytanie 06.07.04, 14:39
                                    np. posty przeniesione z forum kobieta (gdzie aesem jest wlasnie owca)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=12266516
                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=12266516&a=13876644
                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=12250560&a=12250560
                                    watek z forum kobieta:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=11511287&a=11524593
                                    (podobnych bylo wiecej ale wylecialy w kosmos:)
                                      • diab.lica Re: nasuwa mi sie pytanie 06.07.04, 14:51
                                        maas napisała:

> A jakies konkretne zarzuty oprocz "zabierzcie aesa"?

wydaje mi sie, ze pod tymi linkami byly konkretne zarzuty:
                                        brak jasnych regul na forum, wycinanie watkow wedle wlasnego widzimisie,
                                        stronniczosc, wyrazne inne traktowanie kolezanek ze wspolnego prywatnego forum,
                                        jej sympatie forumowe sa az nadto widoczne
                                        • maas Re: nasuwa mi sie pytanie 06.07.04, 15:02
                                          Owca stosuje sie do zasad przekzazanych przez nas moderatorom. Czesto wymagaja
                                          one interpretacji, jesli jest ona dyskusyjna prosimy zglosic to nam. Nie widzimy
                                          podstaw do odwolania Owcy.
                                          • diab.lica Re: nasuwa mi sie pytanie 06.07.04, 15:07
                                            maas napisała:

> Owca stosuje sie do zasad przekzazanych przez nas moderatorom. Czesto wymagaja
                                            > one interpretacji, jesli jest ona dyskusyjna prosimy zglosic to nam.

problem w tym, ze jako zwykly szary user nie znam owych tajnych zasad
                                            przekazanych przez was moderatorom :)
                                            nie lepiej byloby, gdyby owe zasady byly po prostu wszystkim znane?
                                            • rycho7 jak zwykle bez odpowiedzi 07.07.04, 09:27
                                              Gość portalu: Jureek napisał(a):

> Takie podejście przypomina mi bardzo peerelowkie prawo powielaczowe.

Odpowiedza Ci zapewne, ze teraz nie da sie kupic powielacza. Totez to
                                              niemozliwe.
                        • messja Re: Slowko ode mnie 07.07.04, 11:09
                          gini napisała:

> Maas , czy Ty wiesz, ze mi to juz smutno, bo czasami to w jednym dniu
                          potrafili
                          >
                          > o mnie zalozyc z piec watkow dziennie, (teraz jakos nie zakladaja.)
                          > Nie pamietam by kogos z tego powodu banowali.

dokladnie - byly taki wypadki, a nawet o wiele bardziej drastyczne. swojego
                          czasu grooszek i saqqara zakladali na wyscigi kilkanascie watkow dziennie na
                          moj temat. ktos zlozyl doniesienie, admini ograniczyli sie jedynie do usuniecia
                          watkow. kiedy przy kolejnych atakach zaproponowalam by ich moze zbanowali bo
                          systemtycznie zasmiecali forum romantica - w odpowiedzi admini przestali
                          reagowac na ich wybryki, a nastepnie zaczeli wycinac tylko moje posty kiedy
                          zniechecona postawa adminow sama zaczelam sie bronic (sprawa "tirowki" sie
                          klania - admini beda wiedziec o co chodzi bo sprawe mocno naglosnilama na fof).

>
                          > Maas, nie jestescie w stanie zabanowac wszystkich i wiesz o tym dobrze, po co
                          > wiec banujecie wybranych?Czasami usuwajac calkiem niewinne watki prowokujecie
                          > spam, bo ludzie robia wam na zlosc.
                          > Usuniecie jeden watek ot tak sobie, wiec ktos tam sie wscieka i zaklada piec
                          > nastepnych.

dokladnie. czemu adminom tak ciezko zawuazyc to, co dla innych jest od dawna
                          oczywiste? a moze zauwazyli, ale nie maja nic lepszego do roboty niz
                          prowokowac, a nastepnie wdawac sie w awantury? tylko komu to potrzebne, poza
                          takim osobom jak ja, ktorym daja argumenty do reki?

>
                          > Tu nie chodzi o obwieszczenie tylko o to co pisze Betty, wiem ale nie moge
                          > powiedziec, admini wiedza ale nie moga, przeciez to idiotyzm.

gorzej. to idiotyczne podjudzanie, ktore o ironio trafia raczej w betty, a jak
                          sie okazuje na zyczenie samej maas, w maas takze.
                    • betty Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 10:58
                      Gini, przeciez too nie chodzi czy ja mam jakies dowody na to, ze Triss nie
                      klamie.
                      Jak Ciebie obrzuca epitetami, to admin nie ma tego kasowac bo przeciez nie
                      wiadomo czy to sie nie zgadza?
                      • gini Re: Slowko ode mnie Betty 06.07.04, 15:52
                        betty napisała:

> Gini, przeciez too nie chodzi czy ja mam jakies dowody na to, ze Triss nie
                        > klamie.
                        > Jak Ciebie obrzuca epitetami, to admin nie ma tego kasowac bo przeciez nie
                        > wiadomo czy to sie nie zgadza?

Chodzi o to, ze uzylas argumentu, ze atakuje sie ciezarna kobiete...
                        Jak mnie obrzucaja epitetami, to albo pomijam milczeniem, albo obrzucam
                        epitetami rowniez, czasami jak mnie ktos wyprowadzi z rownowagi to obrzucam
                        pierwsza.
                        Ostatnio w Rysia rzucilam epitetem idiota..
                        W sumie i tak wyszedl na plus, bo jakby byl pod reka to rzucilabym czyms
                        ciezkim w glowke.
                        • betty Re: Slowko ode mnie Betty 06.07.04, 19:17
                          W takim razie o co chodzi? Przeciez Triss sie z nia nie wyklocala. Nikt sie z
                          nia nie klocil wtedy, a zawalala cale forum czasem od 9-ej rano do polnocy.
                          W koncu ja zabanowano ostrzegawczo po kilku prosbach zaprzestania.
                          Po powrocie z banicji kontynuowala nagonke bez zadnej krepacji.
                          Podroba loginu byla kropla w morzu i wcale od tego sie nie zaczelo, ani na tym
                          nie skonczylo.
                          Uzylam argumentu "ciaza" (juz wyjasnialam) bo wuzetka wlasnie na ciazy Triss
                          sie koncentrowala w wyjatkowo paskudny sposob.
                          Dyskusja na temat wuzetki toczy sie tylko dlatego, ze probuje ona wmowic
                          ludziom, ze jest ofiara jakiejs intrygi adminow i aesow i w rzeczywistosci nie
                          ma pojecia za co ja zabanowano. Od jakiegos czasu wykorzystuje fakt, ze adminom
                          nie wolno zdradzac niektorych rzeczy i wariatow robi z ludzi na tym forum, aby
                          stawali w jej obronie.
                          Kilkakrotnie prosila sama zeby jej wyjasnic publicznie, czyli dala na to
                          przyzwolenie, a teraz kreci w druga strone i bagatelizuje obracajac wszystko w
                          kiepski zart.
                          Przy czym nadal pacynkuje na kilku forach (tutaj tez) i wypiera sie na zywca
                          faktow.

Masz racje, ze na idiotow nie nalezy reagowac, a przynajmniej nie na ich
                          poziomie. Ignoruje takich czubkow tak samo jak w realu ignoruje rzucajacych
                          epitetami meneli pod monopolowym.

A teraz zegnam na jakis czas, poniewaz sie przeprowadzam i jeszcze dzis
                          wieczorem wyjezdzam.
                          Milego, pogodnego lata zycze ;-)
              • Gość: pollak Re: Slowko ode mnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.04, 00:20
                > do szykanowania innych uczestnikow. Z zamilowaniem trolluje jako podszywki
                > wybranych forumowiczow.
                > Hipokrytka pelna geba, bo wyprze sie sama siebie po paru sekundach. Wiekszej
                > pacyny na tym forum jeszcze nie widzialam.

E, bywają równie inne nieprzyjemne. Jakieś mordykubeł z berdyczowa czy inne
                równie pokraczne. Te, mimo że przychodzą jedynie w celu przypieprzania się do
                kogoś, wogóle nie drażnią naszej administracji, szanownego aesostwa i całej
                reszty "godnych nicków". Wniosek nasuwa się jeden, są to serdeleczni przyjaciele
                aesów bądź samych etatowych (zresztą być może jedno i drugie, a być może ktoś
                z aesów bawi się we wk...wianie użytkowników - co było praktykowane wcześniej
                na FoF). Stąd mamy złe trolle i trolle dobre, na które przymykamy oko. Co,
                spiskowa teoria dziejów? Nie. Po prostu nie wierzę w zbiegi okoliczności,
                szczególnie biorąc pod uwagę przeszłość na FoF.
                • betty Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 00:26
                  Nie kazdy kto posiada pare loginow jest trollem. Ale ktos kto zmienia pare razy
                  dziennie w celu zadreczania jednej, "Boguwinnej" osoby jest z pewnoscia
                  trollem. Juz pisalam, ze potyczki 1 do 1 to nie byly, ale propaganda swira.
                  • wuzetka1 Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 00:48
                    > Nie kazdy kto posiada pare loginow jest trollem. Ale ktos kto zmienia pare
                    razy
                    >
                    > dziennie w celu zadreczania jednej, "Boguwinnej" osoby jest z pewnoscia
                    > trollem. Juz pisalam, ze potyczki 1 do 1 to nie byly, ale propaganda swira.

Za swirami proponuje rozejrzec sie wsrod znajomych z pewnego forum ukrytego. Na
                    forum "Admini spolecni" tez sie kilku znajdzie zapewne.
                    Aha mala uwaga, nie ma slowa "boguwinna". Pewnie chodzilo ci o zwrot "bogu
                    ducha winny". Wypadaloby sie troche podszkolic w ojczystej mowie, bo juz
                    wystarczajaco sie kompromitujesz trescia swoich postow i bledy jezykowe
                    naprawde nie sa potrzebne. Co za duzo to nie zdrowo ;).

• bez_loginu4 Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 00:48
                    betty napisała:

> Nie kazdy kto posiada pare loginow jest trollem.

-----na przyklad?
                    jeden przyklad chyba mozesz podac, tylko nie zaslaniaj sie znow
                    tajemnica "zawodowa", bo to kiepska wymowka na chroniczne pustoslowie

>Ale ktos kto zmienia pare razy
                    >
                    > dziennie w celu zadreczania jednej, "Boguwinnej" osoby jest z pewnoscia
                    > trollem. Juz pisalam, ze potyczki 1 do 1 to nie byly, ale propaganda swira.

--------co to jest "propaganda swira" ???
                    LoL
                    • maas Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 01:26
                      bez_loginu4 napisała:

> > Nie kazdy kto posiada pare loginow jest trollem.
                      >
                      > -----na przyklad?
                      > jeden przyklad chyba mozesz podac, tylko nie zaslaniaj sie znow
                      > tajemnica "zawodowa", bo to kiepska wymowka na chroniczne pustoslowie

Na przyklad jureek, pejsaty.

> >Ale ktos kto zmienia pare razy
                      > > dziennie w celu zadreczania jednej, "Boguwinnej" osoby jest z pewnoscia
                      > > trollem. Juz pisalam, ze potyczki 1 do 1 to nie byly, ale propaganda swira
                      > --------co to jest "propaganda swira" ???
                      > LoL

Kiedy duze forum publiczne jest przez kilka dni zdominowane przez watki o jednej
                      osobie, przeciw jednej osobie, podszywajace sie pod jedna osobe, a rozkreca to
                      inna jedna osoba - wuzetka - pod paroma loginami. Normalne to przeciez nie
                      jest... Ostrzezen bylo pare, byla tez ostrzegawcza blokada. Trudno nie zauwazyc.
                      • bez_loginu4 Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 01:35
                        maas napisała:

> Kiedy duze forum publiczne jest przez kilka dni zdominowane przez watki o
                        jedne
                        > j
                        > osobie, przeciw jednej osobie, podszywajace sie pod jedna osobe, a rozkreca to
                        > inna jedna osoba - wuzetka - pod paroma loginami. Normalne to przeciez nie
                        > jest... Ostrzezen bylo pare, byla tez ostrzegawcza blokada. Trudno nie
                        zauwazyc
                        >

a to ciekawe, co piszesz, gdyz wczesniej byla mowa o 2 loginach ktore zostaly
                        zbanowane. teraz sie okazuje, ze jednak wuzetka jest zrodlem wszelkiego zla na
                        tym forum.
                        • bez_loginu4 poza tym 06.07.04, 01:45
                          trollowe wieczory, o których tutaj (jak mniemam) mowa mialy miejsce po tym jak
                          wasza milusinska zalozyla ow slynny watek z pogrozkami tak ochoczo wsparty
                          przez aesow w mundurach i po cywilnemu.
                          *zanim* milusinska w poczuci bezkarnosci swoja bezczelnoscia sprowokowala takie
                          dzialania mialomiejsce tylko kilka wpisow z podobnego nicka.
                  • pollak Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 09:15
                    betty napisała:

> Nie kazdy kto posiada pare loginow jest trollem.

No i trzeba mieć przyjaciół wśród aesów, etatowych lub samemu być aesem. Wtedy
                    jest się godnym nickiem. To śmieszne jest, zważywszy na to że berdyczów jest
                    cacy a np. Messja be (gdzie ta ostatnia pisała raczej pod jednym nickiem).
                    Podsumowując:
                    - użytkownik zakładając nowy login aby komuś dopiec jest be (wstrętny troll),
                    - użytkownik piszący pod stałym nickiem, ale mający porachunki z aesostwem,
                    etatowymi lub ich "przyjaciółmi" jest be (wstrętny troll)
                    - przyjaciel administracji, który zakłada sobie inteligentne nicki aby
                    wykazać się polotem, fantazją, a także pochwalić się obiektywnymi uwagami
                    na temat wstrętnych trolli jest jak najbardziej cacy (kolega z zagrody).

To jest jakby trochę obrzydliwe...
                    • betty Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 11:23
                      Nie wyolbrzymiaj. Trollami nazwane zotaly dwie osoby. Slusznie. Reszta sama sie
                      oglosila trollami ;-)
                      Mozesz miec 30 loginow, a nie byc trollem, a mozna nim byc posiadajac tylko
                      jeden jedyny. W gruncue rzeczy nie rozchodzi sie o ilosc nickow, a o
                      caloksztalt dzialalnosci i jesli ona koncentruje sie glownie na zakladaniu
                      loginow w celu obrzydliwego trollowania, to wlasnie tak to wyglada.
                      Oczywiscie takie trolle uzywaja tego jako argumentu po swojej stronie ("za co??
                      za kilka loginow??? kazdy kto ma pare jest trollem???"), ale to swiadoma
                      manipulacja na pokaz.
                      • pollak Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 14:13
                        betty napisała:

> Nie wyolbrzymiaj. Trollami nazwane zotaly dwie osoby. Slusznie. Reszta sama sie
                        > oglosila trollami ;-)

Berdyczów i mordawkubeł? ;)

> Oczywiscie takie trolle uzywaja tego jako argumentu po swojej stronie ("za co??
                        > za kilka loginow??? kazdy kto ma pare jest trollem???"), ale to swiadoma
                        > manipulacja na pokaz.

I znowu skupiamy się na tej jednej...
                      • gini Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 16:00
                        betty napisała:

> Nie wyolbrzymiaj. Trollami nazwane zotaly dwie osoby. Slusznie. Reszta sama
                        sie
                        >
                        > oglosila trollami ;-)
                        > Mozesz miec 30 loginow, a nie byc trollem, a mozna nim byc posiadajac tylko
                        > jeden jedyny. W gruncue rzeczy nie rozchodzi sie o ilosc nickow, a o
                        > caloksztalt dzialalnosci i jesli ona koncentruje sie glownie na zakladaniu
                        > loginow w celu obrzydliwego trollowania, to wlasnie tak to wyglada.
                        > Oczywiscie takie trolle uzywaja tego jako argumentu po swojej stronie ("za
                        co??
                        >
                        > za kilka loginow??? kazdy kto ma pare jest trollem???"), ale to swiadoma
                        > manipulacja na pokaz.

Taa a jak ktos o co juz pisalam, trolluje sobie z proxy to jest ok?
                        Albo jak ta wasza soczewica wybiera sie dokopac ludziom to tez jest ok.
                        Zla jest jedynie wuzetka bo zaatakowala kulezianke, wiec trzeba dac jej bana.
                      • pollak Re: Slowko ode mnie 06.07.04, 14:19
                        maas napisała:

> Nikt nie powiedzial, ze berdyczow jest cacy, Pollaku.

Powiedz szczerze, gdyby to samo zrobiła Messja dostałaby bana. Podobnie
                        byłoby z diablicą. O wuzetce nawet nie wspominam. Godne nicki pojeździły
                        bo sobie po nich. A być może nawet nasz berdyczów, który nie ma odwagi
                        wypowiedzieć się pod własnym nickiem. Tchórz.
                      • messja Re: Slowko ode mnie 07.07.04, 11:32
                        maas napisała:

> Nikt nie powiedzial, ze berdyczow jest cacy, Pollaku. Nie robcie czarno-
                        bialo :
                        > -)

bo nie musial, to oczywiste: berdyczow i inne pokraki pisaly sobie tutaj (na
                        fof, fom fk itd) w najlepsze prowokujac i obrazajac. zaden aes czy admin zlego
                        slowa na ich temat do tej pory nie powiedzial. wuzetka, jak sie okazuje za
                        podobne wyczyny zostala przez was osadzona i ukarana mozliwie najbolesniej. a w
                        tym samym czasie (zblizonym) moje watki i posty lecialy bo moj nick wam sie nie
                        podoba. moze zaprzeczysz?
                    • messja Re: Slowko ode mnie 07.07.04, 11:36
                      pollak napisał:

> betty napisała:
                      >
                      > > Nie kazdy kto posiada pare loginow jest trollem.
                      >
                      > No i trzeba mieć przyjaciół wśród aesów, etatowych lub samemu być aesem. Wtedy
                      > jest się godnym nickiem. To śmieszne jest, zważywszy na to że berdyczów jest
                      > cacy a np. Messja be (gdzie ta ostatnia pisała raczej pod jednym nickiem).
                      > Podsumowując:
                      > - użytkownik zakładając nowy login aby komuś dopiec jest be (wstrętny troll),
                      > - użytkownik piszący pod stałym nickiem, ale mający porachunki z aesostwem,
                      > etatowymi lub ich "przyjaciółmi" jest be (wstrętny troll)
                      > - przyjaciel administracji, który zakłada sobie inteligentne nicki aby
                      > wykazać się polotem, fantazją, a także pochwalić się obiektywnymi uwagami
                      > na temat wstrętnych trolli jest jak najbardziej cacy (kolega z zagrody).
                      >
                      >
                      > To jest jakby trochę obrzydliwe...

tak jakby tak:)

ps.
                      ciesze sie, ze jednak i inni zaczeli w koncu przegladac na oczy, bo ja tutejsze
                      uklady kolezenskie widzialam troche wczesniej, tylko, ze wtedy nikt nie bral
                      mnie na powaznie.
              • jureek Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 13:06
                maas napisała:

> Pollaku, dzialalnosc wuzetki byla widoczna dla kazdego, kto normalnie czytal
                > forum Kobieta, a potem FoM. A ja dodatkowo widze nieco wiecej.

Betty pisząc o Wuzetce używała zwrotu: "Gdybyście widzieli, to co ja widzę, to
                byście inaczej na Wuzetkę patrzyli". Nie dosłownie, ale w tym sensie. Więc
                sugerowała, że na temat Wuzetki wie więcej niż normalny czytacz. Albo więc
                blefowała, żeby dodać sobie wiarygodności (tak jak Długosz dzwoniąc do
                samorządowców ze Starachowic chciał dodać sobie wiarygodności powoływaniem się
                na Sobotkę - he, he, he), albo rzeczywiście wie więcej.
                Jura
              • bez_loginu4 Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 13:17
                dzialalnosc ludu z bertyczowa i redakcji brawo tez byla normalnie widoczna dla
                kazdego usera....
                reszty nie bede komentowac, gdyz od tego - "ja widze wiecej, ale nie powiem,
                ale uwazajcie bo moze jednak powiem cos na niektorych" - niedobrze sie robi :P
                • messja i Slowko ode mnie 05.07.04, 14:50
                  bez_loginu4 napisała:

> dzialalnosc ludu z bertyczowa i redakcji brawo tez byla normalnie widoczna
                  dla
                  > kazdego usera....
                  > reszty nie bede komentowac, gdyz od tego - "ja widze wiecej, ale nie powiem,
                  > ale uwazajcie bo moze jednak powiem cos na niektorych" - niedobrze sie
                  robi :P
                  >

amen.

ps.
                  zasadniczo mam wakacje i odpoczywam (od forum tez, hehe:)) ale zrobilam wyjatek
                  bo maas po raz kolejny (ktory to juz?) wdaje sie z betty w prywatne wojny:
                  pt. "nasze trolle dobre, wasze zle, a jak sie komus nie podoba to wy.. bo mi
                  sie cos wymsknie":)
          • gini Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 13:02
            maas napisała:

> Jurku, zdziwilbys sie wiedzac, iloma loginami zongluje wuzetka1 :-) Nie wydaje
            > ci sie, ze Betty moze miec racje?

Maas , na portalu wiele osob pisze z ilus tam loginow, niektorzy nie potrzebuja
            sie nawet logowac, ot pisza z neostrady, pod ilomas loginami czy tez z proxy i
            jest ok.
            Tyle, ze Betty nie lubi wuzetki.
            Betty, ktora bronila cenzury jeszcze przed ujawnieniem aesow, nie grala czysto.
            Jak i reszta tych szacikow i soczewicow...
            • maas Re: Slowko ode mnie 05.07.04, 15:55
              Jezeli komus nie przeszkadza, ze w jednym watku ma trzy pacynki tej samej osoby
              (jak jest tutaj), to OK. Problem zaczyna sie, gdy te pacynki zaczynaja atakowac
              innych.
              • rycho7 swoich? 05.07.04, 16:06
                maas napisała:

> Problem zaczyna sie, gdy te pacynki zaczynaja atakowac innych.

Czyj problem? Ja go nie widze i nie odczuwam. Helga byla hersztem pacynek
                zywych. Komus to przeszkadzalo? Metoda: "Gewalt, bija Zydow" jest uniwersalna i
                nie ograniczona rasowo. Ale gdy oplacani zawodowcy daja sie na to nabrac i
                wciagnac to zle swiadczy o calosci.
              • gini Re: Maas 05.07.04, 17:15
                maas napisała:

> Jezeli komus nie przeszkadza, ze w jednym watku ma trzy pacynki tej samej
                osoby
                > (jak jest tutaj), to OK. Problem zaczyna sie, gdy te pacynki zaczynaja
                atakowac
                > innych.

A jak ktos atakuje brzydko pod swoim stalym nickiem, to wszystko jest ok?
                A takich brzydkich atakow jest pelno, asy reaguja wtedy gdy dotyczy to koleczka
                wzajemnej adoracji, w innych przypadkach maja to gdzies, gdy atakuje na dodatek
                osoba zaprzyjazniona, piszaca milo i kulturalnie na forum ukrytym, to na Fa czy
                gdzie indziej moze sobie wylewac pomyje na innych.
                  • rycho7 ale jak tu zglaszac przykladowo Gini 06.07.04, 09:59
                    maas napisała:

> E, bez przesady. Chamskie ataki sa usuwane, zwlaszcza jezeli sa zglaszane
                    > (klania sie forum.abuse).

Jak Gini zglosze, za chmskie ataki to sie nie dowiem co tkwi w jej lepetynie. A
                    to odkrycia sa calkiem interesujace przynajmniej dla mnie. Daje sie zaskakiwac
                    osobowoscia wielu ludzi.
    • rycho7 obrzydliwstwo 05.07.04, 15:05
      Mialem nadzieje, ze przynajmniej zawodowi cenzorzy nie uczestnicza w gierkach:
      sedzia we wlasnej sprawie. Jak zwykle jest gorzej niz czlowiek sobie pomysli.

Ty Maas tez nie masz wstydu. Trzeba bylo pomyslec dluzej przed opublikowaniem
      postu o ilosci nickow.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka