Dodaj do ulubionych

Sprzedam 2 fotele do MERCEDESA VITO

10.10.05, 15:30
2 fotele pasażerskie - nowe,
tel.kom. 0-602-643-196
dotyczy Warszawy i okolic.
Mogę podesłać fotki mailem
shah@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • ewa1952 Re: Sprzedam 2 fotele do MERCEDESA VITO 13.10.05, 14:29
      Jaka cena?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka