Dodaj do ulubionych

pielegnacja stóp

09.06.10, 13:01
Zaczyna się robić ciepło, nawet bardzo ciepło, więc trzeba jakoś dodatkowo
zadbać o stopy, żeby pięknie się prezentowały w klapkach czy sandałkach.
Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji stóp? Słyszałam o kosmetykach z
aanatural.pl - mają tam kosmetyki z Nowej Zelandii marki Merino. Marka może
jeszcze nie jest za bardzo znana, ale na pewno sprawdzona, bo za granicą te
kosmetyki są raczej popularne. Czy ktoś z was stosował?
Obserwuj wątek
      • panirewolucja Re: pielegnacja stóp 15.06.10, 15:55
        ja staram się regularnie chodzić na pedicure do kosmetyczki, a na codzień
        stosuję kremy nawilżające do stóp, choć nie jestem przywiązana do jednej
        marki. Lubię zmieniać kosmetyki i próbować nowościwink ostatnio jestem całkiem
        zadowolona z lawendowego peelingu do stop Yves Rocher-pięknie pachniesmile
      • chorwatka Re: pielegnacja stóp 21.07.10, 13:02
        Gość portalu: monia napisał(a):

> ja nie szukam tak daleko smile kosmetyki do pielęgnacji stóp kupuje w osiedlowej
        > aptece-
        > zimą fajną sól taką rozgrzewającą, a teraz intensywnie nawilżający krem z seri
        > i DrStopa,
        > dobre i nie drogie kosmetyki. Mam gładziutkie całe stopy big_grin

Również używam tych kosmetyków i nie szukam dalej, bo te odpowiadają mi bardzo,
        nawet bardzo!
    • kika75 Re: pielegnacja stóp 14.07.10, 18:18
      na pielęgnacje stop wole iśc do salonu futuro w wawie wiem że jak tam pójde to stopy
      beda zrobione fachowo i pomalowane przy tym pieknie paznokcie a ja do takich rzeczy
      to nie mam cierpliwości.
    • Gość: Kaśka Re: pielegnacja stóp IP: *.piaseczno.robbo.pl 16.12.10, 12:59
      Ja o stopy lubię dbać przez cały rok, teraz zimą lubię rozgrzewające kąpiele w wodzie z dobrą np cynamonową solą, ale mam tez swój sprawdzony krem do stóp i pękających pięt - taki w niebieskiej tubce- chyba flosleku- rewelacyjny- super nawilża i wygładza całe stopy brawo jestem także uzależniona od dobrych bawełnianych skarpet a to także ma znaczenie w pielęgnacji stóp smirk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka