Dodaj do ulubionych

Starcraft 2

01.07.10, 18:11
Chcecie przeczytać/obejrzeć recenzję Starcrafta 2 na Polygamii? Z ankiety
wynika, że jest tutaj kilku pecetowców...
Obserwuj wątek
    • krisk Re: Starcraft 2 01.07.10, 22:59
      Na polygamię wchodzę po to by czytać o grach konsolowych. Starcraft 2 z
      pewnością nie jest tu najbardziej pożądanym towarem. Ale jeżeli nie opóźni to
      szybkości pojawiania się innych materiałów to nie mam nic przeciwko, na pewno są
      osoby które recenzja ta by zainteresowała.
    • coletrain Re: Starcraft 2 02.07.10, 14:27
      tak jeśli będzie oceniana krytycznie pod względem swojej ceny do jakości smile, skoro 1/3 ma
      kosztować ok 200 zł to musi być adekwatna do ceny. Pozdrawiam
      • gwozdziu Re: Starcraft 2 05.07.10, 13:34
        czemu 1/3? nawet, jeśli tylko jedna rasa w singlu będzie, to i tak zajmie więcej czasu niż
        niejeden shooter, czy paurkourowy tpp w stylu uncharteda, assassin's creeda czy infamousa.

a cena jest szokująca co najwyżej dla polskiego pecetowca (a i to już nie bardzo - coraz
        więcej gier na pc kosztuje przecież >100pln), bo na zachodzie to jest w miarę normalna kwota
        za grę, a i u nas konsolowcy przywykli jakoś do wydawania dwóch setek na każdy nowy
        tytuł.
        • rob1979 Re: Starcraft 2 27.07.10, 11:41
          głupawe tłumaczenie... przez kilka ostatnich lat kupowałem nowości na PC w cenie
          nie przekraczającej 119 zł a teraz mam gładko przełknąć wzrost ceny do poziomu
          cen nowości konsolowych? Bo na zachodzie tak płacą? A to, że konsolowcy
          przywykli do wysokich cen to ma być jakiś argument? Do płacenia za multi tez
          przywykli... i o czym to świadczy tongue_out ??
    • dzierzba Re: Starcraft 2 27.07.10, 12:51
      Ja nie mam nic przeciwko temu, ale obserwując to wszystko, gracze pecetowi mają sporo
      portali, które obchodzą się z nimi jak z jajkiem. Mam na myśli takie zjawisko jak forma
      przekazania, że dany tytuł również będzie na pc, zawsze tytuł takiej wiadomości musi być
      krzykliwy, zakończony wykrzyknikiem (dziwię się, że tylko jednym) wręcz oznaka triumfu.
      Konsolarze takich forów nie mają, zazwyczaj jak jakiś tytuł nie wychodzi na którąś z konsol
      to podaje się suchą informację i w drugą stronę jest tak samo. Więc na dłuższą metę
      wolałbym, żeby Starcraft był wyjątkiem, a polygamia została taka jaka jest
    • soultimer StarCraft 2 27.07.10, 13:47
      Ja również byłbym przeciwny takiej recenzji. Jest GC jest MASA innych portali,
      niech Poly zostanie konsolowa. Mnie nawet denerwują takie teksty jak ten o top
      10 myszkach. Wg mnie to całkiem niepotrzebne TUTAJ.

Nie zrozumcie mnie źle - z takich portali czytam tylko ten i chce aby był jak
      najlepszy cool
    • 34all Re: Starcraft 2 27.07.10, 14:29
      gram na PC. mam gdzies konsolowców którzy nie lubią graczy na PC. więc możecie
      sobie darowac pisanie tej recki na siłe u siebie smile
      • radek.zaleski Re: Starcraft 2 27.07.10, 15:03
        ale my kochamy graczy PC!smile

34all napisał(a):

> gram na PC. mam gdzies konsolowców którzy nie lubią graczy na PC. więc możecie
        > sobie darowac pisanie tej recki na siłe u siebie smile
      • daniob Re: Starcraft 2 27.07.10, 16:27
        @Piezol

Taa, no co ty nie powiesz. Starka jeszcze zrozumiem, ale Fifa (w dodatku i tak w słabszej
        wersji niż na PC big_grin)? A co, Mafia 2, TDU2, Black Ops czy GT 5 to pies? A no tak, jesteś
        przecież PeCetowym hipokrytą i ignorantem...

@Radzio

Jestem na tak smile
        • shokako Re: Starcraft 2 27.07.10, 17:18
          Hmm, ten temat pokazuje mniej więcej jakie kompleksy ma cała scena "pure"
          konsolowiczów. Ja gram na 360 i PC i jakoś mi jest to obojętne, chociaż ciekawe
          jestem jak redakcja polygami zrecenzuje taką PCtowską grę..
    • piec Re: Starcraft 2 27.07.10, 22:57
      PC to też platforma do grania, wiadomo Microsoft, Sony, Nintendo zrobią wiele by kupowano
      gry na ich konsole, w końcu mają z tego nie małą kasę. Na PC to inna sprawa, granie niby
      tańsze ale sprzęt trzeba często ulepszać + zabawa w sterowniki itp.

Lubię konsole ale bez strategii, gier ekonomicznych i fpsów z wykorzystaniem klawiatury i
      myszki czuję się jakoś ogołocony xD

Tak! -
    • toread Re: Starcraft 2 27.07.10, 23:27
      radek.zaleski napisał(a):

> Chcecie przeczytać/obejrzeć recenzję Starcrafta 2 na Polygamii? Z ankiety
      > wynika, że jest tutaj kilku pecetowców...

Z moich źródeł wynika, że naczelny zamówił już takową recenzję. Pojawi
      się zarówno Dla singli, jak i pełna z multi.
      • vaderpl Re: Starcraft 2 28.07.10, 19:28
        W przyszłym tygodni lecę po Starcraft 2 smile zresztą przez ten sezon ogóra ps3 się
        kurzy a ja zagrywałem w Die by the Sword i Omikron The Nomad Soul starocie wiem tongue_out
        • vaderpl Re: Starcraft 2 28.07.10, 19:34
          zgodnie z tematem również chcę recki "Starcraft 2" jak najbardziej! Więcej gram
          na ps3 i ukochanej Sega Genesis ale na pc też są gry warte Uwagi !!! Starcraft 2
          to jedna z tych gier dla których trzymałem pc i starałem siego ulepszyć tongue_out

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka