Witam, mam pytanie, jezeli ktos gra w starcrafta 2 to bylbym ciekawy jak wyglada sprawa z UMSami (Use Map Settings). Byla by to jednya rzecz zachecajaca mnie do kupna SC 2 wiec chcialbym wiedziec czy umsy dzialaja i sie rozwijaja czy moze popadly w zapomnienie i ludzie graja tylko normalne gry starcrafta

Wielkie dzieki za info.