xibron
22.12.10, 16:33
Nyah, chłopaki. Przebardzo dla mnie ważna sprawa - ma ktoś kod na 800MSP jeszcze nie wpisany? Bardzo bym prosił o >POŻYCZENIE< mi tego kodu. Naprawdę, jak tylko mi dojdzie moje 800MSP za migrację drugiego konta to od razu oddam.