Dodaj do ulubionych

Kod 800MSP

22.12.10, 16:33
Nyah, chłopaki. Przebardzo dla mnie ważna sprawa - ma ktoś kod na 800MSP jeszcze nie wpisany? Bardzo bym prosił o >POŻYCZENIE< mi tego kodu. Naprawdę, jak tylko mi dojdzie moje 800MSP za migrację drugiego konta to od razu oddam.
Obserwuj wątek
    • dajman Re: Kod 800MSP 22.12.10, 16:51
      Lara Croft co nie? Ja niestety od razu wpisałem
      • xibron Re: Kod 800MSP 22.12.10, 17:14
        Nie inaczej. ;/ Tydzień temu jak przeczytałem na Poly o promocjach na LIVE przeniosłem drugie konto, ale MSPki jeszcze nie dotarły.
        • turbogadkotick Re: Kod 800MSP 22.12.10, 18:48
          Przypomnę tylko, że Lara Croft jest nie dostępna z poziomu polskich kont.
          • xibron Re: Kod 800MSP 22.12.10, 19:40
            Głównego konta nie przeniosłem i nie zamierzam przenosić na PL. Za dużo wydanych MSP żeby to wszystko od tak zniknęło.
          • ruther Re: Kod 800MSP 22.12.10, 21:16
            Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Od razu po migracji zakupiłem i Lara hula jak marzenie.
            • xibron Re: Kod 800MSP 22.12.10, 21:33
              Chodzi mu o świąteczną promocję, która nie pojawiła się na polskim LIVE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka