prawdak 20.03.11, 14:21 Witam chciałem założyc konto na starym forum. I nici. niby cośtam ma zaakceptowac moderator ale czekam z dwa tygodnie i nic. Może ktośmiałby jakieś zbywające mu konto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj