Dodaj do ulubionych

Stare forum

20.03.11, 14:21
Witam chciałem założyc konto na starym forum. I nici. niby cośtam ma zaakceptowac moderator ale czekam z dwa tygodnie i nic. Może ktośmiałby jakieś zbywające mu konto?
Obserwuj wątek
    • prawdak Re: Stare forum 20.03.11, 16:22
      Ktos mi pomoże?
      • paulinea Re: Stare forum 20.03.11, 16:47
        A nie możesz się po prostu zalogować?
        • prawdak Re: Stare forum 20.03.11, 18:16
          Dzięki! temat delete

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka