adel
19.04.12, 20:13
Jak wrażenia?
Moje bardzo negatywne:
- kosmiczne problemy z połączeniem do meczu będąc w party (Ps3. Xa jeszcze sprawdzę)
- glitche w trakcie gry i zwiechy w menu
Cała reszta mocno średnia. Wiem, że to beta ale nie rokuję dobrze na miesiąc przed premierą. A tak liczyłem na tą grę.