Dodaj do ulubionych

NavyField 2 Conqueror of the ocean - BETA

30.01.13, 14:53
Witam,
Jako kraj, który reprezentuje jedna z najsilniejszych klanów ( flot ) w grze NavyField 1 myślę, że wszystkich ucieszy wiadomość, że już jutro 31.01.2013 po godzinie 14:00 wystartuje P.E.T. ( Public Evaluation Test ) NavyField 2!

en.navyfield2.nexoneu.com/
piwo
Obserwuj wątek
    • Gość: zxc Re: NavyField 2 Conqueror of the ocean - BETA IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.13, 01:55
      Falcrum smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka