Forum   stevie wonder

stevie wonder

(7 wyników)
  • Oj Wonder, to nie byla zbyt cudownie madra wypowiedz. Eminem ma prawo tak samo krytykowac Jacksona jak ty Eminema. I nie ma nic do rzeczy ze jeden jest "czarny", drugi bialy a ty jestes rasista.
  • Happy Birthday!!!Dziś Mr. Wonder kończy 56 lat!!!!!! Mimo swojego wieku ciągle jest w bardzo dobrej formie. Ostatni album "A time to love"- bardzo udany, choć jego premiera była przesuwana ze 3 razy. Jakie utwory/albumy Steviego są Waszymi ulubionymi? Ja uwielbiam "Songs in the key of love"-majstersztyk!!!!
  • To będzie moja płyta lata 2005 :] (Ech, jak ja lubię rzucać takie hasła :)) Przedstawiam Państwu Jamiego Lidella - freaka, który dał się najpierw poznać jako twórca zakręconego, skorodowanego, eksperymentalnego techno, a następnie w duecie Super_Collider (wraz z Cristianem Voglem) zajmował się wykręconym, kwasowym p-funkiem. Współpracował również z Matthew Herbertem przy "Goodbye Swingtime". A teraz wydaje zwariowaną i zabawną so(u)lową płytę pod tytułem "Multiply", na której wskrzesz...
  • Cytuję za Wirtualną Polską: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Blue nagrywają ze Steviem Wonderem 2003-09-29 Brytyjski boysband BLUE po raz kolejny nawiązał współpracę z legendarnym piosenkarzem - tym razem w osobie STEVIE'GO WONDERA. 28 września panowie polecieli do Los Angeles, by spotkać się z legendarnym artystą i nagrać cover jego przeboju 'Signed, Sealed, Delivered I'm Yours' z 1970 roku. Piosenka znajdzie się na nowym albumie BLUE, zatytuł...
  • dla mnie ,pomijajac w swych przemysleniach wszelkiego rodzaju rankingi,to zawsze bedzie nie jedna plyta ale cala dyskografia niesmiertelnrj arethy franklin."respect"jest nieziemski jak jej glos-dzwon. a wy?
  • bo oczy liczą się dla mnie bardziej niż nos czy uszy. A więc...
  • Moje hity: Stevie Wonder En Vogue Whitney Houston
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?