jurzab 07.09.05, 10:12 Mam kłopoty z grafiką w grze Project SnowBlind Niektóre poziomy gra się jakby w dużej mgle. Grafika Radeon 9200 Proszę o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fallout13 Re: Project Snowblint - grafika 21.10.05, 17:08 Hehe to samo mam , i taką samą karte graf. najnowsze sterowniki nic nie dają, wywal to i pograj w co innego Odpowiedz Link Zgłoś