Dodaj do ulubionych

Project Snowblint - grafika

07.09.05, 10:12
Mam kłopoty z grafiką w grze Project SnowBlind
Niektóre poziomy gra się jakby w dużej mgle.
Grafika Radeon 9200

Proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • fallout13 Re: Project Snowblint - grafika 21.10.05, 17:08
      Hehe to samo mam , i taką samą karte graf.smile najnowsze sterowniki nic nie dają,
      wywal to i pograj w co innegowink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka