gumowe_ucho 08.09.05, 15:47 www.7jigen.net/7jigen/game/reloaded.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annapl Re: Nowy Alien 08.09.05, 16:37 gra ktoś? ja krążę po tych korytarzach i co? znalazłam jedną kartę której użyłam i drugą której nie mam gdzie użyć. jest kilka zamkniętych drzwi, przyciski do otwierania drzwi gasną jak wychodzę z korytarza, może ktoś poratuje? Odpowiedz Link Zgłoś
gumowe_ucho Re: Nowy Alien 08.09.05, 16:39 ja chodzę z nożem ,kartki widziałam ale nie wiem gdzie je wykorzystać... Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:03 z jednej donicy wyjęłam kartę a druga była pusta. może masz więcej otwartych korytarzy? ja mam chyba 3 Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:04 o już mam nie wiem czemu go nie zauważyłam Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:06 weszłam do jakiegoś pokoju jest tam telefon, ale nie działa Odpowiedz Link Zgłoś
gumowe_ucho Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:11 jak to zrobiłaś,ja chodziłam w kółko i musiałam dać sobie spokój Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:36 mnie denerwuje to chodzenie po korytarzach, ale pozatym gierka fajna Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:36 najlepiej rozpisac sobie na kartce... korytarzy jest 5 mialam noz...wykorzystalam w pokoju ze znakiem zapytania..sa tam 2 pudla do d0ostania woda i smith suit? poza tym znalazlam 4 kawalki puzzla w pierwszym korytarzu jest wysjcie okropne jest to ze drzwi sa czasowo otwarte...latanie po korytarzach jest ogolnie meczace Odpowiedz Link Zgłoś
gumowe_ucho Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:44 ja niestety nie wiem o jakich pokojach mowa,krążę po korytarzach i to wszystko na co mnie stać... (podobno można dobrać się do tego robota) Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:46 zauwaz ze sa drzwi ze znakami...i sa cos mniejszego sluzy do otwarcia jak klikniesz to swieci sie na zielono...przypasuj je ze soba najlepiej na kartce narysuj sobie co gdzie jest a bieganina i tak bedzie robot jest gdzies w 4 korytarzu..ale jeszcze sie za niego nie dobralam Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:48 aa i gdzies w ktoryms z pokoi jest kartka...mowa jest o czerwonych tabletkach ciekawe o co chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:52 pokoji jest chyba osiem, we wszystkich byłem ale mam tylko shmita wode i cztery pudełka Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 17:57 dobrałem sie do robota, ale w środku jakies znaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:23 ja mam pięć pudełek, smitha, nóż - nie wiem gdzie go wykorzystać i jak. no i gdzie jest woda? Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:26 nie wykorzystalas noz do pudla? woda byla tam gdzie smith...w tym samym pokoju Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:25 mala podpowiedz..a baterie to gdzie? bo reke mnie boli od klikania zaraz oczoplasu sie nabawie Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:30 wodę mam i 6 puzzli. bateria chyba tam gdzie smith za prawnym kartonem - w tym pokoju dużo było rzeczy! Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:32 baterie w pokoju z pudłami po prawej od prawego pudła, a tymczasem ja znalazłem kable. Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:39 dzięki, już mam 7 puzzli idę znaleźć kable! Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:40 wlasnie ja zas mam problem z kodem u robota...wrocilam i porownalam z tym co bylo w pokoju z fotelami..ale nie pasuje nic Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:42 mam ten sam problem! na pewno ma to ze sobą jakiś związek! tylko jaki?? Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:44 wykorzystałam kabelki - zobaczymy czy to w czymś pomoże?? Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:46 zadzwoniłem do ninja ale on mi coś mówi o puszce pandory i jakiejs planecie. Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:53 chyba 3 korytarz..gdzies gdzie moga byc schowki Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:54 probowalam na poczatku dzwonic, ale ani jeden numer ani drugi nie pasowal Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:55 prosze o podpowiedz..gdzie sa inne puzzle niz w tych pokojach na widocznym miejscu? Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:59 jeden jest przy wyjściu za ścianka inny w pokoju z sofami pod sofą Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:02 heh prawie w każdym były puzzle czasami nawet dwa. na pewno były: 1. tam gdzie jest wyjście ewakuacyjne 2. w pokoju pilota 3. tam gdzie był smith 4. w pokoju z transformatorem 5. tam gdzie pisze o pigułce czyli prawie wszędzie a gdzie dokładnie ta karta? na pewno na 3 piętrze? Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 18:55 trzeba podłączyć kable w elektrowni i opuścić wajche, potem działa Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:19 karta+czytnik w pokoju z sofami, rozwiąż zagadkę to dostaniesz. Odpowiedz Link Zgłoś
nguyet Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:23 niechcaco zamknelam system...a nie chce mi sie biegac od nowa wiec dzisiaj sobie daruje..bede wam kibicowac Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:30 jakie okulary? ja sie jeszcze męczę z krzyżówką Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:35 po krzyżówce dostaniesz ziarno, włóż je do doniczki, kwiatek wyrośnie weź go zadzwoń do kosmitki i daj jej to da ci okulary. a swoją drogą już wiem do czego i mam czerwoną pigułkę. ale do czego ona może być? Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:41 może nakarmić kosmitę? ta krzyżówka mnie dobija, jakas wskazówka? wiem jak robi się takie krzyżówki, ale ta jest ciężka! Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:47 Góra i dół to pięć to te środkowe. nie mogę opisać, ma wyjść głowa kosmity. Gdzie w generatorze było pudełko? zrobiłeś coś ze shmitem? musze mieć dziewieć pudełek w sumie. Z tabletką już przeszedłem. Odpowiedz Link Zgłoś
tweety8 Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:50 > Góra i dół to pięć to te środkowe. nie mogę opisać, ma wyjść głowa kosmity. to już wymyśliłam > Gdzie w generatorze było pudełko? za którymś z tych postumentów, chyba za tym po prawej zrobiłeś coś ze shmitem? tak jak dzwoniłam to dałam mu garnitur i jestem od tego czasu w klubie musze mieć dziewieć heh ja mam 8 > pudełek w sumie. Z tabletką już przeszedłem. dalej walczę z krzyżówką! Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 19:56 na srodku jest łatwo, 1 5 5 1 tam tylko w jeden sposob sie zmieści Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 08.09.05, 20:01 nie pamiętam, przeszedłbym już, ale wybuch mi statek może jutro zdąze... nie mogłem znaleść głupiego przycisku... Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 09.09.05, 00:41 lewa i prawa piątka są jedną kostkę wyżej niż po środku Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 09.09.05, 00:50 Co z tymi okularami? I brakuje mi ciągle puzzli, bo mam tylko 7. mam tylko smitha i okulary, co dalej? bo nic już nie mogę zrobić. brakuje mi chyba karty (z tymi zielonymi światełkami) która pasowałaby do pokoju gdzie jest stolik, takie koło ze szlaczkiem i kartka z informacją o czerwonej pigułce. i nie mogę wydostać puzzla z pokoju gdzie są dwa pudełka, gdzie on dokładnie jest? dużo pytań, ale niech ktoś podpowie Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 09.09.05, 01:00 mam już czerwoną pigułkę Ale ciągle brakuje mi tych puzzli Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 09.09.05, 01:10 ok, brakuje mi tylko jednego puzzla, nie mam pojęcia skąd go mam wziąć, zostały mi tylko okulary i SMITH, daleko jestem od końca? na dole żeby otworzyć drzwi potrzebny jest chyba jakiś klucz? a może nie tamtędy się wychodzi? i co tam komuś wybuchło? Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 09.09.05, 11:55 mi wybuchł cały statek, a kosmita razem z nim. po ułożeniu puzzli idostaniu klucz ma się tylko 60s. na opuszczenie statku, bo inaczej... Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 09.09.05, 12:35 zdążyłem do wyjscia ale znowu wybuchłem... nie znałem jakiegoś głupiego kodu Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 09.09.05, 15:11 Może kod to jest to coś co było gdzieś na jakiejś kartce zapisane (nie pamiętam gdzie): "Don Vito Smith 66765" Może chodzi o ten numer? Mi nie chce się już drugi raz krążyć, więc pewnie nie będę grać do końca, może kiedyś........... Odpowiedz Link Zgłoś
conry Re: Nowy Alien 09.09.05, 15:38 zapewne ten... mi też już sie nie chce tymczasem www.muzgol.funtest.pl Odpowiedz Link Zgłoś
annapl Re: Nowy Alien 10.09.05, 00:37 dobry teścik, rozszyfrowałam go, ale kilka pytań jest dla mnie baaaaaaaaaardzo nie jasnych Odpowiedz Link Zgłoś
babushka33 Re: Nowy Alien 10.09.05, 21:52 Kod do wyjścia podany jest na ekranie komputera w obserwatorium. Za każdym razem jest niestety inny. Gdy grałam 3 raz zdążyłabym chyba uciec, ale pomyliły mi się notatki i wpisałam kod z poprzedniej rozgrywki. Niestety poprawnego już nie zdążyłam wpisać. A czy ktoś skończył całość? Jakie jest zakończenie? Odpowiedz Link Zgłoś
katg1 Re: Nowy Alien 27.10.05, 16:03 niech ktoś mi pomoże bo zaczynam dopiero. Mam tylko nóż i nie wiem gdzie go użyć. Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha831 Re: Nowy Alien 30.11.05, 14:14 Niech ktos dokładnie napisze jak rozwiazac ta krzyzowke! Prosze! Odpowiedz Link Zgłoś
katg1 Re: Nowy Alien 30.11.05, 19:43 jeszcze nie doszłam do krzyżówki, daj znać jak ci wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha831 Re: Nowy Alien 30.11.05, 20:27 Juz trace nadzieje ze cos mi z tej krzyzowki wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
katg1 Re: Nowy Alien 30.11.05, 22:10 już tracę siły - środek mam, ale góra i dół rysunku mi nie chce wyjść - niech ktoś pomoże ! Odpowiedz Link Zgłoś
gniru Re: Nowy Alien 26.03.06, 12:50 Odswiezam watek bo utknelam na dobre mam 8 puzzli, otwartego robota, wode i karabin nie mam natomiast okularow, ziarna i jeszcze jednego puzzla ktos chetny do podpowiedzi? Bo od jakiegoś czasu nic nowego nie wynalazłam Odpowiedz Link Zgłoś