mar_cis 12.09.05, 17:23 Premier Manager 2005-2006. Co sądzicie o tej grze? Chciałbym sprawdzić grafike, ale nie moge trafić na żadne skiny, są same opisy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj