12.09.05, 17:23
Premier Manager 2005-2006. Co sądzicie o tej grze? Chciałbym sprawdzić
grafike, ale nie moge trafić na żadne skiny, są same opisy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka