georg135 24.09.06, 09:49 Jakiś czas temu grałem w grę o nazwie Imperialism II. Teraz jej szukam i nigdzie nie widzę. Nie wie ktoś może gdzie ją kupić lub ściągnąć. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj