lemon55 04.10.06, 15:17 Rozpakowałam go na dysku, gdzie mam zainstalowaną grę. Ale po jego uruchomieniu wyskakuje mi Error. Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj