Dodaj do ulubionych

Content manager

04.10.06, 15:17
Rozpakowałam go na dysku, gdzie mam zainstalowaną grę. Ale po jego uruchomieniu wyskakuje mi Error. Dlaczego?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka