Dodaj do ulubionych

Mam Wielki Problem Pomocy

09.04.07, 14:54
Siemka wam wszystkim mam wielki problem w moich dokumentach nastepnie w
folderze eaGames nastepnie the sims nie ma jednego waznego folderu download
nie pamietam jak to sie pisze!! Pomozcie co mam zrobic by on wrocił! bo nawet
wykasowałam simsy z komputera no i wgrałam od nowa i nic z tego!! A chcialabym
sobie wrzucic ubranka fryzurki!! Pomózcie
Obserwuj wątek
    • poecia1 Re: Mam Wielki Problem Pomocy 10.04.07, 00:15
      Możesz go zrobić sama (nowy folder) i zmienić nazwe na Downlands. Też go nie
      miałam, a teraz wszystko działa. Powodzenia
      • myszka1109 Re: Mam Wielki Problem Pomocy 10.04.07, 17:13
        Dziekuje za pomoc smile pomogło pozdrawiam
      • eluch_a Re: Mam Wielki Problem Pomocy 28.04.07, 00:16
        Downloads
    • komata1 Re: Mam Wielki Problem Pomocy 17.04.07, 12:12
      myszka1109 napisała:

      Ello! po prostu musisz wybrać jakiś oficjalny dodatek do zainstalowania i
      folder utworzy się automatycznie.
      Powodzenia!
    • robal144 Re: Mam Wielki Problem Pomocy 28.04.07, 17:32
      kup nowe
    • malika93 Re: Mam Wielki Problem Pomocy 04.05.07, 20:56
      Tworzysz nowy folder o nazwie Downloads

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka