myszka1109
09.04.07, 14:54
Siemka wam wszystkim mam wielki problem w moich dokumentach nastepnie w
folderze eaGames nastepnie the sims nie ma jednego waznego folderu download
nie pamietam jak to sie pisze!! Pomozcie co mam zrobic by on wrocił! bo nawet
wykasowałam simsy z komputera no i wgrałam od nowa i nic z tego!! A chcialabym
sobie wrzucic ubranka fryzurki!! Pomózcie