bu.ziaczek20
12.06.08, 17:55
W dodatku na studiach pojawiają się nowe sprzęty grające. czy jest możliwość
ustawienia, np. kiedy gra cały zespolik,( bas, perkusja, gitara i pianino)
chcę żeby leciała własna muzyka (zwykłe mp3-jki), dajmy na to zwykłą piosenkę,
bo mam już szczerze dosyć tej muzyki. Już dodałam własną do simowej wieży
stereofonicznej. Czy jest to samo możliwe z zestawem karaoke (z nocnego
życia), żeby nie leciało to simsowe bełkotanie tylko tak samo jak w poprzednim
przypadku zwyczajne piosenki? Proszę o szybkie odpowiedzi.