Gość: Wonderlife
IP: *.icpnet.pl
30.09.08, 14:38
Co sądzicie o grze Wonderlife?
www.wonderlife.pl
Moim zdaniem jest naprawdę warta polecenia!
"Czy Twoim marzeniem było kiedyś, żeby być sławnym? Żeby śpiewać, występować w
telewizji? A może Twoim marzeniem było zostać seksuologiem? To wszystko i
więcej możesz osiągnąć dzięki czwartej odsłonie serii gier, które w swoich
początkach nazywały się Music World Game. Wonderlife to kompletny wirtualny
świat, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz zostać muzykiem,
strażakiem, kucharzem w sieci fast-food, lub pracować w jednym z wielu innych
zawodów. Do tego dochodzi cała interakcja z otoczeniem. Romanse, miłości,
zdrady... Zostań playboyem, lub zwykłą szarą myszką z przesłaniem życiowym "po
ślubie". Założ rodzinę, lub bądź do końca życia sam. Masz pełną kontrolę nad
swoim wirtualnym życiem.
Kariery
W Wonderlife istnieją 3 główne kategorie karier. Jest nią muzyka, film
(wkrótce) oraz sport. Sport dzieli się na różne dyscypliny. W tej chwili jest
dostępna organizacja MMA (Mixed Martial Arts), dzięki której możesz być
zawodnikiem lub też założyć własną organizację. Oprócz tego możesz pracować
jako zwykły pracownik w jednej z wielu karier (kucharz, cukiernik, seksuolog,
ginekolog, strażak i inne).
Ile to kosztuje?
Nic. Mimo, że utrzymanie takiej gry jest dość ciężkie, bo wymaga silnych
serwerów, zdecydowaliśmy się udostępnić ją za darmo. Oczywiście istnieje
płatna usługa pt. "WonderManiac", która daje dostęp do dodatkowych opcji, ale
nie są one niezbędne do gry. WonderManiac jest dobrowolny i skierowany dla
tych, którym przyszłość gry nie jest obojętna."