falcion 21.04.09, 10:48 Platny chociaz ten staz? Bo kilka firm juz sobie wymyslilo bezplatne staze ktore nie istnieja w przepisach prawa i sa karalne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slawomir.serafin Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 10:50 @falcion - a ja nie wiem Radkowi się do garów nie wtrącam bo jeszcze łyżką po łbie dostanę Odpowiedz Link Zgłoś
simplex Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 10:55 TSR to rodzaj dosowego programu dzialajacego w tle - Terminate and Stay Resident Odpowiedz Link Zgłoś
pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:08 A to nie bylo takie wydawnictwo co wydawalo mega leciwe ksiazki z Dungeons and Dragons (btw, czekamy na pierwszy tekst zeby moc go juz skrytykowac). Dlaczego kolega sie nam nie przedstawi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczor Re: Na szybko - TSR IP: *.chello.pl 21.04.09, 11:16 @pankomentarz: tak ich logo tez jest na paru ksiazkach z forgotten realms i w bg1 w menu. Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:21 Dlaczego kolega sie nam nie przedstawi? ---- nieśmiały jest Odpowiedz Link Zgłoś
pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:23 Ano, oni stworzyli Dungeons and Dragons, wykupilo ich Wizards of the Coast (ci od magica) ktorych z kolei wykupilo Hasbro (nie Haribo, pamiętajcie!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mat48 Re: Na szybko - TSR IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.09, 11:32 Może Pan Kamil awansował na stażystę, dzięki wcześniejszym sukcesom za sterami kamery? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kas_ptas Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:34 A czy chociaż dorównuje w 1% urodą jak Panowie Redaktorzy?? Hello Stażysto Kamilu Odpowiedz Link Zgłoś
han_solo_79 Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:34 @stażysta Nauczył się już parzyć Twoją ulubioną kawę i poznał drogę do najbliższego chińczyka i monopolowego? Odpowiedz Link Zgłoś
truten_org Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:34 "zapewnia mu miejsce poniżej Pawła Płazy, czyli wyjątkowo niskie..." kekeke, to było okrutne Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:38 Kamil pisze bardzo fajne teksty i zobaczymy co będzie dalej, jak się skończy kryzys)) Odpowiedz Link Zgłoś
han_solo_79 Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:42 @radek.zaleski "i zobaczymy co będzie dalej, jak się skończy kryzys" No, żeby nie skończył jak ten wieczny stażysta wspominamy przez wo, że po paru latach stażowania poszedł w końcu do "Dziennika" Odpowiedz Link Zgłoś
pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:54 @radek.zaleski No gdzie te bardzo fajne teksty! Już sobie ząbki ostrzę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matek Re: Na szybko - TSR IP: *.itcomp.pl 21.04.09, 13:46 Witamy cie kamilu a ten co wpisał się przedemną to on pod każdym tematem sie wpisuje Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 15:05 @simplex --> Terminate (starszego stopniem) and Stay Resident (w redakcji) to właśnie dokładnie metoda działania stażysty, tak więc wszystko się zgadza Nowego TSR-a witamy, chlebem i maną. Darzbór itepe Odpowiedz Link Zgłoś
kamil.bogusiewicz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 15:53 Serdecznie witam wszystkich! Odpowiedz Link Zgłoś
pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 16:10 W końcu! Można do czegoś się doczepić! Co to za uśmieszki na koniec kurde, więcej szacunku dla starszych! A jak coś napiszesz to zrobię z tym coś takiego... pankomentarz.blox.pl/2009/04/Gry-Online-Kompania-Braci-Chwala-Bohaterom.html Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 16:25 No właśnie, co Ci tak wesoło? A może to taki grymas po wyczerpującym dniu wyzyskiwania. Chyba, że to Radek próbuje robić ładny PR. Odpowiedz Link Zgłoś