Dodaj do ulubionych

Na szybko - TSR

21.04.09, 10:48
Platny chociaz ten staz? Bo kilka firm juz sobie wymyslilo bezplatne staze ktore nie istnieja w przepisach prawa i sa karalnetongue_out.
Obserwuj wątek
    • slawomir.serafin Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 10:50
      @falcion - a ja nie wiem smile Radkowi się do garów nie wtrącam bo jeszcze łyżką po łbie dostanę big_grin
    • simplex Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 10:55
      TSR to rodzaj dosowego programu dzialajacego w tle - Terminate and Stay Resident wink
    • pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:08
      A to nie bylo takie wydawnictwo co wydawalo mega leciwe ksiazki z Dungeons and Dragons (btw, czekamy na pierwszy tekst zeby moc go juz skrytykowac).

      Dlaczego kolega sie nam nie przedstawi?
    • Gość: kaczor Re: Na szybko - TSR IP: *.chello.pl 21.04.09, 11:16
      @pankomentarz: tak ich logo tez jest na paru ksiazkach z forgotten realms i w bg1 w menu.
    • slawomir.serafin Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:21
      Dlaczego kolega sie nam nie przedstawi?

      ----

      nieśmiały jest smile
    • pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:23
      Ano, oni stworzyli Dungeons and Dragons, wykupilo ich Wizards of the Coast (ci od magica) ktorych z kolei wykupilo Hasbro (nie Haribo, pamiętajcie!)
    • Gość: RaV Re: Na szybko - TSR IP: 91.197.155.* 21.04.09, 11:31
      Witaj smile
    • Gość: Mat48 Re: Na szybko - TSR IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.09, 11:32
      Może Pan Kamil awansował na stażystę, dzięki wcześniejszym sukcesom za sterami kamery? ;D
    • kas_ptas Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:34
      A czy chociaż dorównuje w 1% urodą jak Panowie Redaktorzy??smile

      Hello Stażysto Kamilu
    • han_solo_79 Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:34
      @stażysta

      Nauczył się już parzyć Twoją ulubioną kawę i poznał drogę do najbliższego chińczyka i monopolowego?
    • truten_org Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:34
      "zapewnia mu miejsce poniżej Pawła Płazy, czyli
      wyjątkowo niskie..."

      kekeke, to było okrutne smile
    • radek.zaleski Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:38
      Kamil pisze bardzo fajne teksty i zobaczymy co będzie dalej, jak się skończy kryzyssmile))
    • han_solo_79 Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:42
      @radek.zaleski "i zobaczymy co będzie dalej, jak się skończy kryzys"

      No, żeby nie skończył jak ten wieczny stażysta wspominamy przez wo, że po paru latach stażowania poszedł w końcu do "Dziennika" big_grin
    • pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 11:54
      @radek.zaleski

      No gdzie te bardzo fajne teksty! Już sobie ząbki ostrzę!
    • gyenia Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 12:20
      witamy na pokładzie.
    • Gość: sex Re: Na szybko - TSR IP: 193.27.6.* 21.04.09, 13:29
      sex
    • Gość: matek Re: Na szybko - TSR IP: *.itcomp.pl 21.04.09, 13:46
      Witamy cie kamilu a ten co wpisał się przedemną to on pod każdym tematem sie wpisuje
    • Gość: matek Re: Na szybko - TSR IP: *.itcomp.pl 21.04.09, 13:47
      Mówie o "SEX"
    • nessie-jp Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 15:05
      @simplex --> Terminate (starszego stopniem) and Stay Resident (w redakcji) to właśnie dokładnie metoda działania stażysty, tak więc wszystko się zgadza smile Nowego TSR-a witamy, chlebem i maną. Darzbór itepe wink
    • kamil.bogusiewicz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 15:53
      Serdecznie witam wszystkich! smile
    • pankomentarz Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 16:10
      W końcu! Można do czegoś się doczepić! Co to za uśmieszki na koniec kurde, więcej szacunku dla starszych!

      A jak coś napiszesz to zrobię z tym coś takiego...

      pankomentarz.blox.pl/2009/04/Gry-Online-Kompania-Braci-Chwala-Bohaterom.html
    • venmort Re: Na szybko - TSR 21.04.09, 16:25
      No właśnie, co Ci tak wesoło?
      A może to taki grymas po wyczerpującym dniu wyzyskiwania.
      Chyba, że to Radek próbuje robić ładny PR.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka