Dodaj do ulubionych

Nintendo jak pączek w maśle

08.05.09, 14:30
Moim zdaniem Nintendo działa na dwóch placach zabaw z tym, że na placu zabaw dla "casuali" jest samo.
Obserwuj wątek
    • xello Re: Nintendo jak pączek w maśle 08.05.09, 16:27
      mmomo - a na placu dla "graczy" jest tylko duchem tongue_out
    • mmomo Re: Nintendo jak pączek w maśle 08.05.09, 16:29
      xello - kto nie zna tematu może tak sądzić smile
    • mchelchowski Re: Nintendo jak pączek w maśle 08.05.09, 16:56
      Na DS jest dużo fajnych gier, ale to co jest na Wii to porażka, a nawet jeśli wyjdzie coś fajnego to się nie sprzedaje np. MadWorld.
      Kurcze, mam nadzieję, że M$ i Sony pozostaną jednak w piaskownicy "graczy" , bo mogą się łamać gdy widzą sprzedaż takiego gniota jak Wii Music

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka