mmomo 08.05.09, 14:30 Moim zdaniem Nintendo działa na dwóch placach zabaw z tym, że na placu zabaw dla "casuali" jest samo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xello Re: Nintendo jak pączek w maśle 08.05.09, 16:27 mmomo - a na placu dla "graczy" jest tylko duchem Odpowiedz Link Zgłoś
mmomo Re: Nintendo jak pączek w maśle 08.05.09, 16:29 xello - kto nie zna tematu może tak sądzić Odpowiedz Link Zgłoś
mchelchowski Re: Nintendo jak pączek w maśle 08.05.09, 16:56 Na DS jest dużo fajnych gier, ale to co jest na Wii to porażka, a nawet jeśli wyjdzie coś fajnego to się nie sprzedaje np. MadWorld. Kurcze, mam nadzieję, że M$ i Sony pozostaną jednak w piaskownicy "graczy" , bo mogą się łamać gdy widzą sprzedaż takiego gniota jak Wii Music Odpowiedz Link Zgłoś