powercontrols Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 12:59 stalych 60? Na X spada ponizej 30. Odpowiedz Link Zgłoś
bigdaddyy Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:00 @mi-go - wszyscy podniecają się screenami z forzy 3 i tak samo z filmików z gameplaya oraz tym że gra została zapowiedziana 3miechy temu i wyjdzie za 3miachy a gt5 od momentu zapowiedzenia spokjnie mienie 5lat do premiery hehe @kauczuchowski - nie zgrywaj cwaniaka bo ty również kochasz swoje ps3 heh @man-eater - TY tak sądzisz a nie ,,wszyscy'' Odpowiedz Link Zgłoś
the_automator Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:01 Halo 3 chodzi w 30fps - zejdźcie na ziemie... Odpowiedz Link Zgłoś
the_automator Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:02 @rirek1236 pokaż mi screena z GT5 skoro twierdzisz, że Forza 3 zamiata graficznie grę od Polyphony Digital... Odpowiedz Link Zgłoś
pips3 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:07 Mnie ta gra od początku nie obchodziła, niech nawet zrobią i 100 fpsów na PS3 ja tego chłamu nie kupię (nie mówię tak bo się okazało że na PS3 kuleje, mówiłem tak odkąd o tej grze usłyszałem) Odpowiedz Link Zgłoś
pips3 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:11 @bigdaddyy to że M$ mówi o swoich grach gdy już są prawie ukończone wiemy od dawna, nie wiadomo ile oni tą grę robili. A sony woli powiedzieć że coś powstaje niż powiedzieć o tym przed datą wydania. Odpowiedz Link Zgłoś
hannibal.u.bram Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:12 @cypisek.eu Halo 3 i wszystkie czesci COD. 60fps oznacza, ze gry wyciagaja maksymalnie 60klatek na sekunde. Nie musza miec stalych 60, ktore przeciez sa uzaleznione od ilosci obiektow na ekranie. Dobrym przykladem jest tutaj wyzej wymieniony COD:WAW Gry "30klatkowe" nie maja ich wiecej niz 30. Dlatego Carmack wspomnia, ze animacja bedzie z przedzialu 20-30klatek. Zeby zobaczyc roznice wystarczy pograc godzine (by sie przyzwyczaily oczy) w WAW a pozniej wlaczyc Gearsy2. Bol oczu murowany. Odpowiedz Link Zgłoś
rirek1236 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:15 ''okaż mi screena z GT5 skoro twierdzisz, że Forza 3 zamiata graficznie grę od Polyphony Digital...'' przeciez ja tylko powiedzialem ze U1 ma dwa lata o_______o Odpowiedz Link Zgłoś
cichoociemny Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:17 @mi-go: "Teraz jakieś teksty o GoW2 i jego grafice..żal. Ta gra wygląda dobrze ale jest sporo dużo ładniejszych." i "Po pierwsze różnice graficzne między ps3, a x'em są tak minimalne," Co do pierwszego cytatu to wymień może te gry DUŻO ładniejsze.A co do drugiego...chyba właśnie zaprzeczyłeśPo co piszesz takie komenty?Wojenka już tu jest niestety. Kiedy pytam się dyskusje będą DYSKUSJAMI???Przykre. Odpowiedz Link Zgłoś
psychol324 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:17 Ja się ciesze, że wydadzą na więcej płytkach to grę bo zaczynałem już podejrzewać iż gry są okrojone specjalnie przez xboxa. Co do jakości gry to nie będzie i tak rozczarowań gdyby gra była lepsza na xbox'ie i myślę, że jest to spowodowane nietypowym sprzętem który lepiej radzi sobie gdy jest na niego programowany excl. Odpowiedz Link Zgłoś
rastaman321_2 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:31 @cichoociemny "Efekty tej pracy byłyby pewnie te same a może nawet lepsze.Wiem że żaden z"zatwardziałych"właścicieli się ze mną nie zgodzi ale w głębi duszy niepokój..." Taak, strasznie się tym niepokoje. To, że jakaś gra mogłaby lepiej wyglądać, gdyby zrobiono ją na moją drugą konsolę napawa mnie strasznym lękiem... A tych, co posiadają samą PS3 też bardzo przestraszyłeś taką myślą. Powinni od razu rozwalić swoje PS3 młotkami i udać się do sklepu po x360. @bigdaddyy "geow2 był robiony ok. 1-1,5 roku i zamiata graficznie wszystkie ext z ps3, forza 3 jest robiona ok.2 lata i zamiata graficznie gt5 które jest robione od ponad 4lat...itd. Jedynie uncharted1/2 daje rade i nie wyskakujcie z halo bo ta gra ma ponad 2 lata" No tutaj to możemy podyskutować. Gears of War 2 to jedna z moich ulubionych gier, ale z tym zmiataniem graficznym to przesadzasz. Oczywiście gra jest śliczna, dużo ładniejsza od części pierwszej, ale taki KillZone 2 czy Uncharted wyglądają jednak diablo lepiej. No i bardzo ciekawe, gdzie dorwałeś swoją kopię Forza 3 i GT5? Powiedz, też chętnie sobie kupię. Nie mam zamiaru wypowiadać się o grach, których jeszcze na rynku nie ma i tobie radze to samo, bo sam się ośmieszasz. Co do samego tematu, to zapewne obie wersje będą identyczne, nie ma się co martwić. MS smaruje jednym developerom, Sony innym i mamy idealny marketingowy bełkot. Szkoda tylko, że nie potraficie być ponad tym, drodzy użytkownicy, naprawdę szkoda. I tak jak ktoś napisał w innym temacie: naprawdę bardzo się dziwie, że potraficie (obie strony fraje...fanbojów) bronić głupiego kawałka plastiku tak zaciekle i z tak wielkim zapałem, tracąc na to godzine czy 2... Nigdy tego nie zrozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
graczz11233 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:32 Halo 3 DZIAŁA W 30 klatkach/ns i to nie zaleznie czy gra 1,2,3 czy 4 osoby na splicie. taki engine. ważne że nie spada dużo niżej. CoD4 i 5 zasuwają nawet w 60. Odpowiedz Link Zgłoś
tomszak_pl Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:35 "iż gra działa jak na razie lepiej na 360." DO PREMIERY JESZCZE NIE CAŁE DWA LATA ! Spokojnie zdążą poprawić wersje na PS3. Odpowiedz Link Zgłoś
tomszak_pl Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:38 "Wszystko jest zaprojektowane pod 60Hz grę. Spodziewamy się, że na każdej wspieranej platformie osiągniemy 60 Hz." Heh, taka mała pomyłka a najlepiej komentowany wpis miesiąca. Odpowiedz Link Zgłoś
veryquiet Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 13:46 Czy może mi ktoś pokazać dowód, który pokaże, że któraś z tych maszyn JEST silniejsza? Ja widzę w tym tylko dowód na to, że PS3 jest trudna w programowaniu, a Xbox jest platformą, na której wszyscy deweloperzy się skupiają, czyli nic nowego. Naprawdę myślicie, że ktoś taki jak John Carmack pozwoli na to, by jego silnik, który ma być kluczem do tworzenia gier multiplatformowych działał wyraźnie słabiej na jednej z platform? Gratuluję klapek na oczach . Dowiedzcie się w końcu: PS3 i X360 są niemal identyczne jeśli chodzi o moc, jedynie PS3 jest trudniejsze w programowaniu i ma mniej jednostek na rynku, wiec devom nie chce się z nią szarpać. Mam dziwne wrażenie, że Carmack tak naprawdę powiedział, że póki co silnik graficzny na PS3 jest wolniejszy i słabiej zoptymalizowany, a sam RSX jest nieco słabszy. Ale nie na tyle słabszy, by gra nie miała 60FPS! PS. Może mi ktoś wytłumaczyć, z czego wynika fakt, że RSX jest słabszy od Xenosa? Nie mogę nigdzie znaleźć suchych stwierdzeń na ten temat, tylko same wojenki fanbojów. Pozdrawiam normalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
hannibal.u.bram Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 14:29 @veryquiet a skad wiesz, ze Audi TT jest silniejsze od Fiata 126p? Chyba nie po karoserii? Z specyfikacji obu pojazdow. Z konsolami jest tak samo. Masz tam wyraznie wypisana ich wydajnosc i sam mozesz porownac. Odpowiedz Link Zgłoś
maq00 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 14:02 forums.forzamotorsport.net/forums/116/2631203/ShowThread.aspx Oficjalne forum Forzy 3 i działanie typu "gratisy za głos". Coś sama firma i fani nie wierzą w jej moc, skoro umykają się do takich sztuczek. Żal. Odpowiedz Link Zgłoś
cichoociemny Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 14:08 @rastaman321_2: żle zinterpretowałeś moją wypowiedz"w głębi duszy niepokój..."jak się przypatrzy to jest tu mrugnięcie okiem więc potraktuj to z odrobiną luzu a nie jako atak.To akurat staram się robić jak najrzadziej. Odpowiedz Link Zgłoś
martin1841 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 14:28 To prawda ps3 ma słabsze GPU. Napewno jakoś to poprawią i na ps3 też będzie więcej niż 30. 50 klatek to też dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
mikas2 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:02 "Naughty Dog" zrobiło "uncharted" i pewnie jest odpowiedzialne za grafikę w "Killzone 2" Nikt chyba wiecej nie potrafi robic gry na PS3 Tylko nie zapominajcie że "killzone 2" w takiej grafice chodzi od 25 do 30 klatek. Carmack chce zrobić gre w podobnej grafice albo i w lepszej i w 60-iu klatkach ale okazało sie że PS3 nie ciągnie Obawiam się jednago że ze względu na słabą wydajnośc PS3 obnizą parametry całej gry aby podobnie wyglądała na wszystkich platformach Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_pl1989 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:13 O widzę banda fachowców już na swoim miejscu. Koleś pierwsze mówi ze PS3 mocniejsze teraz na odwrót, najlepiej jak wreszcie pokażą aktualny kod gry a nie ciągłe przechwałki. Xboty widzę ładnie macie zryte głowy, przecież to nawet śmieszne juz nie jest. PS pisałem to wielokrotnie wyznacznikiem jakości są gry, nie puste słowa! Uncharted2 wyznaczy nowe standardy ale widzę co poniektórych boli to bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
mikas2 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:16 @veryquiet Jak są identyczne np: całe PS3 jest takowane 3,2GHz A Xbox 360 3x 3,2GHz Wymieniać dalej Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_pl1989 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:16 ''Nikt chyba wiecej nie potrafi robic gry na PS3 ''Tylko nie zapominajcie że "killzone 2" w takiej grafice chodzi od 25 do 30 klatek. Carmack chce zrobić gre w podobnej grafice albo i w lepszej i w 60-iu klatkach ale okazało sie że PS3 nie ciągnie'' CHłopie żal mi Ciebie, serio... Pokaż mi jego wypowiedz ze chce zrobić w podobnej grafice co K2! Zanim zaczniesz pisać jakie to PS3 do pupy poczekaj na efekt jego pracy bo na razie to nic prawie nie pokazali oprócz jednego jak że starego filmiku. Odpowiedz Link Zgłoś
mikas2 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:19 @tomasz_pl1989 Dobrze że nie zobaczysz "uncharted" na xboxa bo byś szczeny na podłodze nie mógł znaleść Odpowiedz Link Zgłoś
panzgryzliwy Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:20 Obawiam się jednago że ze względu na słabą wydajnośc PS3 obnizą parametry całej gry aby podobnie wyglądała na wszystkich platformach ---- fakt nie dość że będziemy musieli czekać dłużej przez wersję ps3, to jeszcze może się okazać że przez ten port wersja konsolowa będzie zubożona... w końcu silnik multiplatformowy musi się sprzedać Odpowiedz Link Zgłoś
martin1841 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 15:22 Gra będzie wymiatać. Wszyscy powinni się cieszyć. Gra narazie działa na ps3 30 klatek ale premiera w 2010(chyba) więc napewno zwiększą ilośc klatek. Odpowiedz Link Zgłoś