glupota_mnie_drazni
06.08.09, 07:51
a ja ze wzgledu na to, jak ta Persona sie prezentuje (i biorac pod uwage fakt, ze spokojnie mogliby ja zrobic w podobnej oprawie jak P3/P4) chyba jednak powiem pass. no bo to jest cholera PSOne classic raczej niz wersja "PSP only"...