szadoka
18.04.11, 19:35
po zeszlorocznym sezonie i tegorocznych porzadkach mam wielka gore popiolu . Zastanawiam sie co mam z tym fantem zrobic. Jest go za duzo, zeby ot tak, hurtem, przesiac na kompost bo zapelnilabym caly kompostownik .Rozsypanie na dzialce nie wchodzi w gre. Trenowalam ten pomysl pare lat temju, jak popiol wysechl to sie przepieknie pylil przez cale lato.