rozaliap
22.10.04, 10:28
Witam serdecznie i proszę o pomoc - moja ukochana bugenwilla jest chora -
opanowało ją jakieś paskudztwo i to bynajmniej nie jest tarcznik - wygląda
jak pleśń a może wata umiejscawia się na spodzie liści i na nowo wybijających
pędach. Próbowałam już tabletek na tarcznika, ale bez skutku... Biedna jest
coraz bardziej, a ja cierpię razem z nią, myjąc, pucując i zdejmując kolejne
paskudztwa...