sallyxyz
18.03.05, 09:13
Czytałam gdzieś że można nie okrywać rododendronów gdy nie ma bardzo mroźnej
zimy, zwłaszcza gdy jest duzo śniegu, toteż tak zrobiłam i moje nowo
posadzone jesienią rododendrony nie okrywałam, niestety widzę już że nic z
tego dobrego nie wynikło ponieważ jeden całkowicie zmarniał i opadły mu
liście a drugi ma liście żółto brązowe. Czy mogę im jeszcze jakoś pomóc i jak
postępować z nimi przed następną zimą? Bardzo proszę o pomoc bo zależy mi na
nich zwłaszcza że być może będą kiedyś miały piękne waniliowe i purpurowe
kwiaty...