michalmly
26.06.06, 20:42
Zakładamy trawnik (ok 800 m2)wokół domu. Ziemia raczej gliniasta, na początku
wszystko spryskaliśmy roundupem. Teraz upragniona trawa urosła sporo, można
by zabierać się za koszenie... tyle że więcej niż trawy mamy w ogródku
lebiody! Jest jej mnóstwo, są kępy gdzie w zasadzie nie ma pięknej trawki, a
sama lebioda!!!
Oczywiste pytanie - CO ROBIĆ? Wyrywać (syzyfowa praca!!!)? Jakiś środek
chemiczny? Nie chcemy likwidować całego "trawnika".