petrula
24.08.03, 13:12
W zeszłym roku kupiłam ołownik,pięknie kwitł całe lato do póżnej jesieni.Na
zimę wstawiłam go do jasnej piwnicy,wiosną troszkę końcówki przycięłam.Ładnie
się rozkrzewił,ale prawie w ogóle nie kwitnie.Co zrobiłam nie tak,bo już sama
nie wiem?Zasilam go co jakiś czas "florowitem" i nic ,jednym słowem kicha.
Proszę może ktoś wie co trzeba zrobić.
Pozdrawiam