maklakiewicz 19.09.09, 23:08 ...kamień spadł mi z serca ;) ...na szczęście to są jednostronne deklaracje miłości, oby! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uzman Pewne info 20.09.09, 01:01 Mój znajomek pracuje jako w menago w Sauberze, więc info mam pewne. Nick prowadzi rozmowy z Ferrari i Brownem, a w kolejce do negocjacji czeka McLaren. Wszystko to obserwuje coraz bardziej sfrustrowany Kubica, po nikogo nikt się nie zgłasza. Nie chodzi tylko o to, że RObert jest gorszym kierowcą, bo różnice nie są tu jakieś duże, tylko o parszywy charakter Roberta, o którym w padoku nie mówi się inaczej jak "polski cham". W środę też dał niezły popis. Wylał w bufecie gorącą kawę na głowę studenta, który tam dorabia, bo nie było w niej mleka, a później zamknął w kiblu biednego portiera, któremu zresztą cły czas robi głupie numery (po Monaco wysmarował klamkę do jego kanciapy olejem silnikowym). Tylko w Polsce prasa traktuje Kubicę jak talent. We wszystkich innych krajach naśmiewają się z niego i krytykują jego zachowanie (na przykład fakt, że wrzucił wyrzutą gumę Vettelowi do wozu, przez co ten pobrudził sobie cały kombinezon)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: her cuśtamcuśtam Re: Pewne info IP: *.wilan.pl 20.09.09, 02:22 hi hi a hajdfield i tak w przyszłym sezonie to może sobie konia zwalić !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jorg Re: Pewne info IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.09, 09:15 uzman napisał: > Mój znajomek pracuje jako w menago w Sauberze, więc info mam pewne. > Nick prowadzi rozmowy z Ferrari i Brownem, a w kolejce do negocjacji nastepna gwiazda o ktorej nikt na siwecie nie szlyszal jest Gortat (teraz juz troche przyblakła ) po ostatnich sukcesach A JP II jest i pozostanie na zawsze gwiazda naszych zapyziałych sprzedajnych ,dajacych doopy za pieniadze zawsze i wszedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skalp Re: Pewne info IP: *.e-wro.net.pl 20.09.09, 09:43 a co to jest to jp2? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jorg Re: Pewne info IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.09, 09:52 JP II to gwiazda z innego parkietu a własciwie z kamiennej posadzki ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Re: Pewne info IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.09, 10:08 twój znajomy z piaskownicy nie konsultował tej informacji z mamą.Wiec nie biorę tego za pewnik. Co jakiś czas umieszczasz tego swoje wypociny , chwaląc się znajomościami. Dorosłego człowieka wartość ocenia się na podstawie czego sam dokonał. Twoją wartością jest umiejętność wkręcenia paru internautów w swoje historyjki. Czujesz się fachowcem ? podkładając się pod wirtualnego znajomego.A i bez tych twoich histerycznych deklaracji prawdomówności którymi raczysz wszystkich którzy ci nie wierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
231955ali Re: Pewne info 20.09.09, 10:16 Uzman.Wracaj do piaskownicy i tam opowiadaj swoje rewelacje o znajomym w Sauberze, ostatnim razem byl to menago co siedzial w BMW. Opowiadales juz bzdury o tym ze Kubica jezdzi na benzynie 98 okt. a Nick na 95 okt.nie masz pojecia o tym co to jest F1 a tym bardziej co sie dzieje w Sauberze.A z ta kawa to co wypisujesz , to juz nie piaskownica a szukaj sobie psychiatry. Odpowiedz Link Zgłoś
w_r_e_d_n_y Re: Pewne info 20.09.09, 12:00 uzman napisał: > Mój znajomek pracuje jako w menago w Sauberze, więc info mam pewne. > Nick prowadzi rozmowy z Ferrari i Brownem, a w kolejce do negocjacji > czeka McLaren. Wszystko to obserwuje coraz bardziej sfrustrowany > Kubica, po nikogo nikt się nie zgłasza. Nie chodzi tylko o to, że > RObert jest gorszym kierowcą, bo różnice nie są tu jakieś duże, > tylko o parszywy charakter Roberta, o którym w padoku nie mówi się > inaczej jak "polski cham"...... ble ble ble ale jestes baran hi hi hi nie dosc ze ograniczony, to jeszcze sie tym chwali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mustang Re: Pewne info IP: *.dclient.hispeed.ch 20.09.09, 14:49 Uzman, Dein Leserbrief ist voller Hass gegen Kubica. Hass darf nicht dazu führen Unwahrheiten zu verbreiten, darum hier einige Korrekturen. Als Schweizerin lese ich schweizerische und deutsche Zeitungen und überall wird Kubica als grosses Talent bzw. als einer der besten Fahrer der F1 bezeichnet. Die deutsche BILD-Zeitung (nicht gerade als Polenfreundlich bekannt) schreibt u.a. am 9.8.2009:"Was wird aus Heidfeld und Kubica? Klar scheint: Kubica wird überhaupt kein Problem haben, auch nächstes Jahr ein Cockpit in der Königsklasse zu finden. Er gilt unter Fachleuten und Szenekennern als einer der stärksten und meistbegehrten Formel-1- Fahrer." Den ganzen Artikel zu zitieren würde den Rahmen hier sprengen aber die BILD schreibt auch, dass Heidfeld schwere Monate vor sich hat und evtl. einen Platz bei einem kleinen Team finden wird evtl. auch nur als Testfahrer. Also, warum will Heidfeld bei Sauter bleiben? Weil er kein anderes Angebot hat! Ferrari, Brawn, Mc Laren? Uzman, entweder verstehst Du von der F1 überhaupt nichts oder Du solltest zum Psychiater. Warum hat Ferrari Kubica und nicht Heidfeld als Ersatzfahrer für Massa angefragt? Uzman, lass in Zukunft solche unqualifizierten Leserbriefe sein. Grüsse aus der Schweiz an die Polen; ihr dürft sehr stolz auf Kubica sein, denn er ist ein grossartiger Fahrer! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kij Formuła 1. Zadowolony Heidfeld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.09, 09:56 Tu nie ma nawet namiastki sportu . Odpowiedz Link Zgłoś
lu_kaczu_szenko Sprzedam tanio mało używanego Quadbaka sprowadzony 20.09.09, 10:04 tylko niemiec (stary pan doktor) do kosciola w niedziele jezdził. V12 3litry na LPG, atrapa spojlera i dyfuzorów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kwaśny Re: same mamrotasy IP: *.chello.pl 20.09.09, 12:07 Oj Ludziska czemu w waszych postach, czy jednej strony czy drugiej, sama żółć sie leje, czy wy inaczej nie potraficie....wszystko jest be? AAAAA przecież to nasi krajanie-nic dodać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: same mamrotasy IP: *.static.dsl.dodo.com.au 20.09.09, 13:59 Ucieszy mnie wiadomosc,ze Kubice wkoncu wyrzuca z F1,stekajacy cep. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no comment Formuła 1. Zadowolony Heidfeld IP: *.dip.t-dialin.net 20.09.09, 14:50 FOOLS GARDEN... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraj popaprancow? Re: Formuła 1. Zadowolony Heidfeld IP: *.Red-80-58-205.staticIP.rima-tde.net 22.09.09, 10:30 Jak sie tak czyta polskie fora. Skad tyle jadu, zawisci i popapranstwa? Na wszystkich zachodnich, ktore znam, panuje raczej wzajemna zyczkiwosc chec wymiany informacji, pogladow. A na polskich wszechobecna chamowa i spamujacy popaprancy. Czyzby? www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU Odpowiedz Link Zgłoś