Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Formuła 1. Zadowolony Heidfeld

    19.09.09, 23:08
    ...kamień spadł mi z serca ;)
    ...na szczęście to są jednostronne deklaracje miłości, oby!
    Obserwuj wątek
      • uzman Pewne info 20.09.09, 01:01
        Mój znajomek pracuje jako w menago w Sauberze, więc info mam pewne.
        Nick prowadzi rozmowy z Ferrari i Brownem, a w kolejce do negocjacji
        czeka McLaren. Wszystko to obserwuje coraz bardziej sfrustrowany
        Kubica, po nikogo nikt się nie zgłasza. Nie chodzi tylko o to, że
        RObert jest gorszym kierowcą, bo różnice nie są tu jakieś duże,
        tylko o parszywy charakter Roberta, o którym w padoku nie mówi się
        inaczej jak "polski cham".
        W środę też dał niezły popis. Wylał w bufecie gorącą kawę na głowę
        studenta, który tam dorabia, bo nie było w niej mleka, a później
        zamknął w kiblu biednego portiera, któremu zresztą cły czas robi
        głupie numery (po Monaco wysmarował klamkę do jego kanciapy olejem
        silnikowym).
        Tylko w Polsce prasa traktuje Kubicę jak talent. We wszystkich
        innych krajach naśmiewają się z niego i krytykują jego zachowanie
        (na przykład fakt, że wrzucił wyrzutą gumę Vettelowi do wozu, przez
        co ten pobrudził sobie cały kombinezon)!
        • Gość: her cuśtamcuśtam Re: Pewne info IP: *.wilan.pl 20.09.09, 02:22
          hi hi a hajdfield i tak w przyszłym sezonie to może sobie konia zwalić !!!
          • Gość: hajot Re: Pewne info IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.09.09, 06:47
            same ciule
        • Gość: jorg Re: Pewne info IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.09, 09:15
          uzman napisał:

          > Mój znajomek pracuje jako w menago w Sauberze, więc info mam pewne.
          > Nick prowadzi rozmowy z Ferrari i Brownem, a w kolejce do negocjacji

          nastepna gwiazda o ktorej nikt na siwecie nie szlyszal jest Gortat
          (teraz juz troche przyblakła ) po ostatnich sukcesach
          A JP II jest i pozostanie na zawsze gwiazda naszych zapyziałych sprzedajnych
          ,dajacych doopy za pieniadze zawsze i wszedzie
          • Gość: skalp Re: Pewne info IP: *.e-wro.net.pl 20.09.09, 09:43
            a co to jest to jp2?
            • Gość: jorg Re: Pewne info IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.09, 09:52
              JP II to gwiazda z innego parkietu
              a własciwie z kamiennej posadzki ...
        • Gość: rr Re: Pewne info IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.09, 10:08
          twój znajomy z piaskownicy nie konsultował tej informacji z mamą.Wiec nie biorę
          tego za pewnik. Co jakiś czas umieszczasz tego swoje wypociny , chwaląc się
          znajomościami. Dorosłego człowieka wartość ocenia się na podstawie czego sam
          dokonał. Twoją wartością jest umiejętność wkręcenia paru internautów w swoje
          historyjki. Czujesz się fachowcem ? podkładając się pod wirtualnego znajomego.A
          i bez tych twoich histerycznych deklaracji prawdomówności którymi raczysz
          wszystkich którzy ci nie wierzą.
        • 231955ali Re: Pewne info 20.09.09, 10:16
          Uzman.Wracaj do piaskownicy i tam opowiadaj swoje rewelacje o
          znajomym w Sauberze, ostatnim razem byl to menago co siedzial w BMW.
          Opowiadales juz bzdury o tym ze Kubica jezdzi na benzynie 98 okt. a
          Nick na 95 okt.nie masz pojecia o tym co to jest F1 a tym bardziej
          co sie dzieje w Sauberze.A z ta kawa to co wypisujesz , to juz nie
          piaskownica a szukaj sobie psychiatry.
        • w_r_e_d_n_y Re: Pewne info 20.09.09, 12:00
          uzman napisał:

          > Mój znajomek pracuje jako w menago w Sauberze, więc info mam pewne.
          > Nick prowadzi rozmowy z Ferrari i Brownem, a w kolejce do negocjacji
          > czeka McLaren. Wszystko to obserwuje coraz bardziej sfrustrowany
          > Kubica, po nikogo nikt się nie zgłasza. Nie chodzi tylko o to, że
          > RObert jest gorszym kierowcą, bo różnice nie są tu jakieś duże,
          > tylko o parszywy charakter Roberta, o którym w padoku nie mówi się
          > inaczej jak "polski cham"...... ble ble ble

          ale jestes baran hi hi hi
          nie dosc ze ograniczony, to jeszcze sie tym chwali
        • Gość: Mustang Re: Pewne info IP: *.dclient.hispeed.ch 20.09.09, 14:49
          Uzman, Dein Leserbrief ist voller Hass gegen Kubica. Hass darf nicht
          dazu führen Unwahrheiten zu verbreiten, darum hier einige
          Korrekturen. Als Schweizerin lese ich schweizerische und deutsche
          Zeitungen und überall wird Kubica als grosses Talent bzw. als einer
          der besten Fahrer der F1 bezeichnet. Die deutsche BILD-Zeitung
          (nicht gerade als Polenfreundlich bekannt) schreibt u.a. am
          9.8.2009:"Was wird aus Heidfeld und Kubica? Klar scheint: Kubica
          wird überhaupt kein Problem haben, auch nächstes Jahr ein Cockpit in
          der Königsklasse zu finden. Er gilt unter Fachleuten und
          Szenekennern als einer der stärksten und meistbegehrten Formel-1-
          Fahrer."
          Den ganzen Artikel zu zitieren würde den Rahmen hier sprengen aber
          die BILD schreibt auch, dass Heidfeld schwere Monate vor sich hat
          und evtl. einen Platz bei einem kleinen Team finden wird evtl. auch
          nur als Testfahrer. Also, warum will Heidfeld bei Sauter bleiben?
          Weil er kein anderes Angebot hat! Ferrari, Brawn, Mc Laren? Uzman,
          entweder verstehst Du von der F1 überhaupt nichts oder Du solltest
          zum Psychiater. Warum hat Ferrari Kubica und nicht Heidfeld als
          Ersatzfahrer für Massa angefragt? Uzman, lass in Zukunft solche
          unqualifizierten Leserbriefe sein.
          Grüsse aus der Schweiz an die Polen; ihr dürft sehr stolz auf Kubica
          sein, denn er ist ein grossartiger Fahrer!
      • ekst-aza Heidfeld jest lepszy od Kubicy w tym sezonie 20.09.09, 04:35
      • kacper31 Kubica może zostać bez pracy w F1 20.09.09, 04:38
      • kacper31 Tylko w Polsce media robią z Kubicy mistrza. 20.09.09, 04:40
      • 762mm Kubica ma zajebiste ofery ? 20.09.09, 04:44
      • kacper31 W fabryce opon - układacza ? 20.09.09, 04:49
      • Gość: kij Formuła 1. Zadowolony Heidfeld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.09, 09:56
        Tu nie ma nawet namiastki sportu .
      • lu_kaczu_szenko Sprzedam tanio mało używanego Quadbaka sprowadzony 20.09.09, 10:04
        tylko niemiec (stary pan doktor) do kosciola w niedziele jezdził. V12 3litry
        na LPG, atrapa spojlera i dyfuzorów
        • Gość: Kwaśny Re: same mamrotasy IP: *.chello.pl 20.09.09, 12:07
          Oj Ludziska czemu w waszych postach, czy jednej strony czy drugiej,
          sama żółć sie leje, czy wy inaczej nie potraficie....wszystko jest be?
          AAAAA przecież to nasi krajanie-nic dodać...
          • Gość: Piotr Re: same mamrotasy IP: *.static.dsl.dodo.com.au 20.09.09, 13:59
            Ucieszy mnie wiadomosc,ze Kubice wkoncu wyrzuca z F1,stekajacy cep.
      • Gość: no comment Formuła 1. Zadowolony Heidfeld IP: *.dip.t-dialin.net 20.09.09, 14:50
        FOOLS GARDEN...
      • Gość: kraj popaprancow? Re: Formuła 1. Zadowolony Heidfeld IP: *.Red-80-58-205.staticIP.rima-tde.net 22.09.09, 10:30
        Jak sie tak czyta polskie fora. Skad tyle jadu, zawisci i
        popapranstwa? Na wszystkich zachodnich, ktore znam, panuje raczej
        wzajemna zyczkiwosc chec wymiany informacji, pogladow.
        A na polskich wszechobecna chamowa i spamujacy popaprancy.
        Czyzby?
        www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka