Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]]

    15.02.02, 02:31
    o to on:
    fun.from.hell.pl/2002-01-25/hannawald.jpg
    a moze i drugi?
    fun.from.hell.pl/2002-01-25/adam.jpg

    pa....
    Obserwuj wątek
      • Gość: Luxc Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: 213.17.164.* 15.02.02, 11:58
        Dobre :)))
        • elibre Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 15.02.02, 15:30
          Gość portalu: Luxc napisał(a):

          > Dobre :)))

          :))))))) nioo czekam teraz na svekne i ellivie czy jakostam
          • ellivia Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 16.02.02, 20:26
            elibre napisał(a):

            > :))))))) nioo czekam teraz na svekne i ellivie czy jakostam

            "kto mnie wołał , czego chciał"?;)

            żarty może nie najwyższych lotow, ale troche mnie rozbawiły...
            To cos na poziomie "dowcipu" Hannawalda o samogonie ;))))))
            pozdr.

      • Gość: lohopek Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.acn.waw.pl 15.02.02, 15:33
        Świetne!
        • Gość: Kan Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: 157.25.84.* 15.02.02, 15:40
          Nie mogę znaleźć w sieci takiego zdjęcia :
          B.Linda klęczy ze snajperką w ręku, w rogu namierzony cel - Głowa Hannawalda i
          dymek z ust Lindy :"Nie chce mi się z tobą skakać"
          Gdybyście namierzyli to dajcie link.
          • elibre Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 15.02.02, 15:55
            Gość portalu: Kan napisał(a):

            > Nie mogę znaleźć w sieci takiego zdjęcia :
            > B.Linda klęczy ze snajperką w ręku, w rogu namierzony cel - Głowa Hannawalda i
            > dymek z ust Lindy :"Nie chce mi się z tobą skakać"
            > Gdybyście namierzyli to dajcie link.



            przebuszuj fun.from.hell.pl a jak znajdziesz to tez daj znac, to moze byc dobre :)

            pozdr

          • Gość: Grudzień do Kana IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.02.02, 18:22
            www.sfd.pl/topic.asp?
            topic_id=17283&forum_id=107&t_orig=317&forum_title=Humor&M=Fałsz&S=Prawda

            Proszę jest tam jeszcze kilka :)))
            • elibre Re: do Kana 16.02.02, 00:07
              super!!!!!!!!!! o to mi chodzilo, mysle ze Kanowi tez:)
            • Gość: Kan Re: do Kana IP: 157.25.84.* 18.02.02, 09:58
              Dzięki.

              Ja też w końcu znalazłem :

              www.fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki1.jpg

              www.fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki4.jpg
      • Gość: ktos tam Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 18:10
        nie no rewelacja, chociaz svenka nie jestem

        wieccej prosze
        • koro Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 16.02.02, 00:33
          Super!!!!!!!!!
          • Gość: Tonia Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: 192.168.50.* 16.02.02, 11:14
            Beznadzieja.
            Nie wiem jak mozna rozpowszechniac takie głupie żarty,
            Żart powinien być inteligentny a te .. ani śmieszne ani mądre :(
            No ale Polak potrafi ...
        • campo Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 16.02.02, 13:11
          Niezłe:-)))))

          Znalazłem jeszcze kilka:

          fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki2.jpg
          fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki5.jpg
          fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki6.jpg
          • Gość: Grudzień Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.02.02, 16:40
            To są właśnie ze strony którą podawałem. Ma ktoś jakieś inne? Nie wierzę że nie
            ma innych rysunków z Hannawaldem, bo sam widziałem tylko nie pamiętam gdzie! :-O
      • Gość: Svenka Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.02, 18:58
        E tam, ja widziałam lepesze, ale nie pamiętam linków:((
        Ale było to, że zdjęcie Hannawalda w Wiadomościach, a spiker czyta jego znaki
        scczególne jako poszukiwanego mordercy. Dobre, mnie rozśmieszyło:)))
      • hanni Skandal!!! to duzo lepsze od "samogonu". 18.02.02, 10:46
        Dobre i takie prawdziwe.
        Polscy talibowie, meczennicy gotowi na wszystko w walce z "wielkim szatanem" Hannim.
        Malysz to ich Allach albo co najmniej Mulla Omar a Tajner to taki Osama ben Laden bez brody i turbanu.

        Mateja i mlody Tajner szykuja sie juz na smierc mneczenska skaczac na nartach w budke celnikow na
        przejsciu w Swiecku.

        Wreszcie bratnie dusze... ci Afganczycy.
      • elibre Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:31
        Svenka, kochanie! znowu mam cos dla Ciebie:)

        fun.from.hell.pl/2002-02-18/hanawald.jpg

        paps...
        • pc Re: Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:33
          znowu...
          • elibre Re: Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:37
            pc napisał(a):

            > znowu...

            to moze teraz linki dla stalego bywalca portalu pc??? :))))

            pozdr..
            • pc Re: Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:40
              Jeżeli jakieś nowe to proszę bardzo :)

              Tylko nie z gatunku "Hannawald po skokach"

              Pozdr.
      • elibre nic a propos Svena hyh :) 23.02.02, 02:36


        fun.from.hell.pl/2002-02-06/jak-sie-robi-papierosy.jpg

        a po co komentarz?

        :)
      • Gość: antysven Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.02, 23:34


        O nie moge dobre :))))))))))))))))))))))))

        wiecej bitte !!!!
      • Gość: bartek Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.02.02, 00:47
        fajne fajne, a Sven sie chyba przejal i nie polecial do Lahti
        Malysz gora
        cze
        • Gość: mario Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lukow.sdi.tpnet.pl 30.03.02, 03:03
          i tak adam jest najlepszy,nawet w kawalach wypada lepiej :}}}}}}}}}}}}}}}}}
          .....
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka