elibre 15.02.02, 02:31 o to on: fun.from.hell.pl/2002-01-25/hannawald.jpg a moze i drugi? fun.from.hell.pl/2002-01-25/adam.jpg pa.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Luxc Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: 213.17.164.* 15.02.02, 11:58 Dobre :))) Odpowiedz Link Zgłoś
elibre Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 15.02.02, 15:30 Gość portalu: Luxc napisał(a): > Dobre :))) :))))))) nioo czekam teraz na svekne i ellivie czy jakostam Odpowiedz Link Zgłoś
ellivia Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 16.02.02, 20:26 elibre napisał(a): > :))))))) nioo czekam teraz na svekne i ellivie czy jakostam "kto mnie wołał , czego chciał"?;) żarty może nie najwyższych lotow, ale troche mnie rozbawiły... To cos na poziomie "dowcipu" Hannawalda o samogonie ;)))))) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lohopek Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.acn.waw.pl 15.02.02, 15:33 Świetne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kan Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: 157.25.84.* 15.02.02, 15:40 Nie mogę znaleźć w sieci takiego zdjęcia : B.Linda klęczy ze snajperką w ręku, w rogu namierzony cel - Głowa Hannawalda i dymek z ust Lindy :"Nie chce mi się z tobą skakać" Gdybyście namierzyli to dajcie link. Odpowiedz Link Zgłoś
elibre Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 15.02.02, 15:55 Gość portalu: Kan napisał(a): > Nie mogę znaleźć w sieci takiego zdjęcia : > B.Linda klęczy ze snajperką w ręku, w rogu namierzony cel - Głowa Hannawalda i > dymek z ust Lindy :"Nie chce mi się z tobą skakać" > Gdybyście namierzyli to dajcie link. przebuszuj fun.from.hell.pl a jak znajdziesz to tez daj znac, to moze byc dobre :) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grudzień do Kana IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.02.02, 18:22 www.sfd.pl/topic.asp? topic_id=17283&forum_id=107&t_orig=317&forum_title=Humor&M=Fałsz&S=Prawda Proszę jest tam jeszcze kilka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
elibre Re: do Kana 16.02.02, 00:07 super!!!!!!!!!! o to mi chodzilo, mysle ze Kanowi tez:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kan Re: do Kana IP: 157.25.84.* 18.02.02, 09:58 Dzięki. Ja też w końcu znalazłem : www.fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki1.jpg www.fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos tam Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 18:10 nie no rewelacja, chociaz svenka nie jestem wieccej prosze Odpowiedz Link Zgłoś
koro Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 16.02.02, 00:33 Super!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tonia Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: 192.168.50.* 16.02.02, 11:14 Beznadzieja. Nie wiem jak mozna rozpowszechniac takie głupie żarty, Żart powinien być inteligentny a te .. ani śmieszne ani mądre :( No ale Polak potrafi ... Odpowiedz Link Zgłoś
campo Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] 16.02.02, 13:11 Niezłe:-))))) Znalazłem jeszcze kilka: fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki2.jpg fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki5.jpg fun.from.hell.pl/2002-01-09/skoki6.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grudzień Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.02.02, 16:40 To są właśnie ze strony którą podawałem. Ma ktoś jakieś inne? Nie wierzę że nie ma innych rysunków z Hannawaldem, bo sam widziałem tylko nie pamiętam gdzie! :-O Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Svenka Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.02, 18:58 E tam, ja widziałam lepesze, ale nie pamiętam linków:(( Ale było to, że zdjęcie Hannawalda w Wiadomościach, a spiker czyta jego znaki scczególne jako poszukiwanego mordercy. Dobre, mnie rozśmieszyło:))) Odpowiedz Link Zgłoś
hanni Skandal!!! to duzo lepsze od "samogonu". 18.02.02, 10:46 Dobre i takie prawdziwe. Polscy talibowie, meczennicy gotowi na wszystko w walce z "wielkim szatanem" Hannim. Malysz to ich Allach albo co najmniej Mulla Omar a Tajner to taki Osama ben Laden bez brody i turbanu. Mateja i mlody Tajner szykuja sie juz na smierc mneczenska skaczac na nartach w budke celnikow na przejsciu w Swiecku. Wreszcie bratnie dusze... ci Afganczycy. Odpowiedz Link Zgłoś
elibre Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:31 Svenka, kochanie! znowu mam cos dla Ciebie:) fun.from.hell.pl/2002-02-18/hanawald.jpg paps... Odpowiedz Link Zgłoś
elibre Re: Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:37 pc napisał(a): > znowu... to moze teraz linki dla stalego bywalca portalu pc??? :)))) pozdr.. Odpowiedz Link Zgłoś
pc Re: Svenka: mam dla ciebie kolejny link :]]] 23.02.02, 02:40 Jeżeli jakieś nowe to proszę bardzo :) Tylko nie z gatunku "Hannawald po skokach" Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
elibre nic a propos Svena hyh :) 23.02.02, 02:36 fun.from.hell.pl/2002-02-06/jak-sie-robi-papierosy.jpg a po co komentarz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antysven Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.02, 23:34 O nie moge dobre :)))))))))))))))))))))))) wiecej bitte !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.02.02, 00:47 fajne fajne, a Sven sie chyba przejal i nie polecial do Lahti Malysz gora cze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: Svenka: mam dla ciebie swietny link :]]] IP: *.lukow.sdi.tpnet.pl 30.03.02, 03:03 i tak adam jest najlepszy,nawet w kawalach wypada lepiej :}}}}}}}}}}}}}}}}} ..... Odpowiedz Link Zgłoś