Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tajner dno

    19.02.04, 19:52
    Czy wiecie jak by wygladała sytuacja gdyby 4 lata temu nie zatrudniono
    tajnera. Ja sie domyślam.
    1. Małysz miałby już nie trzy kule ale co najmniej 7 i 8 w drodze - na tym
    etapie sezonu miałby około 450 pkt przewagi nad drugim zawodnikiem
    2. polska byłaby drużynowym wicemistrzem olimpijskim w solkleiksity
    3. Mateja miałby 15 wygranych w zawodach pucharu swiata oraz 2 i 3 miejsce w
    klasyfikacjach generalnych PS
    4. Bachleda miałby 10 wygranych w zawodach pS oraz 2 i 3 miejscew w
    klasyfikacji generalnej
    5. skupien byłby już dawno na emeryturze
    6. wojtek tajner i tonio tajner występowali by w kabarecie "to spadamy"
    7. apoloniusz tajner byłby ulubionym komentatorem skoków w tvp. jego
    komentarze przyciągałyby przed odbiorniki miliony fanów spragnionych jego
    głosu i fachowych ocen
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka