ekspercik
19.02.04, 19:52
Czy wiecie jak by wygladała sytuacja gdyby 4 lata temu nie zatrudniono
tajnera. Ja sie domyślam.
1. Małysz miałby już nie trzy kule ale co najmniej 7 i 8 w drodze - na tym
etapie sezonu miałby około 450 pkt przewagi nad drugim zawodnikiem
2. polska byłaby drużynowym wicemistrzem olimpijskim w solkleiksity
3. Mateja miałby 15 wygranych w zawodach pucharu swiata oraz 2 i 3 miejsce w
klasyfikacjach generalnych PS
4. Bachleda miałby 10 wygranych w zawodach pS oraz 2 i 3 miejscew w
klasyfikacji generalnej
5. skupien byłby już dawno na emeryturze
6. wojtek tajner i tonio tajner występowali by w kabarecie "to spadamy"
7. apoloniusz tajner byłby ulubionym komentatorem skoków w tvp. jego
komentarze przyciągałyby przed odbiorniki miliony fanów spragnionych jego
głosu i fachowych ocen