marwi75 14.04.10, 18:48 Ekstraklasa ustaliła nowy terminarz rozgrywek do końca sezonu 2009/2010 Przesunęły się tylko terminy poszczególnych kolejek ale kolejność została taka sama więc w naszej grze nic się nie zmienia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kimazrana Re: Nowy terminarz 14.04.10, 21:30 Na całe szczęście - unikniemy wielu kontrowersji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kamol90 Re: Nowy terminarz 18.04.10, 15:58 czy punkty z jutrzejszych i wtorkowych zaleglych meczy beda normalnie dodane do PWL do 1/64 ?? czy jak to z tym BĘDZIE mozna dokonac jakichś zmian w składach ? Odpowiedz Link Zgłoś
marwi75 Re: Nowy terminarz 19.04.10, 20:51 kamol90 napisał: > czy punkty z jutrzejszych i wtorkowych zaleglych meczy beda normalnie dodane do > PWL do 1/64 ?? czy jak to z tym BĘDZIE mozna dokonac jakichś zmian w składach ? oczywiście punkty z poniedziałkowych i wtorkowych spotkań wliczać się będą do 24 kolejki WL. Zmiany można dokonywać już na następną kolejkę - 25. Odpowiedz Link Zgłoś