Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nowy terminarz

    14.04.10, 18:48
    Ekstraklasa
    ustaliła nowy terminarz rozgrywek do końca sezonu 2009/2010


    Przesunęły się tylko terminy poszczególnych kolejek ale kolejność została taka
    sama więc w naszej grze nic się nie zmienia.
    Obserwuj wątek
      • kimazrana Re: Nowy terminarz 14.04.10, 21:30
        Na całe szczęście - unikniemy wielu kontrowersji!!!
      • kamol90 Re: Nowy terminarz 18.04.10, 15:58
        czy punkty z jutrzejszych i wtorkowych zaleglych meczy beda normalnie dodane do
        PWL do 1/64 ?? czy jak to z tym BĘDZIE mozna dokonac jakichś zmian w składach ?
        • marwi75 Re: Nowy terminarz 19.04.10, 20:51
          kamol90 napisał:

          > czy punkty z jutrzejszych i wtorkowych zaleglych meczy beda normalnie dodane do
          > PWL do 1/64 ?? czy jak to z tym BĘDZIE mozna dokonac jakichś zmian w składach ?

          oczywiście punkty z poniedziałkowych i wtorkowych spotkań wliczać się będą do 24
          kolejki WL.
          Zmiany można dokonywać już na następną kolejkę - 25.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka