Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    NBA. Wizards lepsi od Kings

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 15:40
    arenas to jest gosc, szkoda ze w takim miernym klubie wyladowal. do cle by
    mogl przejsc, bo sie ciekawa ekipa robi
    Obserwuj wątek
      • Gość: abc Arenas i Brown IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 16:26
        Powtórka z rozrywki ? (Payton i Kemp)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka