Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nowy Image Szymka

    06.05.04, 13:05
    Jak podaje Onet za dziennikiem polskim Szymek zmienil fryzure

    cytat..
    Mirosław Szymkowiak, który zrobił furorę rewolucyjną zmianą fryzury (zaplótł
    część włosów w warkoczyki, resztę spiął w kucyk, dodając do tego białe
    pasemka)
    konec cytatu..

    link
    sport.onet.pl/914435,wiadomosci.html
    i pytanko ma ktos zdjecie??

    pzdr
    Obserwuj wątek
      • Gość: yeti Re: Nowy Image Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:19
        GKS będzie grał z opaskami na oczach żeby tego nie widzieć. Jak ktoś spojrzy na
        Szymka od razu zamieni się w...No właśnie w co? pzdr.
        • Gość: duch olabogi Re: Nowy Image Szymka IP: *.jagiellonia.krakow.pl 06.05.04, 13:25
          no ja sie obawiam, ze tego meczu nie da sie rozegrac.... no bo przeciez po
          spojrzeniu na Szymka to i gracze GKS i kibcie padna na ziemie i zaczna sie
          tarzac ze smiechu....

          acha.... a moze to jest wlasnie tajna bron wymyslona przez Kaspra... oni tu
          panie sie zwijaja na murawie a my brameczka za brameczka....
          • lhp Re: Nowy Image Szymka 06.05.04, 13:29
            a zdjecie masz??
            wrociles juz z berlina??

            pzdr
            • Gość: yeti Re: Nowy Image Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:37
              Jest!!! Jest zdjęcie!!!!

              www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=5446
              • lhp Zdjecie 06.05.04, 13:39
                Slabe jakies, co to za sznurowki we wlosach to te "biale pasemka"??


                Prosz o wiecej - moze z profilu


                pzdr
                • Gość: yeti Re: Zdjecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:41
                  Trochę brakuje mi tam bombek choinkowych i confetti. Ale i tak jestem
                  oszołomiony. pzdr.
                  • berserk75 Re: Zdjecie 06.05.04, 13:49
                    www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=5446
                    tu znajdziecie kolejne. ma facet (?) gust :)))))
                    • berserk75 Re: ups, nie to. teraz dobrze 06.05.04, 13:52
                      mail2.kim.net.pl/~wislakrk/viewtopic.php?t=17692
                    • Gość: yeti Re: Zdjecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:52
                      Przecież to to samo.pzdr.
              • berserk75 Re: Nowy Image Szymka 06.05.04, 13:40
                cudny on. i taki wybitny :)))
            • berserk75 Re: Nowy Image Szymka 06.05.04, 13:38
              pewnie szykuje się na paradę :))))
      • Gość: yeti Re: Nowy Image Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:50
        Ja mam jeszcze pytanie natury formalnej. Jak taki fryz się myje, np po meczu.
        Trzeba toto rozplątać i potem zaplątać na nowo czy tak jak leci. Szczerze
        mówiąc zawsze mi to przychodziło do głowy patrząc na podobne fryzury u
        kobiet.pzdr.
        • Gość: Gucwa Re: Nowy Image Szymka IP: 62.173.207.* 06.05.04, 16:10
          ja bym mu teraz dał ksywę serena albo venus :)))))
          • Gość: yeti Re: Nowy Image Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 16:25
            Czekam niecierpliwie na odpowiedź Saganowskiego albo Boruca. pzdr.
            • berserk75 Re: Nowy Image Szymka 06.05.04, 17:13
              a ja - Portera :)))))))))
              • Gość: yeti Re: Nowy Image Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 17:21
                Porter się takimi duperelami jak fryzura Szymka nie zajmuje. pzdr.
                • Gość: yeti Re: Nowy Image Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 17:28
                  Dowiem się w końcu jak się toto myje czy nie? Coolie może ty wiesz? pzdr.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka