Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Legia - Podbeskidzie

      • jacekstu Warszafka 11.09.11, 08:53
        gra jakby chciała a nie mogła wiec dostała to na co zasłużyła. Brawo Podbeskidzie! A mistrzem i tak będzie KOLEJORZ!
      • Gość: biegunowy Legia - Podbeskidzie 1-2 IP: 91.146.196.* 11.09.11, 09:41
        usrali sie Maleckiego czy obierek z Poznania a sami nie widza swego syfu mistrzowie klawiatury i wiesniaki z stolicy ktora przygarnia wioske na swoje osiedla
        • Gość: SS-CK Re: Legia - Podbeskidzie 1-2 IP: *.as13285.net 11.09.11, 12:21
          BRAWO,BRAWO i jeszcze raz BRAWO!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka