jacekstu Warszafka 11.09.11, 08:53 gra jakby chciała a nie mogła wiec dostała to na co zasłużyła. Brawo Podbeskidzie! A mistrzem i tak będzie KOLEJORZ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biegunowy Legia - Podbeskidzie 1-2 IP: 91.146.196.* 11.09.11, 09:41 usrali sie Maleckiego czy obierek z Poznania a sami nie widza swego syfu mistrzowie klawiatury i wiesniaki z stolicy ktora przygarnia wioske na swoje osiedla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SS-CK Re: Legia - Podbeskidzie 1-2 IP: *.as13285.net 11.09.11, 12:21 BRAWO,BRAWO i jeszcze raz BRAWO!!! Odpowiedz Link Zgłoś