Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małysz może przegrać PŚ

    13.03.02, 18:16
    Jeżeli tak dalej pójdzie. Przecież on teraz faktycznie już zaczął skakać
    przeciętnie. Czyżby Tajner spieprzył Małyszka ?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Jubba Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.astercity.net 13.03.02, 18:20
        O Tajnerze że jest chujowy zawsze mówiłem tu na forum, nawet jak Adam miał
        największe sukcesy, ale nikt mi nie wierzył. Jedyne co robi, to ciągnie od
        niego kasę i na tym kończy się jego rola. Przez niego przegra PŚ.
        • Gość: jup Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 13.03.02, 22:02
          Gość portalu: Jubba napisał(a):

          > O Tajnerze że jest chujowy zawsze mówiłem tu na forum, nawet jak Adam miał
          > największe sukcesy, ale nikt mi nie wierzył. Jedyne co robi, to ciągnie od
          > niego kasę i na tym kończy się jego rola. Przez niego przegra PŚ.

          Jakby mi ktos z ust wyjal....pozdrawiam
        • Gość: heheg Re: Małysz może przegrać PŚ IP: 217.98.33.* 14.03.02, 00:40
          jasne a jak repreza przergywała towarzyskie mecze z Francja, Hiszpanią i
          Holandią to mówiłeś że Engel jest chujowy, no nir?
          ZROZUMCIE ŻE ZWYKLI KIBICE-LAICY GÓWNO WIEDZĄ O SPORCIE
          MOGĄ CO NAJWYŻEJ SIĘ EMOCJONOWAĆ ZAWODAMI
          ale nie oceniać pracę trenera
          BO TO NIE TAJNER A MAŁYSZ STARTUJE W PŚ
          tak trudno pojąć?
          DLATEGO JA NIE WYPOWIADAM SIĘ NA TEMATY O KTÓRYCH NIE MAM POJĘCIA
      • Gość: yeti Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 13.03.02, 18:29
        Nie sądzę żeby przegrał PŚ. Jesli będzie przegrywał 2-3 miejsca do Hanki to
        dowiezie przewagę. Zwłaszcza ze Hanka teraz nie wygrywa - mam taką nadzieję.
        • Gość: Cinek_ok Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 00:04
          Matematycy... nie chce wam sie policzyc punktow a potem wypisujecie glupoty i zakladjcie idiotyczne watki.
      • Gość: kaqtus a Ty możesz jutro wpaść pod autobus IP: 217.98.33.* 14.03.02, 00:37
        Podobne prawdopodobieństwo. Ale cóż - tego (naukowa nazwa: "Rachunek
        prawdopodobieństwa") uczą dopiero w IV klasie, przed Tobą daleka droga...
      • Gość: the_foe 85 pkt. / 3 = ? IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 01:11
        Jak ktos tu umie podzielic ;) to sie dowie ile punktow na kazdy z konkursow
        srednio musi zdobyc, przyjmujac ze Hanni wygrywac bedzie do konca (dla
        ulatwienia dodam, ze Adasiowi wystarcza 3 dziewiate miejsca :)
        • Gość: wojtek Re: 85 pkt. / 3 = ? IP: *.pradnik-czerwony.sdi.tpnet.pl 14.03.02, 02:17
          dzięki za obliczenia,nawet przyjmując złą formę Małysza i fenomenalną
          Hannavalda to Małysz ma już puchar zdobyty
      • hihihihi Hannawald powiedzial, ze nie dogoni Malysza 14.03.02, 09:01
        wojtekkl napisał(a):

        > Jeżeli tak dalej pójdzie. Przecież on teraz faktycznie już zaczął skakać
        > przeciętnie. Czyżby Tajner spieprzył Małyszka ?

        Hannawald niedawno powiedzial w wywiadzie, ze nie jest w stanie dogonic Malysza.
        Ale gdyby nawet, czy 2 miejsce byloby takie zle?

      • Gość: tuptus Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.27-151.libero.it 14.03.02, 09:59
        Ludzie, czy wyscie powariowali? Ile razy mozna zajmowac pierwsze miejsce?
        Kilka lat temu za to 5-te miejsce, to byscie calowali Malysza po rekach. Czy
        nikt nie bierze pod uwage faktu, ze moze Malysz jest juz zmeczony (zwlaszcza,
        ze w tym roku presja polskiego narodu wzrosla - Olimpiada). Po za tym skoki,
        to sport cykliczny i wzloty i upadki to normalka. Przesledzcie kariery
        Peterki, Goldiego czy Schmita. A Malysz i tak wygra Puchar, czego mu zycze z
        calego serca.
        Pozdrowienia
        • Gość: me Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.03.02, 10:06
          yessss, a oni jechali na nim jak na lysej kobyle, nawet letniego ps mu nie
          odpuscili palanty.


          Gość portalu: tuptus napisał(a):

          > Ludzie, czy wyscie powariowali? Ile razy mozna zajmowac pierwsze miejsce?
          > Kilka lat temu za to 5-te miejsce, to byscie calowali Malysza po rekach. Czy
          > nikt nie bierze pod uwage faktu, ze moze Malysz jest juz zmeczony (zwlaszcza,
          > ze w tym roku presja polskiego narodu wzrosla - Olimpiada). Po za tym skoki,
          > to sport cykliczny i wzloty i upadki to normalka. Przesledzcie kariery
          > Peterki, Goldiego czy Schmita. A Malysz i tak wygra Puchar, czego mu zycze z
          > calego serca.
          > Pozdrowienia

      • Gość: doktor Re: Małysz już wygrał PŚ IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 10:29
        Wystarczy, że w Trondheim powtórzy się sytuacja z Falun, czyli Hannawald będzie
        trzeci, a Małysz piąty, żeby Adam już jutro zdobył Puchar Świata. Wówczas
        Małysz miałby 201 punktów przewagi na dwa konkursy przed końcem (za zwycięstwo
        w jednym otrzymuje się 100 punktów) i mógłby już nie startować w Oslo i
        Planicy. Hannawald może wygrać oba, a i tak będzie drugi. Adam praktycznie już
        zdobył Puchar Świata i nie rozumiem, po co piszecie jakieś bzdury, że może go
        stracić. W przekroju całego sezonu był po prostu najlepszy na świecie, wygrał
        najwięcej konkursów indywidualnych (siedem przy sześciu Hanniego), częściej był
        na 2, 3 i 4 miejscu. Słabsza forma pod koniec sezonu o niczym nie świadczy.
        Małysz jest wciąż najlepszy, a ten sezon znów był w jego wykonaniu rewelacyjny.
        • Gość: lalka Re: Ma?ysz juz˙ wygra? PS´ IP: *.dip.t-dialin.net 14.03.02, 11:08
          Popieram z jednym ale....Tamten sezon byl rewelacyjny, ten jest co najwyzej bardzo dobry.
          • Gość: doktor Re: Ma?ysz juz˙ wygra? PS´ IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 11:26
            Gość portalu: lalka napisał(a):

            > Popieram z jednym ale....Tamten sezon byl rewelacyjny, ten jest co najwyzej bar
            > dzo dobry.

            Pełna zgoda, Lalko. Z punktu widzenia poprzedniego sezonu ten jest "tylko" bardzo
            dobry. Tym większa radość, że Małysz nie zajmie 2. czy 3. miejsca, ale znów
            zdobędzie Puchar Świata.
            • Gość: monia Re: Ma?ysz juz˙ wygra? PS´ IP: 217.97.138.* 14.03.02, 11:44
              Tak!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!!!
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka