wojtekkl 13.03.02, 18:16 Jeżeli tak dalej pójdzie. Przecież on teraz faktycznie już zaczął skakać przeciętnie. Czyżby Tajner spieprzył Małyszka ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jubba Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.astercity.net 13.03.02, 18:20 O Tajnerze że jest chujowy zawsze mówiłem tu na forum, nawet jak Adam miał największe sukcesy, ale nikt mi nie wierzył. Jedyne co robi, to ciągnie od niego kasę i na tym kończy się jego rola. Przez niego przegra PŚ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jup Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 13.03.02, 22:02 Gość portalu: Jubba napisał(a): > O Tajnerze że jest chujowy zawsze mówiłem tu na forum, nawet jak Adam miał > największe sukcesy, ale nikt mi nie wierzył. Jedyne co robi, to ciągnie od > niego kasę i na tym kończy się jego rola. Przez niego przegra PŚ. Jakby mi ktos z ust wyjal....pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heheg Re: Małysz może przegrać PŚ IP: 217.98.33.* 14.03.02, 00:40 jasne a jak repreza przergywała towarzyskie mecze z Francja, Hiszpanią i Holandią to mówiłeś że Engel jest chujowy, no nir? ZROZUMCIE ŻE ZWYKLI KIBICE-LAICY GÓWNO WIEDZĄ O SPORCIE MOGĄ CO NAJWYŻEJ SIĘ EMOCJONOWAĆ ZAWODAMI ale nie oceniać pracę trenera BO TO NIE TAJNER A MAŁYSZ STARTUJE W PŚ tak trudno pojąć? DLATEGO JA NIE WYPOWIADAM SIĘ NA TEMATY O KTÓRYCH NIE MAM POJĘCIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 13.03.02, 18:29 Nie sądzę żeby przegrał PŚ. Jesli będzie przegrywał 2-3 miejsca do Hanki to dowiezie przewagę. Zwłaszcza ze Hanka teraz nie wygrywa - mam taką nadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cinek_ok Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 00:04 Matematycy... nie chce wam sie policzyc punktow a potem wypisujecie glupoty i zakladjcie idiotyczne watki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaqtus a Ty możesz jutro wpaść pod autobus IP: 217.98.33.* 14.03.02, 00:37 Podobne prawdopodobieństwo. Ale cóż - tego (naukowa nazwa: "Rachunek prawdopodobieństwa") uczą dopiero w IV klasie, przed Tobą daleka droga... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: the_foe 85 pkt. / 3 = ? IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 01:11 Jak ktos tu umie podzielic ;) to sie dowie ile punktow na kazdy z konkursow srednio musi zdobyc, przyjmujac ze Hanni wygrywac bedzie do konca (dla ulatwienia dodam, ze Adasiowi wystarcza 3 dziewiate miejsca :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: 85 pkt. / 3 = ? IP: *.pradnik-czerwony.sdi.tpnet.pl 14.03.02, 02:17 dzięki za obliczenia,nawet przyjmując złą formę Małysza i fenomenalną Hannavalda to Małysz ma już puchar zdobyty Odpowiedz Link Zgłoś
hihihihi Hannawald powiedzial, ze nie dogoni Malysza 14.03.02, 09:01 wojtekkl napisał(a): > Jeżeli tak dalej pójdzie. Przecież on teraz faktycznie już zaczął skakać > przeciętnie. Czyżby Tajner spieprzył Małyszka ? Hannawald niedawno powiedzial w wywiadzie, ze nie jest w stanie dogonic Malysza. Ale gdyby nawet, czy 2 miejsce byloby takie zle? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tuptus Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.27-151.libero.it 14.03.02, 09:59 Ludzie, czy wyscie powariowali? Ile razy mozna zajmowac pierwsze miejsce? Kilka lat temu za to 5-te miejsce, to byscie calowali Malysza po rekach. Czy nikt nie bierze pod uwage faktu, ze moze Malysz jest juz zmeczony (zwlaszcza, ze w tym roku presja polskiego narodu wzrosla - Olimpiada). Po za tym skoki, to sport cykliczny i wzloty i upadki to normalka. Przesledzcie kariery Peterki, Goldiego czy Schmita. A Malysz i tak wygra Puchar, czego mu zycze z calego serca. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Małysz może przegrać PŚ IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.03.02, 10:06 yessss, a oni jechali na nim jak na lysej kobyle, nawet letniego ps mu nie odpuscili palanty. Gość portalu: tuptus napisał(a): > Ludzie, czy wyscie powariowali? Ile razy mozna zajmowac pierwsze miejsce? > Kilka lat temu za to 5-te miejsce, to byscie calowali Malysza po rekach. Czy > nikt nie bierze pod uwage faktu, ze moze Malysz jest juz zmeczony (zwlaszcza, > ze w tym roku presja polskiego narodu wzrosla - Olimpiada). Po za tym skoki, > to sport cykliczny i wzloty i upadki to normalka. Przesledzcie kariery > Peterki, Goldiego czy Schmita. A Malysz i tak wygra Puchar, czego mu zycze z > calego serca. > Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktor Re: Małysz już wygrał PŚ IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 10:29 Wystarczy, że w Trondheim powtórzy się sytuacja z Falun, czyli Hannawald będzie trzeci, a Małysz piąty, żeby Adam już jutro zdobył Puchar Świata. Wówczas Małysz miałby 201 punktów przewagi na dwa konkursy przed końcem (za zwycięstwo w jednym otrzymuje się 100 punktów) i mógłby już nie startować w Oslo i Planicy. Hannawald może wygrać oba, a i tak będzie drugi. Adam praktycznie już zdobył Puchar Świata i nie rozumiem, po co piszecie jakieś bzdury, że może go stracić. W przekroju całego sezonu był po prostu najlepszy na świecie, wygrał najwięcej konkursów indywidualnych (siedem przy sześciu Hanniego), częściej był na 2, 3 i 4 miejscu. Słabsza forma pod koniec sezonu o niczym nie świadczy. Małysz jest wciąż najlepszy, a ten sezon znów był w jego wykonaniu rewelacyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalka Re: Ma?ysz juz˙ wygra? PS´ IP: *.dip.t-dialin.net 14.03.02, 11:08 Popieram z jednym ale....Tamten sezon byl rewelacyjny, ten jest co najwyzej bardzo dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktor Re: Ma?ysz juz˙ wygra? PS´ IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.02, 11:26 Gość portalu: lalka napisał(a): > Popieram z jednym ale....Tamten sezon byl rewelacyjny, ten jest co najwyzej bar > dzo dobry. Pełna zgoda, Lalko. Z punktu widzenia poprzedniego sezonu ten jest "tylko" bardzo dobry. Tym większa radość, że Małysz nie zajmie 2. czy 3. miejsca, ale znów zdobędzie Puchar Świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Ma?ysz juz˙ wygra? PS´ IP: 217.97.138.* 14.03.02, 11:44 Tak!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś