Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Fantasy Liga Mistrzów

18.08.12, 01:41
    Co z nagrodami za Fantasy Ligą Mistrzów? W prawdzie nie wygrałem żadnej, ale okropnie mi żal tych, którzy wygrali, a nie dostali. Proszę wszystkich, żeby pomyśleli o tych wykiwanych i nie wykupywali żadnych kodów w Fantasy Liga, dopóki nie uregulują należności wobec laureatów Fantasy Liga Mistrzów. Jeżeli dziś damy im wsparcie, jutro my otrzymamy wsparcie, gdy będziemy w potrzebie.
    Obserwuj wątek
        • akst1 Re: Fantasy Liga Mistrzów 20.08.12, 03:12
          Proszę nie bronić tych z Fantasy, bo to nie jest to forum. O powiązaniach wszyscy wiemy. Niech się wyliczą z każdej złotówki przeznaczonej na nagrody w Fantasy Wygraj Liga Mistrzów!!! Jeżeli nie ma powiązań, to wpis ten żadnego Bartka czy Franka nie poruszy.
          • wygrajlige_pomoc Re: Fantasy Liga Mistrzów 20.08.12, 14:39
            @akst1: ale to ja, Bartek, Ci powyżej odpisałem. Nie mam żadnych powiązań z grą Fantasy Liga Mistrzów. Jak pisałem - to nie to forum. Kontakt znajdziesz zapewne na stronie wspomnianej przez Ciebie gry. Wybacz, ale nie mogę CI pomóc [Bartek]
            • akst1 Re: Fantasy Liga Mistrzów 22.08.12, 00:03
              Sorry. Tam nie mają porządnego forum, dlatego swoje żale tutaj wylewam. Mam po prostu nadzieję, że zaglądają na to słynne forum i czytają, co o nich myślę. Dziwię się tylko, że Fantasy nadal funkcjonuje. A już szczytem bezczelności będzie, gdy zaproszą do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Ale obiecuję im walkę, gdziekolwiek się da.

Idźmy dalej. Jeżelibyś był, Bartku, za tym, by walczyć z oszustami w interesującej nas dziedzinie (no bo przecież jesteś na tym polu filantropem), nie miałbyś nic przeciwko temu, by w tym celu posłużyć się tym forum. Jak widzę, niechętnie się do tego odnosisz. Wnioski pozostawiam zaiinteresowanym.
      • Gość: stan Re: Fantasy Liga Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.12, 21:18
        Witam ,jeśli mogę coś dodać to npisałem na forum fantasy zapytanie czy będą wypłacalni w tej edycji na które niestety admin.nie odpowiedział mi ,więc wychodzę z założenia że mogą powtórzyć niewypłacalnośc .Co do tego forum zróbcie coś takiego żeby można podyskutować na różne tematy tyczy się admin.może przeczyta bierzcie przykład z forum moja11:brawo:,pozdrawiam.
          • Gość: macias Re: Fantasy Liga Mistrzów IP: *.dynamic.chello.pl 18.09.12, 21:57
            A ja od początku wiedziałem ze to lipa ponieważ nie ufam takim wirtualnym grom a poza tym jeśli ktoś myśli ze dostanie nagrodę albo wywalczy to szkoda czasu bo nic nie wskóra bo nie m ten sposób właśnie zdobywa się i nabiera klientów, ja mogę tylko tyle powiedzieć że ci co grali na przyszłość musicie być ostrożniejsi pozdrawiam wszystkich i nie dajcie się wkręcić

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka