Gość: miron58 IP: *.skarzysko.vectranet.pl 02.10.13, 20:59 witam siedzę i czytam dochodzę do wniosku ze o wszystkim trzeba pisać i się upominać o zawodników o punkty o bonusy itd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: laguna00 Re: poprawki IP: 109.196.58.* 03.10.13, 08:53 Trzeba szczególnie o bonusy. Ja nie przypuszczałem że mogą być z tym problemy i szczerze mówiąc nie kontrolowałem tego czy bonusy wpływają. Dopiero jak minąłem 200 punktów, zrobiłem mały bilans i wychodzi na to że jakieś bonusy mnie ominęły. Tylko nie ostatni za 200 bo ten podobno wpłynął, ale któryś wcześniejszy. id=48818 Odpowiedz Link Zgłoś
wygrajlige_pomoc Re: poprawki 03.10.13, 11:14 Miron, rzeknij proszę o co chodzi? Laguna, odpisałem Ci już - bonusa masz. [Bartek] Odpowiedz Link Zgłoś