Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.skarzysko.vectranet.pl 02.10.13, 20:59

    witam siedzę i czytam dochodzę do wniosku ze o wszystkim trzeba pisać i się upominać
    o zawodników o punkty o bonusy itd
    Obserwuj wątek
      • Gość: laguna00 Re: poprawki IP: 109.196.58.* 03.10.13, 08:53
        Trzeba szczególnie o bonusy. Ja nie przypuszczałem że mogą być z tym problemy i szczerze mówiąc nie kontrolowałem tego czy bonusy wpływają. Dopiero jak minąłem 200 punktów, zrobiłem mały bilans i wychodzi na to że jakieś bonusy mnie ominęły. Tylko nie ostatni za 200 bo ten podobno wpłynął, ale któryś wcześniejszy. id=48818
      • wygrajlige_pomoc Re: poprawki 03.10.13, 11:14
        Miron, rzeknij proszę o co chodzi?

        Laguna, odpisałem Ci już - bonusa masz.

        [Bartek]

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka