Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Zdjęcia ze stadionu potrzebne

    IP: *.cust.poz.supermedia.pl 07.04.02, 17:55
    Potrzebuję zdjęcia ze stadionu...orginały lub dobre skany ( pow. 300 dpi )
    Gł. zdjęcia piłkarzy w akcji (potrzebne są ich nogi i piłka dla ścisłości).....
    do tego przydałoby się kupę dobrych zdjęć tego co się dzieje na trybunach.....
    Sama obróbka zdjęć to już moja działka - potrzebuję tylko materiałów.....
    Obserwuj wątek
      • Gość: barszop Re: Zdjęcia ze stadionu potrzebne IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.02, 16:54
        Służe pomocą, dysponuje takimi materiałami. Pisz na barszop@wp.pl
      • Gość: xxx Re: Zdjęcia ze stadionu potrzebne IP: *.ae.poznan.pl 08.04.02, 18:04
        Znajdż patyczki, to dostaniesz bardzo fajne fotki, np. takie jak były na
        stronie www.ultras.pl
      • Gość: pajko Re: Zdjęcia ze stadionu potrzebne IP: *.pf.com.pl / 10.7.4.* 09.04.02, 09:20
        Mam troche fotek robionych cyfrówką. Pisz na pajko@pf.pl.
        • Gość: pluto Re: Zdjęcia ze stadionu potrzebne IP: *.icpnet.pl 09.04.02, 16:58
          moje możesz zobaczyc na stronie www.kolejorz.pyry.net jak ci sie spodobaja to
          nie ma sprawy
          w chacie mam tez jeszcze jakies inne
          • cromm Re: Zdjęcia ze stadionu potrzebne 10.04.02, 11:38
            Potrzebuję orginałów lub dobrych skanów.....jeśli ktoś ma skany proszę przesłać
            na 1410marcin@fredry.com.pl.....
            Co do orginałów to spotkamy się na meczu i umówimy.....
            He ,he szykuję niespodziankę więc jeśli ktoś przesłałby mi coś przed
            najbliższym meczem to byłbym dzwięczny !!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka