Gość: jebacwisle IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.10.04, 15:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomek Re: Mecze z Azerbejdżanem i Irlandią Płn. w Warsz IP: *.ae.poznan.pl 15.10.04, 15:11 .... na stadionie Polonii, oczywiscie ;) największym, najnowocześniejszym i zawsze wypełnionym po brzegi aż 15.tys. kibiców ! zawsze komplet ! bu ha ha ! lepsze to niż płakać. jak w Poznaniu jest 15.tys ludzi to sie mówi w CANAL +, ze to pustki a zaraz potem jedziemy za pośrednictwem kamery do Warszawy i jest 15. tys. i oczywiście komentarz: piękna frekwencja ! śmiech ! śmiech ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RB Poznań jest żałosny - w tym roku stracił szacunek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 15:25 Na reprezentacji były pustki i wynik 1:5 z Danią, Lecha też olali kibice i zamiast przyjść dopingować i pomóc w awansie siedzieli przed telewizorem i Lech odpadł z pucharów! Zero szacunku, a miałem wielki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !@!#!#! Re: Poznań jest żałosny - w tym roku stracił szac IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.10.04, 15:27 gadalem nawet z typkiem z Cracovii i mowil,ze zaluja przyjazni z Lechem bo jak to okreslil jego kibice to bydlo bez honoru,a typek w Craxie jest naprawde wysoko ustawiony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawg Re: Poznań jest żałosny - w tym roku stracił szac IP: *.icpnet.pl 15.10.04, 17:01 Podobnie jak w Szczecinie maja dosyc zgody z debilami z Warszawy. Popytaj ziomkow z Pogoni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Re: Poznań jest żałosny - w tym roku stracił szac IP: *.echostar.pl 15.10.04, 19:20 byles kiedys na meczu lecha z cracovia czy arką? jesli chcesz zobaczyc prawdziwe swieto dwóch zaprzyjaźnionych klubów z tradycją, wspólna fete i spiewy tysiącu wymieszanych kibiców to zapraszam...lech areczka cracovia.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsiawa w Warszawie zawsze mecze o stawkę IP: 212.127.77.* 15.10.04, 16:37 "na prowincji" Kazachstan,Islandia lub inne towarzyskie gówna a ilu to widzów było na meczu towarzyskim z Estonią w Warszawie tuż przed Mundialem 2002? odpowiedź 5 tys.-żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszcz Re: w Warszawie zawsze mecze o stawkę IP: *.acn.waw.pl 15.10.04, 16:55 Ja bylem!!!!! :))))) To starczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Poznań jest żałosny - w tym roku stracił szac IP: *.echostar.pl 15.10.04, 19:16 gdzie przychodzi tylu kibiców na pojedynki pierwszo czy drugoligowe jak w poznaniu? gdzie mozna usłyszec ponad 20tys gardeł grzyczących jednym tempem? mecze towarzyskie nigdy nie przyciągały kibiców....zorganizujcie poważny mecz w poznaniu a zobaczycie prawdzicych kibiców i oprawe meczu jakiej w polskiej lidze nie zdoła zobaczyc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RB Re: Poznań jest żałosny - w tym roku stracił szac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 18:34 A co z meczami Lecha w europejskich pucharach, jakoś też nie przyciągają kibiców... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kochający Wisłę Ponownie do ćwierćmózgu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 15:30 Hmm... Zastanawiam się, co by tu napisać, ale naprawdę nie wiem. Twoje uporczywe trwanie w nienawiści do klubu z Krakowa przybrało patologiczne rozmiary. Czy tylko tyle jesteś w stanie z siebie wykrzesać? Ojciec pije i cię zbyt często bije po głowie albo coś innego złego dzieje się w twojej rodzinie? Wspomniałeś wczoraj o czekaniu pod Arsenałem. Wnioskuje, że jesteś z W-wy. Najprawdopodobniej kibicujesz Legii i mieszkasz na Pradze, prawda? Przyznaj się, to nic nie kosztuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: Ponownie do ćwierćmózgu IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:07 Nie rozumiem Twojego uprzedzenia do warszawskiej Pragi. Jest tam sporo rozsdnych ludzi. Do tego ja tam mieszkam. Nie znizaj sie do poziomu kolesia podpisujacego sie na forum "j.wisle" i nie oceniaj ludzi w-g wyznacznika geograficznego. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: Ponownie do ćwierćmózgu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 16:33 To jest zaiste jakis fenomen spoleczny. BArdzo wielu ludzi uznaje ze praga to najgorzsze miejsce w Polsce. Duzo przyjezdnych warszawiako opowiada sobie ze zgroza historyjki co tam sie dzieje po drgiej stronie Styksu (a raczej Wisly) jednak wiekszosc nawet przez 30 sekund tam nie byla. Te same glupoty powtarzaja potem Wislacy i inni kibice z miast gdzie nie we wszystkich dzielnicach mieszkaja sami kulturalni ludzie bo tych nieudanych wyslali na prage zeby kibicowali Legii. W tej calej logice jest pewna luka bo jakos od dawna nikt na Pradze nie zasztyletowal nikogo bo ten kibicowal innemu klubowi. Jakos tak jest ze ostatnio czesto to sie zdarza na poludniu Polski. Taka logika jest chora bo zawsze mozna znalesc jakis kontrargument. Dyskusja w tonie geograficzno- uprzedzeniowym nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kochający Wisłę Do Blorkona i Razorfana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 16:47 Panowie. Mieszkałem na Pradze przez 5 lat i wiem co nieco na jej temat. Moja uwaga do ćwierćmózgu nie wzieła się znikąd. Często znajdowałem się w niebezpiecznej sytuacji, bynajmniej ze względu na sympatie klubowe. Ahoj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: Do Blorkona i Razorfana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 17:23 Nie wiem czy dobrze rozumiem. Miales klopoty ze wzgledu na sympatie klubowe czy bynajmniej nie? Z reszta to nie wazne. Spojrz na cala logike swojego rozumowania. Np ja kiedys bylem w Lebie i tam w restauracji podali mi nieswieza rybe. Z tego wzgledu moglbym napisac ze Leba jest beznadziejna bo podaja tam nieswieze ryby. Kolejny przyklad. Kibice Wisly i Cracovii sa zamieszani ostatnio w szereg sytuacji zwiaznaych z uzyciem nozy (zaczelo sie do miska, potem Wroclaw a ostatnio ciekawe wydarzenia na roznych osiedlach). Kierujac sie twoja logika moglbym napisac ze kibice z Krakowa to nozownicy. Inny przyklad to pogalad sasiadow z zachodu ze Polska to kraj zlodzei bo ukradl im ktos samochod. Wracajac do meritum. Na Pradze mieszka ponad 0,5 mln ludzi. Sa tam 2 dzielnice i szereg roznych osiedli ktore bardzo sie od siebie roznia. Poza tym obecnie nawet slynny trojkat bermudzki sie cywilizuje i pojawia sie tam sporo artystow. Takie uogolnienia sa bez sensu. Na Pradze mieszka wiele roznych osob ale czy jest tam niebezpieczniej niz w Nowej Hucie? Nie sadze. BTW. Moze twoje prblemy wynikaly stad ze nie byles "swoj". Gdybys od urodzenia mieszkal tam to wszystko byloby inaczej. Kibicowal bys wlasciwemu klubowi :) i nie wyroznial bys sie w tlumie. Jakos tak jest ze bandyci wola napadac ludzi ktorzy zachowuja sie inaczej niz wiekszosc ludzi. Pewnie nawet nie wiedzac o tym mowisz i zachowujesz sie inaczej niz "trzeba" a dla niektorych to wystarczy. Tak jak dla wielu ludzi wystarczy samochod z warszawska rejestracja zeby go skopac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc_portalu Re: Do Blorkona i Razorfana IP: *.perpetuum.pl 15.10.04, 17:44 > BTW. Moze twoje prblemy wynikaly stad ze nie byles "swoj". Gdybys od urodzenia > mieszkal tam to wszystko byloby inaczej. Kibicowal bys wlasciwemu klubowi :) i > nie wyroznial bys sie w tlumie. Jakos tak jest ze bandyci wola napadac ludzi > ktorzy zachowuja sie inaczej niz wiekszosc ludzi. Pewnie nawet nie wiedzac o > tym mowisz i zachowujesz sie inaczej niz "trzeba" a dla niektorych to wystarczy Rozorfanie, myslisz ze to jest normalne? Wyjasniam: Wlasnie sam przyznales, ze na Pradze, trzeba sie odpowiednio zachowywac, zeby nie zostac napadnietym. Jesli chodzi o Prage, to troche tam bywalem w pewnych miejscach, i juz wydaja mi sie cywilizowane i czuje sie tam pewnie (pewnie juz jestem "ziomek"). Jednak sa takie, do ktorych sie nie zapuszcze bez wyraznej potrzeby. Wiem tez, ze sa takie, w ktore chodzic sie nie powinno. ;) (i to tez nie jest normalne). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: Do Blorkona i Razorfana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 18:12 Ja nic nie przyznaje. Probuje ustalic co spotkalo milosnika Wisly na Pradze. Jasne ze masz racje. Jednak tak juz jest w kazdym miescie ze sa miejsca w ktore sie nie chodzi. Jest to specyfika nie tylko warszawska, polska ale na calym swiecie tak jest. Bledem jest jednak utozsamianie calej Pragi i wszystkich prażan z jakims stereotypem zula. To jakas paranoja. Wiadomo ze sa tu miejsca gorzsze i lepsze ale takie pisanie o Pradze jako o czarnej dziurze na mapie Polski to jakis absurd. Tu nie ma samych blokowisk. Cala Praga jest bardzo zroznicowana. ODnoszenie sie do niej jako calosci to blad. A niebezpiecznie to jest i gdzie indziej np. na dzikim zachodzie na Woli, na Ursynowie itd. Zreszta to nie tylko specyfika Wawy. w Krakowie tez bym sie w wiele miejsc nie wybral jednak nie pisze o kazdym idiocie kibicu Wisly ze pewnie wyziewy z huty uszkodzily mu mozg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanka Mostowiak Re: Mecze z Azerbejdżanem i Irlandią Płn. w Warsz IP: *.crowley.pl 15.10.04, 15:45 szkoda, że nie w Bydzi...20 tysięcy ludzi byłoby na pewno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Mecze z Azerbejdżanem i Irlandią Płn. w Warsz IP: *.pnet.com.pl 15.10.04, 15:54 Trochę to bez sensu ; większość kadrowiczów do piłkarze Wisły a grają na stadionie na którym występuje na codzień tylko jeden piłkarz, na dodatek cieńki jak bilet tramwajowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blow Re: Mecze z Azerbejdżanem i Irlandią Płn. w Warsz IP: *.aster.pl 15.10.04, 15:59 No masz, w ogóle 90 procent to piłkarze Wisły... opamiętaj się koleś... ja nie przychodzę na Legię oglądać legionistów w kadrze (swoją drogą Włodarczyk do zejścia prezentował się lepiej niż Żurawski) ale oglądać REPREZENTANTÓW POLSKI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian Re: Mecze z Azerbejdżanem i Irlandią Płn. w Warsz IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 19:04 Żurawski jest zawsze cienki w porównaniu z asem włodarczykiem, nu, tak, tak.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś taka jest cała warszafka IP: *.pnet.com.pl 15.10.04, 16:04 Skoro -jebacwisle- potrafi obsługiwać komputer to z pewnością należy do elity intelektualnej Legionistów , a patrząc co pisze to lepiej się nie zastanawiać co prezentuje sobą reszta buraków z tzw. stołecznej wsi. A propos ile zajęło ci wymyślenie tej ksywki - myślę , że sztab ludzi pracował nad nią w pocie czoła kilka lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: taka jest cała warszafka IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:11 Dobrze,ze krytykujac kolesia, znizasz sie do jego poziomu. Nie umiesz spojrzec na swiat nie pod katem geografii i stereotypow? Ja mieszkam w Warszawie. A w Krakowie mieszkal Karol Wojtyla i Misiek, co strzelil w Baggio nozem. Po którym wyznaczniku oceniasz Krakusów?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebacwisle Re: taka jest cała warszafka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.10.04, 16:13 po takim wyznaczniku ze sa qrwami i pedalami.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: taka jest cała warszafka IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:18 Ci sie kurwa nudzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebacwisle Re: taka jest cała warszafka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.10.04, 16:21 chyba "tobie",a cizie to mozesz sobie wydymac..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: taka jest cała warszafka IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:31 Gość portalu: jebacwisle napisał(a): > chyba "tobie",a cizie to mozesz sobie wydymac..... O, filolog jezyka Polskiego(!). A wiesz, ze filolog jez. Polskiego, to w skrocie POLONISTA?! To moze sie tak z ta swoja erudycja nie wychylaj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebacwisle Re: taka jest cała warszafka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.10.04, 16:35 polonista to mowiac potocznie,a w skrocie byloby fil.jez.pol...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: taka jest cała warszafka IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:42 Gość portalu: jebacwisle napisał(a): > polonista to mowiac potocznie,a w skrocie byloby fil.jez.pol...... A slyszales o SKROTACH MYSLOWYCH?? Kiedys sie dowiesz, ze skrot to nie koniecznie ta rzecz, ktora sie konczy kropka... Ale to juz w szkole sredniej, jak ci sie uda tam kiedys dojsc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebacwisle Re: taka jest cała warszafka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.10.04, 17:33 ziomus skrot myslowy polega na opuszczeniu paru wyrazow w zdaniu,ktorego znaczenie i tak odgadujesz z kontekstu.Nazwanie filologa polonista nie jest raczej skrotem myslowym,ale mniejsza z tym nie chce mi sie wkrecac w gadke o poprawnym polskim..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian antykler Re: taka jest cała warszafka IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 19:06 "A w Krakowie mieszkal Karol Wojtyla i Misiek, co strzelil w Baggio nozem. Po którym wyznaczniku oceniasz Krakusów??" O rany, ąz tak źle??? Nie dość, że Wojtyła, to jeszcze misiek, kiepska sprawa.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysztof Re: taka jest cała warszafka IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.10.04, 16:20 ty debilu z warszawki przestan w koncu bluznic. ubierz dresik, idz na legie, pobij pare osob i bedzie cool. i spieprzaj z tego forum ty hooyku lysy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: taka jest cała warszafka IP: *.pnet.com.pl 15.10.04, 16:20 Nie patrzę na świat pod kątem geografii i stereotypów lecz pod kątem merytorycznych wypowiedzi a warszafka była metaforą zawężającą rzeczywistość do problemu kibiców (nie chciałem nikogo przypadkowego urazić - serdecznie przeprasza). Co do formy wypowiedzi ; przecież nie będę pisał do jebacwisle oktagonem. Natomiast problem bandyctwa na stadionach potepiam niezależnie gdzie ma miejsce ; czy w Krakowie , Warszawie czy Helsinkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja mecze IP: *.toya.net.pl 15.10.04, 16:09 A dlaczego nie na stadionie DIESIĘCIOLECIA? Bo to tylko bazar? To po co to budowano? Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Wolałbym Kraków, ale... IP: *.osk.enformatic.pl 15.10.04, 16:10 ...niech będzie Warszawa. Może zastanowić się nad zakazem wpuszczania trąb na trybuny? Trąby wchodzą parą na jeden bilet: trąba niosąca i trąba trąbiąca. Tylko czy Warszawa "da głos" Polsce w meczu z Azerami i cieniasami z Irlandii? Nic tak nie osłabia jak smętne trybuny. Jak pomyślę o "ślepej miłości" Warszawiaków ponad narodowe barwy, to już nie chce mi się oglądać... Pyskówki klubowe na meczach reprezentacji mnie osłabiają, a jak tu wygrać bez Frankowskiego i Żurawskiego? ..., ale pomylę się na pewno. Kto będzie trąbił nazwy klubów ten ma liścia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Ja tez bym wolal.... IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:17 Tez bym wolal Krakow, bo tam gra na codzien spora czesc kadry. A przeciez chodzi o to zeby wygrywali, a nie o moja warszawska dume lokana. Ale jak juz jest w Warszawie, wierze ze i pilkarze i kibice beda sie starac o wspolny sukces. A w Berlinie juz bedzie wszystko jedno kto z jakiego miasta, byle z Polski. POLSKA - BIALO CZERWONI!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Ja tez bym wolal.... IP: *.pnet.com.pl 15.10.04, 16:23 Masz zupełną rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: Ja tez bym wolal.... IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:33 Czyli jakby porozumienie ponad podzialami? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Ja tez bym wolal.... IP: *.pnet.com.pl 15.10.04, 16:44 Oczywiście , porozumienia ponad podziałami to coś czego nam zawsze brakowało. Na nieszczęście dla klubów, ocenia je się bardzo często przez pryzmat kibiców i całej tej otoczki pozameczowej a to nie nigdzie nie wygląda za dobrze, chociaż są pewne pozytywne symptomy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blorkon Re: Ja tez bym wolal.... IP: *.k.mcnet.pl 15.10.04, 16:53 Masz racje, ziarna i plewy... nigdy nie bylismy w tym mocni, jak chodzi o nasz rodzimy futbol. Uwazam, ze to jest wazne, zeby ludzie czuli wiez ze soba nawzajem, a nie z kolorami. Nie jest najwazniejsze co powiesz, ale ktore rzeczy podkreslisz - mawial pewien amerykanski trener. To jest naprawde kwestia eliminacji tylko promila idiotow, i kilkudziesieciu procent, ktore oceniaja sie na podstawie tych promili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian Re: Ja tez bym wolal.... IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 19:08 no i super reprezentacja Polski nie ma gdzie grać.... Ale syfffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: Wolałbym Kraków, ale... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 16:45 Nie wiem czy ogladacie mecze ale w Warszawie nawet Kosowski nie byl nigdy wygwizdany w meczu reprezentacji (oj a zasluzyl na to zeby go nie oszczedzac). Wracajac do meritum to mam juz dosc tej calej logiki Liskiewicza. Co gramy jakis wazny i atrakcyjny mecz: z Anglia, Szwecja czy Norwegia to wszyscy sie podniecaja magia stadionu slaskiego. Po meczu okazuje sie ze dopingu nie bylo i Listek i wszyscy pilkarze uznaja ze trzeba grac na Legii bo tam jest najlepsza atmosfera. No i mamy mecze z Luksemburgiem, Azerbejdzanem czy Lotwa. Stolica jest dumna ze moze ogladac te wielkie widowiska. Niech sobie gdzie indziej goszcza te potegi bo dla Hajty czy Lewndowskiego to ja na pewno na stadion sie nie wybiore. W ogole mecze reprezentacji to marna rozrywka. Doping slaby (rowniez w Wawie), trabki (rowniez w Wawie) itp. Wynika to z tego ze na repre chodza niedzielni kibice ktorzy nie maja pojecia o dopingu. widac to zreszta nawet na meczach Legii w pucharach. Niech gdzie reprezentacja gra tam gdzie ludzie na nia czekaja nawet jak przeciwnik jest slaby. W Wawie pewnie sie stadion troche wypelni ale przyjda raczej ludzie malo zaangazowani i doping bedzie marny. Moze w Krakowie (dla swoich pilkarzy) lub np. we Wroclawiu przyjda kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawg Re: Wolałbym Kraków, ale... IP: *.icpnet.pl 15.10.04, 17:12 Zgadzam sie. Reprezentacja skupia obecnie typowych kibicow niedzielnych, mozna by nawet powiedziec malyszo-fanow - stad rowniez trabki. Dlatego tez mecze kadry nie wzbudzaja wielkiego zainteresowania w osrodkach silnych kibicowsko jak Warszawa czy Poznan. Osobiscie wisi mi to gdzie kadra bedzie grac. Niech sobie gra nawet w Goldapi (bez urazy). Do pewneg oczasu jezdzilem na mecze kadry: do Chorzowa, Warszawy, Bydgoszczy, Poznania, Lodzi. Jednak atmosfera na pratkycznie wszystkich tych meczach byla delikatnie mowiac cienka. Dlatego ja i zapewne wielu innych kibicow dalo sobie spokoj z meczami kadry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca Re: Wolałbym Kraków, ale... IP: *.gdls.com / *.gdls.com 15.10.04, 17:38 Nie badzmy tacy pewni, ze bedzie duzo pilkarzy z Wisly w kadrze. Te 2 poprzednie mecze to byl tylko przypadek. Przeciez do kadry wroca ulubiency Janasa: Rasiak, Lewandowski, Radomski, Niedzielan, Zewlakow. Wiec zabraknie miejsca dla Zurawia i Franka a takze dla SZymkowiaka i Baszczynskiego( to akurat dobrze). A na meczach reprezentacji Polski, powinnismy zapomniec o swoich ulubionych barwach klubowych. Najwazniejsze, aby Polska wygrala mecz ( nawet z Janosikiem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: Wolałbym Kraków, ale... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 18:16 100% racja. Tylko ze ja wole ogladac te mecze w tv i to najlepiej bez fonii (nie dosc ze Szpak to jeszcze te trabki). NA meczu zas nie ma takiej mozliwosci zeby wylaczyc fonie. chodzi wrecz o cos innego zeby ta fonia byla jak najglosniejsza. Na meczach naszej reprezentacji niestety fonia jest zalosna i dlatego ja nie chce tego sluchac i ogladac. Skupiam sie na meczu. Co innego jak chodze na Legie. Doping jest najwazniejszym elementem widowiska i wyraznie wplywa na doznania moje jako uczestnika meczu. Jezeli tego dopingu by na Legii nie bylo to tez na stadion bym nie chodzil. Przeciez mecz lepiej widac w tv. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frtj panowie z PZPN znaleźli wytrych-podgrzewana murawa IP: 212.127.77.* 15.10.04, 16:45 od miesiąca na stadionie orków i już od razu mecze reprezentacji bo trawa podgrzewana jest jeszcze tylko w Krakowie i Grodzisku ale tam są mniejsze stadiony zafajdańcy z PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: panowie z PZPN znaleźli wytrych-podgrzewana m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 16:50 Dla mnie moga grać nawet w Pcimiu zeby tylko wygrali. Stadion Legii nie jest zły, w każdym razie lepszy niż Śląski bo wiadomo że będzie komplet i będzie doping. Oczywiscie wolałbym żeby grali w Krakowie ale ze wzgledu na remont to raczej niemozliwe. Swoją droga zastanawiam się dlaczego z takim uporem reprezentacja omijała do tej pory Kraków. Mam nadzieje że to się wkrótce zmieni. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieuk nie szkoda tej murawy IP: 62.89.80.* 15.10.04, 17:33 Przecież lecące kamienie i części rozwalonych krzeseł mogą poważnie uszkodzić nową murawę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bad mecz Azerbejdżanem i Irlandiom Płn. w Warszawie IP: *.tab / 217.153.210.* 15.10.04, 18:15 ale będzie masa kibiców jak na meczu lzs szmacianka.Pogratulować wybitnym działaczom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian Re: mecz Azerbejdżanem i Irlandiom Płn. w Wars IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 19:12 Jeśli wystąpi Rasiak, Lewandowski oraz Włodarczyk frekwencja na pewno będzie duża, w końcu nie każdy ma okazję oglądać na co dzień gwiazdy. Acha, ceny biletów w związku z tym też będą duże.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gówno gówno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 19:15 gówno chuje kurwa z tych ciuli co w sondzie głosujom że polska sie nie dostanie na mś, bo som tak pojebani że od tedo dostałem na udach wysypki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doda Juz nie mieli gdzie zrobić meczu tylko na łące!!! IP: *.pl 15.10.04, 19:38 przecież to wstyd żeby reprezentacja grala na legii! Śląski najlepszy!!! chciaż inne mista też maja nienajgorsze stadiony(oprocz warszawki)!pewnie Listek zrobi bilety po 20 zl. i sie bedzie cieszyl ze jest komplet:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mitre - Zagłębie S wstyd!! listkiewicz precz!!!! tylko stadion slaski IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 15.10.04, 20:08 a może w Pcimiu????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Wtedy mamy awans pewny..... IP: *.dip.t-dialin.net 15.10.04, 20:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: falcon no to przegramy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 20:42 ...jak zwykle w warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Wolałbym Chorzów IP: *.aster.pl 15.10.04, 20:58 Nie ukrywam, że jeżeli te mecze beda rozgrywane w Warszawie ( czy na Polonii, czy na Legii ) to prawdopodobnie pójdę. Jednakże z uwagi na pojemność powinno się mecze reprezentacji rozgrywać na Stadionie Śląskim. Tam moze wejść najwięcej kibiców, tylko trzeba głośno dopingować Polskę,a nie tak jak to było w meczu z Anglią. Bo po drugiej bramce to po prostu umilkliście. Słychać było tylko kibicow angielskich. Ale myślę, że w Warszawie też będzie niezła oprawa tego meczu. Jeżeli będzie taki doping, jak podczas meczu Legia - Austria Wiedeń to sądzę, ze bedzie dobra oprawa. Podobała mi się rónież atmosfera podczas meczu w Szczecinie Polska - Grecja. Kibic Legii pozdrawia kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GF [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 19:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś