rutboj 01.06.02, 06:43 Zaraz panowie z Afryki szczelom gole producentom łiski HE I To PamPam Pierwszy krok Do mistrzostwa świata Da Cameroon Steady!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rutboj Re: PamPpamKamerun 01.06.02, 06:47 Kto kocha Kamerun: Niech krzyczy TU!!!.... Odpowiedz Link Zgłoś
rutboj Re: PamPpamKamerun 01.06.02, 06:58 jeszcze tylko puł hodiny, a japońce już filmujou. PAMPAM!!!! Odpowiedz Link Zgłoś