Dodaj do ulubionych

Trwa mecz Polska - Rosja

04.09.05, 20:50
3mamy kciuki! Będzie dobrze!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Diablotine *P*O*W*O*D*Z*E*N*I*A* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 20:56
      Ja też, oby chłopakom dobrze poszło!
      • Gość: BARANOV !! IP: *.reynet.pl 04.09.05, 23:38
        Pampersy! NU PAGADI !!!

:D
        • Gość: niekibol Wygląda na to, że Janas wyczerpał limit fuksów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 02:07
          przysługujący w zakończoonym właśnie tygodniu reprezentacjom Polski.

Miejmy nadzieję, że przed mewczem z Walią żadna inna reprezentacja nie wyskoczy
          przed szereg.
          • Gość: CKmen KKK MKS KORONA KIELCE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 07:53
            SCYZORY
            • Gość: ex-kibic I TAK DLA "PL" TUNIEJ ZAKOŃCZY SIĘ TO PORAŻKĄ IP: *.perpetuum.pl 05.09.05, 16:00
              Pamiętacie ligę światową?
              Nie dajcie się nabrać, na zapowiedzi się sukcesu ;).

• mike.s Re: Trwa mecz Polska - Rosja 04.09.05, 20:58
      WYGRYWAMY 1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do 25 !!!!!!!!!!
      • Gość: SCYZOR KORONA KIELCE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 07:52
        TYLKO MY!
    • Gość: elo Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.torun.mm.pl 04.09.05, 20:59
      witka ludziska

tak cichutko, a nasi prowadza 1:0 w setach

pzdr
    • Gość: janusz 1:0 dla naszych! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 21:01
      jest dobrze
      • rechott Re: 1:1 dla naszych! 04.09.05, 21:31
        :) szkoda tych serwisów baranowa p októrych straciliśmy 7 puntków
        • rechott Re: 1:2 ponownie na własne życzenie:( 04.09.05, 22:05

• Gość: jan Re: 1:0 dla naszych! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 21:37
        www.eurovolleyroma2005.it/home-ita.htm
    • Gość: Tom Świderski - co ten cienias robi w kadrze??? IP: *.ztpnet.pl 04.09.05, 21:01
      Ani odebrać nie potrafi, ani zaatakować, serwuje jak ciota i jeszcze innym
      przeszkadza - zapieprzył co najmniej 6 punktów.
      • Gość: robson Re: Świderski - co ten cienias robi w kadrze??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 21:11
        Weź się wyluzuj, albo może sam coś potrenuj to zmienisz zdanie, Sebastian to
        jeden z najlepszych siatkarzy jakich mamy. Nie obrażąj Go i nas.
        • Gość: Tom Re: Świderski - co ten cienias robi w kadrze??? IP: *.ztpnet.pl 04.09.05, 21:32
          Jeśli on jest jednym z najlepszych to ja ich cienko widzę na tych mistrzostwach.
          • Gość: Tom Re: Świderski - co ten cienias robi w kadrze??? IP: *.ztpnet.pl 04.09.05, 22:09
            Trzeci set - 26:25 dla nas. Piłka setowa - nasi serwują. Sebastiano "El
            Najlepszy" Świderski popisuje się piękną "zagrywką techniczną" - czyli pyka
            sobie leciutko przez siatkę w stylu - "macie chłopaki, spokojnie odbierzcie,
            przygotujcie atak i wbijcie nam gwoździa", z czego Rosjanie oczywiście
            skorzystali. Ech... szkoda słów.
    • Gość: grzechura gdzie jest wynik na biezaco w internecie? IP: 80.51.250.* 04.09.05, 21:14
      • Gość: Matylda <a href="http://www.eurovolleyroma2005.it/home-ita.htm" target="_b IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 21:17
        • Gość: Ewunia 28 Re: <a href="<a href="http://www.eurovolleyroma2005.it" target IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 21:22
          wiecie co, normalnie nie moge tego ogladac
          • Gość: M. Re: <a href="<a href="<a href="http://www.eurovoll" target IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 21:30
            Dlaczego?
            • Gość: Ewunia 28 Re: <a href="<a href="<a href="http:/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 21:31
              no z nerwów........
              • Gość: Miki Re: <a href="<a href="<a href="http:/ IP: *.aster.pl 04.09.05, 21:39
                z nerwów. Było se wczorajszy mecz w nogę Polska - Austria obejrzeć. To dopiero
                był dreszczowiec.
    • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 21:32
      Dobry wieczór. No, zaczynamy od nowa, bo jest 1:1. Ale mieć 6 punktów przewagi
      i tak lekką ręką je oddać. No sorry, ale coś nie tak.
      • Gość: Tom 1:1 - teraz Ruskie się rozkręcą. IP: *.ztpnet.pl 04.09.05, 21:35
        Ale to jest polska specjalność - mieć rywala na deskach i pozwolić mu się podnieść.
      • Gość: M. Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 21:36
        To tak z kurtuazji, żeby braciom Moskalom nie było głupio przegrać z nami do
        zera. Rafał Stec miałby usprawiedliwienie: trauma żółtodziobów po wygranym
        pierwszym secie.
        • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 21:38
          Błagam Cię. Nie denerwuj mnie nazwiskiem Stec. Wg niego Passarella był...
          Brazylijczykiem, a niedawno zmarły Rinus Michels zakończył karierę trenerską w
          1988 roku, a każdy szanujący się kibic piłki nożnej wie, że Michels prowadził
          reprezentację Holandii na EURO w 1992 w Szwecji.
          • Gość: M. Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 21:44
            Przepraszam, co złego, to nie Matylda.
            • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 21:51
              Spoko, spoko. Poprostu wyraziłem tylko swoje zdanie na temat artykułów Pana
              Steca.
            • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 21:53
              No, ciężko im będzie grac dalej. Ruscy nabrali rozpedu. choć teraz zdobywamy
              punkt.
              • Gość: M. Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 21:59
                Czy mogę coś powiedzieć?
                Mogę. A więc mówię:
                Nawet jak przegrają z Baranowem to i tak jest to dobra zaprawa na Makaroniarzy.
                Może wtedy szczęście dopisze. ME to "przecierka" przed MS.
                • Gość: ja Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.09.05, 22:01
                  Przecież to grupowe dopiero. Mogliby wygrać w trzech setach do zera i nic z
                  tego.
        • Gość: klo BARANOW IP: *.elpos.net / *.elpos.net 04.09.05, 21:43
          Ciekawe gdzie sie taki ulung
          • Gość: M. Re: BARANOW IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 21:45
            Gdzie? Taki się ulung w syberyjskiej tajdze przy wyrębie 200-letnich sosen.
            • Gość: marcin ojej.... IP: *.247.81.adsl.skynet.be 04.09.05, 22:06
              zeby nie bylo jak z syberjam bo narazie dobrze nie jest....
    • Gość: M. Kurza stopa - zaczyna się robić gorąco... IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 22:06
      Muszę jakieś czary zastosować:
      czary-mary, hokus-pokus
      i Baranow jedno oko na Maroko,
      a drugie na Kaukaz, czyli zezik,
      czyli piłeczni nie uwidzi,
      czyli Polsza wygra 3:2
    • Gość: Polak Wstyd mi za Polakow :(( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:07
      Wlazly drugiego i trzeciegi seta mogl skonczyc majac pilke w gorze a walnal w
      aut. Zenada
      • Gość: M. Wstyd to kraść i z konia spaść IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 22:08
    • Gość: bombardier GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.promax.media.pl 04.09.05, 22:07
      skonczy sie pewnie 1:3...
      • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:10
        buuuuuuuu będe wyła, a moj mąż to już taki sceny wyprawia że mnie serce nie
        wytrzyma...
        • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:11
          A Twoj mąż oglądal wczoraj mecz z Austrią? Co wczoraj wyrabiał.
          • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:12
            Miki byłismy z deczka znieczuelni piwem:-)
            Ale siatkę wolę...
            • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:14
              Ja dla odmiany lubię w ogóle gry zespołowe, ale najbardziej siatkówkę, piłke
              nożną, a poza tym kolarstwo ( Włoszczowska, Allison Sydor - kolarstwo
              górskie ), narciarstwo, hokej, La.
              • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:15
                no ja jak wiadomo siatkę, piłkę tez, w zimię skoki (wielka fanka Małysza jako
                jego po częsci krajanka):-)
                • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:17
                  Jak to po częsci. Czyżbyś była góralką?
                  • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:19
                    Tak! tylko inne rejony Beskidów. Tak na prawde Górale są tylko na Podhalu:-)
                    A ja już dawno mieszkam w dużym mieście:(
                    • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:21
                      Bardzo lubię góry, choć najbardziej Tatry i Alpy ( ale część austriacką ). Choć
                      jestem ze stolicy, to jednak bardzo chętnie z żoną i z córką wyjeżdżam co zimę
                      do Zakopanego. Ale w tym roku chyba wyjedziemy w rejon Alp.
                      • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:23
                        Ja mieszkam w Krakowie- lecz w Beskidzie Wyspowym mam drugi dom. Z kolei mnie
                        bardzo cignie do wód- kocham Mazury:)
                        • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:24
                          Nie uznaję pasywnego wypoczynku. Lubię łazić, a zwłaszcza po górach i głównie a
                          Tatrach, a w Alpy lubię jeździć na narty.
                          • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:27
                            Przegraliśmy niestety:(
                            Ale woda to bardzo intesywny wypoczynek- kajak i żagle!
                            Niech to jasna cholera...........
                            • Gość: bombardier Re: Miki, Ewunia - umowcie sie na na kawke!! IP: *.promax.media.pl 04.09.05, 23:02
                              • Gość: Miki Re: Miki, Ewunia - umowcie sie na na kawke!! IP: *.aster.pl 04.09.05, 23:15
                                Chłopcze, tylko kawkę?! Nasze ambicje by wyżej sięgały niż tylko kawka. Hihihi.
                                A jakie - domyśl się.
        • Gość: M. Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 22:11
          Ewunia,
          uspokój męża, chłopcy zaraz wrzucą turbo-dopalacza to i Baranow zdębieje.
          • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:12
            Na razie nie zanosi się na to.
            • Gość: M. Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 22:15
              Dopóki piłka nad siatką - trzeba wierzyć.
              Na lamenty przyjdzie czas po meczu.
              Od chłopaków wymagacie fasonu,
              a sami tutaj tracicie szybko wiarę.
          • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:14
            No obiecal że nie będzie wołał o rany, o jezu i tym podobne, jakby go ze skory
            obdzierali...
            • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:16
              Dobrze, że tylko "o Jezu" i "O rany". Ja wczoraj, to momentami nawet k... mać
              albo "co te głupki robią". Bo gra w obronie wczoraj wołała o pomstę do nieba.
              • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:18
                hihi- no tego nie chciałam pisać:-) Panowie siedli kondycyjnie strasznie- a
                obronę faktycznie mamy kiepską-ale czy jest coś lepszego w Poslce?
                • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:20
                  Zgadza się - dobra skupmy się na meczu dzisiejszym w siatkę. A dzieje się źle
                  12:14 dla Rosji.
                  • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:21
                    Czarno to widze- chlopcy się poddali chyba
                    Może z Włochami będzie lepiej?
                    • Gość: Miki Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:23
                      Choć Lozano jeszcze coś próbuje im wpoić. Jednak podziwiam Raula Lozano. Umiał
                      stworzyć kolektyw walczący z najlepszymi jak równy z równym. O czym to
                      świadczy, że polscy trenerzy są do dupy.
                      • Gość: Ewunia 28 Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:28
                        Tak- a to dopiero 3 miesiace jego pracy...
                        bedzie ok w przyszlym roku
                        może jeszcze nie stracone wsio?
      • Gość: Przestraszyli sie Re: GRAMY JAK NIGDY PRZEGRYWAMY JAK ZAWSZE IP: *.gdynia.mm.pl 04.09.05, 22:31
        Znowu sie przestraszyli sowietow w 4 secie. Bez sensu. Tak serwowac to moga zlotka, a nie faceci.
      • Gość: Polak Buahahahaa Slaba rosja nas porobila hahahha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:32
        Polska reprezentacja siatkarska = banda zagubionych dzieci !!!!
    • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:09
      Cholera jasna, jest kiepsko. Choc Polacy teraz zremisowali, ale Ruskie mogą
      złapać ten "wiatr w żagle". Nie chciałbym krakać.
    • Gość: Kaśka Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:24
      Będzie dobrze i wygramy ten mecz. ja nie widzę innego wyjścia
      • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:25
        Widzę, że jesteś optymistką. Fajnie. Oby tak było.
        • Gość: Ewunia 28 Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:37
          Dobranoc, do jutra
          oby było lepiej
          • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:38
            Dobranoc, do jutra. Mam nadzieję, że bedzie lepiej
            • Gość: tommy77 Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.hsd1.il.comcast.net 04.09.05, 22:40
              jaki jest wynik??
              • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:43
                Przegraliśmy 1:3. Niestety
    • Gość: Dave Qqqqrwa jak zawsze! IP: *.ghnet.pl 04.09.05, 22:29
      Zawsze brakuje ciut, ciut i na koncu dup! Szkoda gadac! Ile razy mozna tak
      przegrywac!!!???
      • Gość: Tom Re: Qqqqrwa jak zawsze! IP: *.ztpnet.pl 04.09.05, 22:33
        Tak długo jak długo grać będzie jeszcze pokolenie "wiecznie przegranych" -
        Świderski, Murek, Papke, Zagumny. Chociaż trzeba przyznać, że Murek dzisiaj
        nawet nieźle grał.
      • rechott Re: Qqqqrwa jak zawsze! 04.09.05, 22:33
        Problem jest chyba w mentalności, zauważyliście jak komentowali ten mecz w tv?
        Wielka Rosja, "walczymy jak równy z równym" - to nie są teksty odnośnie drużyny
        aspirującej do medalu. Dla nas każdy powinien byc równy i bez strachu powinniśmy
        z każdym grac albo jesteśmy za słabi i nie opowiadamy bajek o medalach
        • Gość: bombardier Re: Rechott w pelni popieram!!!! IP: *.promax.media.pl 04.09.05, 23:07
          Masz calkowta racje Debowski z Boskiem i Wspanialy w studio wkurzali mnie
          jeszcze bardziej od siatkarzy ciagle tylko sie zachwycali jak to swietnie gramy
          jakie to wielkie brawa nam sie naleza bo wielka Rosja miala strach w
          oczach...kogo obchodzi ich strach w oczach liczy sie to kto wygrywa i w tym
          tkwi caly problem!!
          • Gość: bombardier Z Wlochami tez przegramy IP: *.promax.media.pl 04.09.05, 23:13
            a Bosek i Dembowski beda wyglaszac peany ze jestesmy swietnie przygotowani ze
            brakuje nam tak niewiele by wygrac seta i caly mecz ze jestesmy naprawde
            swietni tylko po prostu ot troche szczescia nie mamy ale to nic bo przeciez
            wielcy Wlosi gospodarze najedli sie tyle strachu ze juz do konca zycia beda
            pamietac ze kiedys tam w eliminacjach grali z Polska...zalosne...ciekawi mnie
            tylko co powie Lozano...
          • Gość: Miki Re: Rechott w pelni popieram!!!! IP: *.aster.pl 04.09.05, 23:13
            Słuchajcie, a co to za sztywniak w ogóle prowadził te studio. Tak sztucznie
            zadawał pytania, taki sztywniak, że "o mamusiu".
            • Gość: bombardier Snopek albo Uznanski IP: *.promax.media.pl 05.09.05, 00:38
              to byl chyba stanislaw snopek hehe albo uznanski oni mi sie zawsze myla obaj to
              maksymalne drewna TVP to zenada!!
              • Gość: innyArek Re: Gmocha by wzięli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 02:56
                to by rozruszał to towarzystwo he he he

Trochę szkoda, że przed Włochami nie ma czegoś łatwiejszego na podbudowanie
                albo chociaż dnia przerwy. A tak są 2 dni prawdy i wszystko się okaże. Pozdro
              • Gość: odp Uznanski IP: *.aster.pl 05.09.05, 15:25
                w bezjajecznym prowadzeniu przebija nawet jarosława gugałę
    • Gość: Miki Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:31
      No niestety. A szkoda, bo ruscy nie byli tacy mocni. Ale jak się traci seta
      prowadząc go 6-ma punktami. No comments.
      Licze na bardzo dobrą grę z Włochami
      • Gość: Polak Polskie dzieci przegraly w siatkowke :)))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:34
        Wlazly wydoroslej !!! V-ce miss polonia zrobi ci loda jak wrocisz !!!
        • Gość: Miki Re: Polskie dzieci przegraly w siatkowke :)))) IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:38
          Ale Ty jesteś prymitywny w swoich wypowiedziach ( i zarazem wulgarny )
          • Gość: Szczery Miki to pedal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:40
            Polak ma racje :P
            • Gość: Miki Re: Miki to pedal IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:44
              Nie wdaję się w dyskusje z chamami.
    • Gość: marekkrukowski Nie ma chyba... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:40
      ... bardziej antypolskiej działalności niż pokazywanie naszych siatkarzy w
      telewizji. Ale się cieszę, że po 2 secie dałem sobie spokój z oglądaniem
      końcówek.
      • Gość: Matylda Re: Nie ma chyba... IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 22:44
        Marek,
        mógłbyś ten wątek trochę rozwinąć.
        Mam też swoje spostrzeżenia właśnie na ten temat.
        Chociaż dzisiejszego meczu akurat nie oglądałam live.
        Za odpowiedz będę wdzięczna.
        • marekkrukowski Re: Nie ma chyba... 04.09.05, 22:54
          Gość portalu: Matylda napisał(a):

> Marek,
          > mógłbyś ten wątek trochę rozwinąć.
          > Mam też swoje spostrzeżenia właśnie na ten temat.
          > Chociaż dzisiejszego meczu akurat nie oglądałam live.

A co tu rozwijać. Przecież każdy ich występ trzeba odchorować. I po każdym
          choruje na duszy pewnie kilka milionów ludzi w tym kraju. Aby dobrze
          funkcjonować należy sobie wcześniej robić dobrze a nie źle. Publiczna
          niezdolność jest perfekcyjnie zaraźliwa.

A wracając do siatkarzy, to jak znam życie, jutro wygrają z Włochami 3:2, co da
          im 3 miejsce w grupie.

Marek Krukowski
          • Gość: elibre Re: Nie ma chyba... IP: *.reynet.pl 05.09.05, 00:33
            ja Cie chyba rozumiem... eh... Naprawde nie moja wina ze przestalem wierzyc w
            naszych siatkarzy (a kiedys wierzylem, bardzo wierzylem ze cos moga osiagnac!).
            Obecnie jestem na etapie "nieprzejmowania sie ich >>pieknymi porazkami<<",
            nazwac to rowniez mozna "tumiwisizmem". A szkoda... Widocznie slaby jestem ale
            zbyt czesto mnie juz zawiedli (nierzadko w glupi sposob np. Kuba).
    • r306 Kilka refleksji na goraco... 04.09.05, 22:41
      1. Po co gra Plinski???? Brak bloku, brak zagrywki, brak ataku na srodku, o
      polu nie wspomne... Facet mial tyle pilek wyblokowanych na rekach, ze glowa
      boli. Nie dogral chyba zadnej...
      2. Czy przez lat osiem nie mozna nauczyc sie odbioru zagrywki?????

Stare dwa minusy znow "przegraly" ten meczy - odbior zagrywki i obrona w polu.
      Szkoda, bo to do znudzenia mozna powtarzac i do znudzenia beda to piekne
      porazki...
    • Gość: Pampers Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.interecho.com / *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:41
      Co za pampersy. Najpierw wystraszyli się tego Ruska który zaserwowł im 6 piłek pod rząd. Później w 2 i 3 secie mieli piłki setowe w górze i obydwa sety przegrali.
    • Gość: stasnislaw Ignaczak czemus ty wtedyposzdl pic??!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:44
      Zabraklo go! Zygadlo radzi sobie zastepujac Zagumnego, ale nieobecnosci
      Ignaczaka nie ratuje Gacek. Mam nadzieje ze wywalenie na czas ME bedzie
      dostateczna kara i chlopak wroci do reprezentacji.
      • Gość: Miki Re: Ignaczak czemus ty wtedyposzdl pic??!!! IP: *.aster.pl 04.09.05, 22:46
        Nie tylko Ignaczaka mi brakuje. Brakuje również Stelmacha i Kadziewicza. A
        jużnie wspomnę o Zagumnym. Ale jak ktos się zachowuje jak szczeniak, to sorry,
        ale takie są tego efekty.
        • Gość: Znawca Na siatkowce Miki to Ty sie nie znasz :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:55
          Zygadlo i Gacek grali dobrze.
          • Gość: Miki Re: Na siatkowce Miki to Ty sie nie znasz :)) IP: *.aster.pl 04.09.05, 23:06
            Ja tego nie neguję, że grali dobrze. Ale jednak Kadziewicz, Ignaczak i Stelmach
            bardziej byli z kadrą zgrani, z kolei Gacek i Zygadło dopiero weszli do kadry.
            Ja mam na myśli tylko to, że szczeniacki wygłup pierwszych trzech niestety, ale
            osłabił nieco polską drużynę. Ale takie są tego skutki. A ja wcale nie
            napisałem, że Gacek i Zygadło grali źle. Bo masz rację - grali dobrze. I to
            jest dobra sytuacja dla Lozano, bo wie, że ma nie trzon druzyny, tylko jeszcze
            plus kilku, na których może postawić.
            • Gość: :-) Re: Na siatkowce Miki to Ty sie nie znasz :)) IP: *.chello.pl 05.09.05, 08:20
              Tego osłabienia za bardzo nie było widać...Jak się trochę rozkręcą,to nikt już
              nie będzie myslał o Ignaczaku czy Kadziewiczu...
        • Gość: Brambor Re: Ignaczak czemus ty wtedy poszdl pic??!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.09.05, 01:27
          Moim zdaniem Żygadło grał świetnie. Chłopak puszczał szybsze piłki niż balony
          Zagumnego. Ale serwis ma tylko niewiele lepszy, niestety. Tak naprawdę to mi
          najbardziej szkoda Kadziewicza, bo jest lepszy niż Gołaś i Pliński.
          Zauwazyliście kto miał najwięcej udanych bloków ? Wlazły. Środkowi się nie
          popisali. Gacek też grał dobrze. Nieźle Świderski i Murek, Gruszka - tragedia,
          dorze Winiarski. Ogólnie kiepawo z bolkiem i serwisem, przyjęcie średnio,
          dobrze atak ze skrzydeł i z drugiej linii, słabo podwójna krótka (Gołasia
          ciągle blokowali, Kadziewicz jest bardziej dynamiczny). Szkoda, bo gdyby
          wygrali nastąiłby w nicz przełom, a tak znowu przegrali z honorem. Jak
          Hiszpanie w piłkę.
          • aasiek Re: Ignaczak czemus ty wtedy poszdl pic??!!! 05.09.05, 17:58
            Ludzie, czy Wy naprawdę nie zauważyliście, jak Zagumny poprawił przez ostatni
            sezon zagrywkę? Ze to już nie baloniki, tylko zupełnie co innego?? Co z tego, że
            ktoś ma szybszą zagrywkę, skoro ona nikomu krzywdy nie robi, nie utrudnia
            przyjęcia, a potem rozegrania? Po serwisach Gumy przyjmujący prawie zawsze
            musieli podbiegać pod siatkę i trochę ją "gasili"... A i asy się zdarzały, wcale
            nie farciarskie. Dlatego proszę, skończcie ze starą melodią pt. "Balonik Zagumnego".
      • Gość: ;-) Re: Ignaczak czemus ty wtedyposzdl pic??!!! IP: *.chello.pl 05.09.05, 08:26
        Ignaczak i pozostała dwójka są zawieszeni do końca roku...
    • Gość: Misiek Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:01
      Kadrowo nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego Lozano trzymał Gołasia mimo tylu
      jego błędów teoretycznie jedynym jego plusem jest zagrywka no to zagrał 2 albo
      3 razy mocno a reszte albo popsuł albo były baloniki i to bardzo proste. Za
      niego powinien grać Grzyb który nie ma mocnej ale za to bardzo trudną do obrony
      techniczną zagrywke, pewniejsze wykończenie z krótkiej no i nie porówynywalnie
      lepszy blok od Gołasia. Nie wiem czemu Lozano nie chciał tego zauważyć nawet
      nie dał mu szansy tym bardziej, że Grzyb bardzo dobrze grał z Rosjanami w
      Rzeszowie... a jeśli to miała być jakaś zasłona dymna bo wiadomo że Gołaś gra
      we Włoszech z którymi jutro mecz o wszystko i dopiero jutro chce
      wstawić Grzyba (oby) to po prostu przekombinował i grubo sie na tym przejedzie.
      • Gość: maz Jak zwykle z Rosją - w plecy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:18
        Niestety znów to samo, czyli porażka z Rosją. Nic się nie zmienia gra
        reprezentacjj pod wodzą Lozano. Ciągle te same błędy, więdnąca forma Gruszki,
        brak mocnej zagrywki, spuszczone głowy i strach w oczach - oto obraz obecnej
        reprezentacji. O medalu musimy zapomnieć, nie z taką grą!
    • Gość: langston Rosji gratulujemy Putina- KGB dziala! IP: *.bos.east.verizon.net 04.09.05, 23:27

ciekaw jestem co jeszcze zrobi Rosja by upokorzyc Polske

• Gość: natualia Re: Trwa mecz Polska - Rosja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:28
      wiadomo że na razie są słabsi od rosji. ale z czasem i dobrymi treningami może
      to się zmienić... trzymamy kciuki :)
    • forumowicz_pospolity Re: Trwa mecz Polska - Rosja 04.09.05, 23:59
      zagrali bardzo przyzwoicie, moim skromnym
      Żygadło świetnie rozpylał
      najsłabiej Gołaś, nie wiem czy to jakaś taktyka, trzymanie go przez cały
      mecz
      no nic, jest jeszcze parę meczyków, przy dobrej koncentracji powinno być
      OK
    • Gość: adamus Czemu oni ciągle przegrywają najważniejsze mecze IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.09.05, 01:11
      do tego jeszcze w końcówkach ? Czemu w końcówkach setów boją sie mocno
      serwowac ? I czemu od każdej silnej drużyny mamy słabszy serwis ? Grali
      naprawde dobrze, pomysłowo rozgrywali, Gacek wstrzelił sie z obroną, trochę
      słabiej grał blok.
    • Gość: jakiś jędrzejewski w studiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 06:05
      to ten sam o którym mowa w komisji sledczej?
      • dennis26 Re: Porażka! 05.09.05, 09:21
        No i co ze zagralismy dobre spotkanie skoro przegralismy? Nikt nie bedzie
        pamietal o tym jak zagrala Polska reprezentacja.Drugiego seta mielismy
        wygranego i kolejny raz dalismy sobie te zwyciestwo wyrwać.Znowu byly nadzieje
        oczekiwania a wyszło jak zawsze. Nasz ulubiona piosenką i to nie chyba tylko w
        tej dyscyplinie jest..[...] nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało... Mam
        dość juz patrzenia na "piękne" porażki wole oglądać brzydkie zwyciestwo...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka