Gość: Wielet IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 14:01 Precz z brazylią. Bardziej skupiam sie na tym ktore druzyny chcę, zeby odpadły turnieju niz te którym kibicuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj