Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 14:01
    Precz z brazylią. Bardziej skupiam sie na tym ktore druzyny chcę, zeby odpadły
    turnieju niz te którym kibicuje.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka