Gość: kafar
IP: *.clinternal / 10.8.3.*
07.06.02, 13:26
Szkoda mi Engela , bo facet może się nabawić urazu psychicznego jak jego orły w
następnych meczach wtopią 0:5 i 0:3. Jego jedyną szansą jest w zasadzie
rewolucja w składzie i wyrzucenie takich debili jak hajto. Mógł to zrobić jak
hajto i s-ka krytykowali go za Iwana, ale postąpił miękko , bo wierzył w swoje
marzenia że oni coś jednak prezentują. A hajto to taki "lepper" - jak nie ty
jego , to on załatwi cie na pewno. Jak juz wtopią do zera, to hajto powie że to
wina trenera, bo nie wziął iwana i że Polska i tak była najlepsza w grupie
tylko miala pecha. Gdyby Engel zrobił rewolucje, to przecież nikt by nie miał
pretensji nawet jakby wtopili , ale on jest na to za miekki. Trudno , jak sie
jest miekkim to trzeba brac w d... . Tylko jedno pytanie : glaczego w Polsce
tacy jak hajto i lepper zawsze biorą górę.