Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel to mięczak

    IP: *.clinternal / 10.8.3.* 07.06.02, 13:26
    Szkoda mi Engela , bo facet może się nabawić urazu psychicznego jak jego orły w
    następnych meczach wtopią 0:5 i 0:3. Jego jedyną szansą jest w zasadzie
    rewolucja w składzie i wyrzucenie takich debili jak hajto. Mógł to zrobić jak
    hajto i s-ka krytykowali go za Iwana, ale postąpił miękko , bo wierzył w swoje
    marzenia że oni coś jednak prezentują. A hajto to taki "lepper" - jak nie ty
    jego , to on załatwi cie na pewno. Jak juz wtopią do zera, to hajto powie że to
    wina trenera, bo nie wziął iwana i że Polska i tak była najlepsza w grupie
    tylko miala pecha. Gdyby Engel zrobił rewolucje, to przecież nikt by nie miał
    pretensji nawet jakby wtopili , ale on jest na to za miekki. Trudno , jak sie
    jest miekkim to trzeba brac w d... . Tylko jedno pytanie : glaczego w Polsce
    tacy jak hajto i lepper zawsze biorą górę.
    Obserwuj wątek
      • Gość: slawekp Re: Engel to mięczak IP: *.eds.com 07.06.02, 13:29
        Po tym co napisałeś odpowiedź jest prosta. Bo rządzą tacy jak Engel. Pozdrawiam

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka