Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel - warunkowo

    IP: *.members.com.pl 14.06.02, 18:09
    Uważam, że trener Engel zawiódł, ale pokazał, że jednak
    potrafi naprawiać błędy - dlatego proponowałbym aby Go
    nie zwalniać lecz zatrudnić też obok Niego drugiego
    trenera tak jak ma to miejsce np. w reprezentacji
    Szwecji - doświadczenie Engela i spojrzenie świerzym
    okiem współtrenera mogłoby dać ciekawe rezultaty, a
    czasu do eliminacji do ME zostało bardzo mało!


    Obserwuj wątek
      • tifoso_pl Re: Engel - warunkowo 14.06.02, 18:13
        Może coś w tym jest?
        On potrafi się dogadywać z innymi (vide Wdowczyk w Polonii). A szwedzki duet
        trenerski mi imponuje.
      • Gość: papa Re: Engel - warunkowo IP: *.ipartner.com.pl 14.06.02, 18:13
        Moze zgnily kompromis zeczywisci cos da. Poza tym p. Jerzy poczuje oddech na
        plecach:)
        • Gość: kazio Re: Engel - warunkowo IP: *.client.attbi.com 14.06.02, 18:21
          Moze jest to mily czlowiek ale kompletny debil.
          Oto jego wypowiedzi z dzisiejszego wywiadu:
          "Dyscyplina taktyczna swieci triumfy i moi zawodnicy zrozumieli to bardzo szybko
          po tych dwoch przegranych meczach"
          "Selekcja ktora przeprowadzilismy bardzo skutecznie wypalila"
          "Wiedzialem ze Majdan jest w znakomitej formie"
          Ten czlowiek nadaje sie tylko do Tworek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka