Gość: greg
IP: *.members.com.pl
14.06.02, 18:09
Uważam, że trener Engel zawiódł, ale pokazał, że jednak
potrafi naprawiać błędy - dlatego proponowałbym aby Go
nie zwalniać lecz zatrudnić też obok Niego drugiego
trenera tak jak ma to miejsce np. w reprezentacji
Szwecji - doświadczenie Engela i spojrzenie świerzym
okiem współtrenera mogłoby dać ciekawe rezultaty, a
czasu do eliminacji do ME zostało bardzo mało!