Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Maciej Żurawski: to był instynkt

    IP: 157.158.160.* 30.03.05, 23:41
    oczywiscie ze trenera bronia wyniki. wqqqqrwialem sie przez 85 minut ale
    warto bylo. teraz czekam na zwyciestwo RADOMIACZKA nad ruchem ch.
    Obserwuj wątek
      • Gość: greg Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.Zabrze.Net.pl 30.03.05, 23:42
        polska nigdzie noe zajdzie przegrana z austrria i walka o 2 miejsce-punkty z
        anglia koniec marzen
        • Gość: mkj greg jestes pajacem.oddaj paszport zostań angolem IP: 157.158.160.* 30.03.05, 23:43
        • Gość: Mazen Potwierdzam werdykt kolegi IP: *.si.rr.com 31.03.05, 00:43
          Greg jestes pajacem
          • Gość: KIBIC PIEKNE DOSRODKOWANIE KRZYNOWKA PIEKNA BRAMA! IP: *.autocom.pl 31.03.05, 01:17
            KRZYNOWEK PIEKNIE TO ZROBILES!!!!!!!!!
          • Gość: borek podzielam zdanie IP: *.lhficorp.com 31.03.05, 03:34
            ale kim on ma byc jak jest sie z terenow okupowanych przez anglie to sie
            chwalim swojego lorda. to jest zwyczajnie V kolumna.
        • Gość: kibicka Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 10:00
          Jak zwykle polskie piekiełko! Zamiast się cieszyć z wygranej to skipać gości, na
          pewno od tego będą grać lepiej?!
      • Gość: mk hej gol hej gol RADOMIAK GOL! IP: 157.158.160.* 30.03.05, 23:42
      • Gość: DZM BRAWO MACIEK!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.05, 23:43
        TAK TRZYMAC POLACY!!!!!!!
      • Gość: smoke_a Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 23:43
        Janas znowu okazal sie szczesciarzem, Karwan zagral bardzo ladny mecz,
        Kaluznemu nalezy juz podziekowac to samo Rasialdo, chodz dziwna przyjeli
        taktyke majac malego Frankowskiego w ataku. Slabszy mecz Krzynowka, cieszy
        forma Szymkowiaka
        • Gość: eski Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.chello.pl 31.03.05, 00:53
          Janas to farciarz. Kałużny i Karwan to pomyłka, Frankowski jest OK,ale nie na
          wyspiarzy. Można było drewniaka Rasialdo wpuścić od początku, a i Ebi by się
          przydał. Mila lub Sobolewski też by się przydał.
      • Gość: RD Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.chello.pl 30.03.05, 23:43
        L. Sanchez - jeśli od tego jesteś, żeby przed meczem mówić, że wygracie toś
        chyba profesje pomylił. Wymęczone, ale zwycięstwo - Polska!!! Biało -
        czerwoni!!!
      • Gość: Luk Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 23:45
        Janas robi coś z niczego - pamiętacie jak go wyszydzaliście kiedyś? Ja też
        nie wiem jak on to robi - ale robi!
        • Gość: ur Janas nic nie robi... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 31.03.05, 12:42
          on tyko przeszkadza Panu Bogu.Na szczescie BOG ma jego gdzies,DLATEGO POLSKA
          SIE JESZCZE LICZY W TYCH ROZGRYWKACH.
      • Gość: LoRd QulaG Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 30.03.05, 23:46
        Nie wiem czy te wypowiedzi są wyrwane z kontekstu czy może źle przetłumaczone
        ale obaj selekcjonerzy jakoś intelektem się nie popisali... :P Nie rozumiem
        nic z tego co powiedział Sanchez... Jakaś bzdura wyszła z jego wypowiedzi, nie
        wiem czy napił się czy w szoku po porażce... A Janas jeżeli faktycznie tak
        twierdzi to chyba jednak ma więcej szczęścia niż rozumu :)
        • Gość: ur Najgorsze jest to, ze Janas nie wierzy... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 31.03.05, 12:35
          w to swoje szczescie, zwalcza je jak tylko moze, to cholerny pesymista bez
          rozumu.
      • zebrowski.pawel Re: Maciej Żurawski: to był instynkt 30.03.05, 23:46
        Najlepszy mecz jaki oglądałem od czasów Wisły. Ileż emocji... A ta drużyna
        zaczyna wreszcie przypominać drużynę. POLSKA!!!!!!!
        • Gość: LoRd QulaG ojej panie żebrowski :P IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 30.03.05, 23:50
          to pan chyba za dużo meczów nie ogladał od czasów Wisły (chodzi o wspaniałe
          pojedynki w P.UEFA np. odpadnięcie z Dynamem Tibilisi :P)

          ten mecz to była żenada!!!
      • Gość: dobre Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.3c.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.05, 23:53
        to fakt Kałuzny nie zawiódł bo bramy nie zawalił zadnej ale nic nie wniósł. NIC
        !!!!!!!!!!!! NAJGORSZY NA BOISKU. Jak mozna wstawiac do skłądu gościa który
        leżał włózku i miał gorączkę. Nagle wyzdrowiał i niby miał byc w pełni sił?
        Kałużny nawet jak strzelił 3 bramki kiedyś nie pasował mi do gry naszej
        reprezentacji. Celne podania do tyłu to jedyne na co było stać Kałużnego w tym
        meczu. Liczyłem tak jak wszyscy, ze w pierwszej 11-tce ujrzymy Smolarka za
        słabego Kosę i to bedzie jedyna zmiana w porównaniu z meczem z Azerbejdzanem.
        Okazuje się, że mieliśmy w składzie słabego Karwana i Kałużego - najsłabszych na
        boisku a w dodatku Saganowski na trybunach..... Zazdroszcze Janasowi szczęscia i
        takich grajków jak Franek i Żuraw. Ciągle Janas jest dla mnie trenerem
        farciarzem a nie zapalnowanym taktykiem czy strategiem. Na defensywnego
        pomocnika nigdy więcej Kałużnego. Mamy Sobolewskiego, mamy Milę w obwodzie jesty
        jeszcze Radomski. Panie trenerze dajmy sobie spokój z Kałużnym bo jak awansujemy
        do MŚ to znów będzie wstyd jak w Koreii bo grając z Kałużnym to tak jakbyśmy
        grali w dziesiatkę. Z Całym szacunkiem dla Jego osiagnięc ale najlepsze lata w
        kadrze Kałużny ma już dawno za sobą. Po co się denerwować?
        • Gość: gieksa Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.3c.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.05, 23:54
          napisał powyżej gieksa a "dobre" to opinia trenera Janasa o grze Kałużnego...
          • Gość: jojo Polska drużyna to... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 00:00
            Wisła i byli Wiślacy, Krzynówek, Dudek, Smolarek i Rząsa...
            :))
            • Gość: LoRd QulaG Re: Polska drużyna to... IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 31.03.05, 00:10
              Gość portalu: jojo napisał(a):

              > Wisła i byli Wiślacy, Krzynówek, Dudek, Smolarek i Rząsa...
              > :))

              ooo to Jacek Bąk, Bartosz Karwan, Grzesiu Rasiak, Sebastian Mila, Tomasz
              Kiełbowicz, Marek Saganowski i Andrzej Niedzielan są lub byli kiedykowliek
              wiślakami? mega lol człowieku :) faktycznie szkielet reprezentacji opiera się na
              Wiślakach i chwała za to temu klubowi ale nie ma co gloryfikować Wisły :)
              • Gość: xxx Re: Polska drużyna to... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 00:42
                Myśle że wisła Kraków w obecnym składzie i formie na luzie wygrywa z resztą
                reprezentacji.więc nie wyśmiewać się z niej.Jazda jazda biała GWIAZDA
                • Gość: LoRd QulaG a ja się nie zgodzę :) IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 31.03.05, 01:00
                  > Myśle że wisła Kraków w obecnym składzie i formie na luzie wygrywa z resztą
                  > reprezentacji

                  owszem Wisła "daje" reprezentacji świetnych zawodników czyli przede wszystkim
                  Żurawia i Franka ale to już nie jest ten wielki skład jak jeszcze niedawno... po
                  odejsciu Żurawia (w co nie wątpię) w ogóle to już nie bedzie tak wspaniała
                  drużyna, chyba że coś sie Brożkowi stanie i zastąpi Macka...

                  ale wątpię czy Wisła wygrałaby z reprezentacją... ech jak ja lubie takie
                  dywagacje :P obejrzyjmy składy:

                  Wisła: Majdan- Baszczyński,Kłos,Głowacki,Milajlović-
                  Błaszczykowki,Sobolewski,Cantoro,Zieńczuk- Żurawski,Frankowski

                  Polska: Dudek- Żewłakow,Hajto,Bąk,Rząsa- Smolarek,Radomski,Szymkowiak,Kosowski
                  -Saganowski,Krzynówek (moja propozycja przesunięcia Jacka do ataku, bo
                  Niedzialan z Rasiakiem trochę zgrzybiali :P)

                  czy ja wiem czy by Wisła wygrała? tylko atak ma lepszy, pomoc zdecydowanie gorszą :)
                  • Gość: xxx Re: a ja się nie zgodzę :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 01:05
                    ach co to byłby za mecz.może jakiś ch arytatywny dla dzieciaków.może pzpn to
                    podchwyci!!!!
                    • Gość: LoRd QulaG Re: a ja się nie zgodzę :) IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 31.03.05, 01:10
                      taaaaaa a świstak siedzi i zawija się ze śmiechu...

                      ty chyba nie wiesz co znaczy PZPN - Polski Związek Pijaków Nierobów :)
                      • Gość: xxx Re: a ja się nie zgodzę :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 01:18
                        ty żartujesz a ja mówię poważnie
                      • kowianeczka Re: a ja się nie zgodzę :) 31.03.05, 10:11
                        Hahaha,

                        jak malo potrzeba ludziom do szczescia!:)

                        No, ale nareszcie jakies komplementy pod adresem polskiej repry, uskrzydla
                        druzyne...:D

                        Nie zapomnijcie tez, ze Polska wygrala 8:0

                        z Azerbejdzanem :))))))



                        kowianeczka
                        • Gość: ur ALE TO 8:0 NIE BYLO PO MYSLI JANASA. IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 31.03.05, 12:06
                          JANAS JEST INWALIDA UMYSLOWYM I ZACHWYCA SIE 'GRA' INWALIDOW TYPU KALUZNY I
                          KARWAN.
                • Gość: Zielony Do boju! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 02:52
                  Nigdy wjęcej Kałużnego. Jak zszedł byłem spokojy o wynik...
                  Mistrza mozna poznać po tym, że jezeli gra słaboto i tak wygyrwa. :D
        • Gość: ur Nie mow tak !!! IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 31.03.05, 12:19
          Janas ma szacunek dla doswiadczonych pilkarzy. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO
          JANAS NIE POWOLUJE DO KADRY SWIERCZEWSKIEGO ALBO WALDOCHA ?!!
      • Gość: greg co da nam awans 5 min radosci a pozostale wstydu IP: *.Zabrze.Net.pl 30.03.05, 23:58
        oczywscie 5 min z samego awansu

        polska pilka to skansen i tylko najemy sie wstydu od pierwszego gwizdka
        • babik Re: co da nam awans 5 min radosci a pozostale wst 31.03.05, 00:17
          Ale Tobie o co chodzi ? Mają przestać grać ? Oddać punkty rywalom ?
          Czy jak awansują, to dobrowolnie zrzec się udziału w mundialu, tak na wszelki
          wypadek ?
          Jak mnie wpienia takie zrzędzienie.
          • Gość: greg Re: co da nam awans 5 min radosci a pozostale wst IP: *.Zabrze.Net.pl 31.03.05, 00:31
            wskazane jest aby polska wogole zaprzestala gry w pilke bo bo boo nie mamy
            niczego niczego doslownie
            • Gość: LoRd QulaG greg pseudokibicu... IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 31.03.05, 00:48
              ty nie masz "niczego, niczego dosłownie" w głowie :) wiadomo, ze nie jestesmy
              Brazylią ale i tak gramy ponad stan! 15 pkt choć PZPN robi wszystko tylko nie
              wspiera naszej piłki! to cud prawie że w ogóle cos wygrywamy i to w przyzwoitym
              (pomijam ostatni mecz :P) stylu! ciekawe co maja powiedzieć np. Walijczycy
              którzy maja 2pkt? z twoim podejściem 90 proc. druzyn powinno w ogóle nie grać
              "bo po co"? albo chłopie jesteś prowokatorem ale ortodoksyjnym głupkiem :)
        • kamilar Re: co da nam awans 5 min radosci a pozostale wst 31.03.05, 10:24
          Frazcuzi za to mją pięęęęknąąąąąąą piłke, gwiazda na gwieździe i dają dupy aż
          wióry lecą
      • matmi Re: Maciej Żurawski: to był instynkt 30.03.05, 23:59
        nie pograliscie za ladnie. Liczy sie wygrana
        • Gość: qaz10_gazeta.pl cieszmy sie poki mozemy! IP: *.ts106.bmt.esat.net 31.03.05, 00:36
          ci kopacze to jeszcze maja troche indywidualnych umiejetnosci(na pewno maja
          wiekszy blysk od druzyny engela w ktorej blyszczal tylko "nasz" oli)ale jak oni
          odejda to czeka nas dziesieciolecie pustki.zyjmy chwila poki mozemy
      • Gość: amlam Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 00:04
        Męczyli sie strasznie ale im sie należało!
        Kaluzny rzeczywiscie tylko gral do tyłu i ie za dobrze w odbiorze.
        Karwan pare razy ładnie sie urwał na skrzydle ale bez rewelki.
        Smolarek byl lepszy ale moze jst za bardzo techniczny i delikatny
        Bałby sie ostrzejszego starcia
        Dobrze ze taki mecz był bo to (kolejne ehh...) otrzeźwienie
        Po meczu ze słabymi Azerami nie stalismy się potega piłkarską
        Byleby nie stracić punktów (porażka z Anglią wkalkulowana)
        I będziemy sie cieszyć z awansu z 2 miejsca.
      • Gość: rysiob@02.pl Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.05, 00:16
        gościu,masz ty mózg?
      • Gość: ehhh Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 00:32
        No to super,,, ja poproszę o wytłumaczenie, co to znaczy, ze Kałużny byl
        potrzebny przy stałych fragmentach gry. To po to się trzyma BEZNADZIEJNEGO
        pilkarza na boisku zeby on sie czasem przydal w stalych fragmentach???!!! Poza
        tym ja nie widziałem żeby on się do czegokolwiek przydawał!!!!! CO TEN CZŁOWIEK
        ROBI W REPREZENTACJI!!!! JEZELI TRENER POWOLUJE TAKICH NIEUDACZNIKOW TO MOZE
        WARTO POZEGNAC SIE Z TRENEREM???!!!!
      • Gość: xxx zabież karwana i kałużnego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 00:34
        MILA-"trener powiedział mam wolną rękę" TO WEZ POD RĘKE RASIAKA I ZREZYGNUJ.
        • Gość: Finalista Sorry, ale KALUZNY jest slaaaby!!!!!!!!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.03.05, 10:44
          Janas niech kurna szybciej reaguje ze zmianami jak sie gra nie klei! Kaluzy
          (100%) i Karwan (n.p.) najpózniej po 1 polowie na lawke i wpuscic SMOLARKA i
          MILE. A nie czekac na cud. Bo nastepnym razem moze sie nie zdazyc...
      • Gość: LoRd QulaG ech ten Janas... IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 31.03.05, 00:39
        ten trener ma więcej farta niż rozumu :) tak samo jak Engel robi coś z niczego
        ale chyba tak samo jak nasz wspaniały pan Jurek E. nie za bardzo wie co czyni
        (co udowodniły mistrzostwa w Korei) - choć wolę żeby trener nie wiedział
        dlaczego wygrywa niż zdawał sobie sprawę z przyczyny kolejnej porazki :P

        a teraz może popre swoją teorię dowodami:
        -Janas tak samo jak Engel ma swoich magicznych chłopców-gwiazdorów, którzy
        podnobno są wspaniali, tylko nie potrafią tego udowodnić - chodzi oczywiście o
        Radzia Maharadżę czy Grzesia Bramkostrzelnego... dzięki Bogu zrezygnował już np.
        z Kukiełsona ale czuję że bezsensowne powołania nie znikną... ale jak tak bardzo
        uwielbia Kałużnego niech go powołuje - tylko po co go wystawia??!! On nawet nie
        raczył przebiec się kilka metrów o porządnym kopnieciu nie wspominając...
        -czemu do reprezentacji są powoływani tacy ludzie jak Dariusz Żuraw? 32 lata na
        karku, zero doświadczenia w reprezentacji, nie łapie się nawet na ławkę, nie
        rokuje żadnych perspektyw, pytam po co? nie lepiej wziąć jakiegoś młodszego
        chłopaka (np. Lewandowskiego-ale jako obrońce!) który potrenuje z reprą a za rok
        czy dwa będzie grał (kiedyś Kłos, Bąk i Hajto skończą karierę a jeden wiecznie
        kontuzjowany Głowacki nas nie zbawi...)
        -czemu jest niekonsekwentny w działaniach, wiem, że lubi zaskakiwać przeciwnika,
        ale "nagłe" wystawianie Zieńczuka, Karwana czy Rasiaka jakoś mu nie wychodzi...
        czemu odsunął po 2 bramkach Saganowskiego czy na ławce posadził Smolarka (choc
        domyslam sie że chciał go wpuscić...)
        -czemu opowiada takie bzdury w mediach, twierdząc, że Kałużny go nie zawiódł bo
        dobrze wybijał piłkę z rzutów rożnych (tylko za każdym razem ledwo trafiał w
        piłkę) potwierdza, że nie planował zwycięstwa w tym meczu, skoro ten zawdonik
        miał tylko defensywne zadania...
        -czemu widząc co się dzieje na boisku (bezsensowne wrzutki "górą" i chaos na
        boisku) nic nie wymyslił w przerwie - chyba że piłkarze go nie słuchają albo nie
        potrafią robic tego co im nakazuje...

        narzekam narzekam są jednak i pozywtywy... przede wszystkim punkty :P styl był
        okropny ale wygralismy :P cieszy mnie też, że Janas wyciaga czasem jakies
        wnioski, np. odsunał słabego Kosowskiego... idzie mu to powoli, ale widzę jakiś
        postęp, może do MŚ w których zapewne wystąpimy, nasz trener wyeliminuje
        wszystkie słabe ogniwa z naszej drużyny :) przy takim farcie jak trochę jeszcze
        zmądrzeje i np. wywali kilku "emerytów" może być jeszcze nie najgorzej z nami :P

        pozdro :D
        • Gość: xxx kosa słaby??????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 00:51
          Myśle że brak było jego rajdów to lewą to prawą stroną. zmian z
          krzynówkiem.poza tym to nadal wislak i zna ich na pamięć przpominam że podstawa
          rep. to biała gwiazda.
          • Gość: LoRd QulaG Rui Kosa to świetny zawodnik tylko bez formy... IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 31.03.05, 01:06
            nie mówię, że Kosa ogólnie jest słaby tylko w chwili obecnej... brawo dla
            Janasa, że nie trzymał się kurczowo Kosy tylko dlatego że grał kiedyś w Wiśle
            (tez mi argument :P) - liczy się forma! Kosa oprócz bramki (do tego podarowanej
            przez sędziego :D) nic nie zrobił w meczu z Azerami...
            • Gość: xxx Re: Rui Kosa to świetny zawodnik tylko bez formy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 01:14
              były wiślak-to nie argument???? przecierz wisła to moja drużyna której kibicuje.
              • Gość: xxx Re: Rui Kosa to świetny zawodnik tylko bez formy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 01:21
                widzę że dyskutujemy w dwóch miejscach a ja jeszcze oglądam na TV2 austria-walia
        • Gość: ur Janas nie zmadrzeje... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 31.03.05, 11:52
          to zwyczajny przyglup o pesymistycznym nastawieniu do zycia.
      • Gość: Shamrock Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.03.05, 03:07
        Qrwa co do ch**** pana na boisku orbil K(u)arwan i Kaluzny czy janas boga sie
        nie boi? No a Zurawski zrobil to co do niego nalezalo :D
      • Gość: Czarek Nie cierpie kacyka Listkiewicza.. IP: 140.122.110.* 31.03.05, 06:37
        Czy ta jego wypowiedz jest godna prezesa PZPN?; "Nie podobalo mu sie, przestal
        wierzyc, ale wygralismy i znow wszystko mu sie podoba..." Pajac!
      • Gość: tatar Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.lomianki.sdi.tpnet.pl 31.03.05, 08:28
        Ta para Janas - Listkiewicz wyjatkowo glupia. Obydwie inwencje Janasa -
        wprowadzenie Kaluznego i Karwana to chorendalne pomyslki kazdy to widzi. To
        wrecz sabotaz ze Smolarek, majacvy pewne miejsce w klasowej druzynie bundesligi
        siedzi, a gra facet ktory ledwo powloczy nogami po boisku. Janasowi najlepiej
        wychodzi ustawienie skaladu jak jego pupile sa kontuzjowani wtedy musi
        wpouszczac ludzi - takich jak Frankowski, Sobolewski, Kłos - ktory w jego
        pierwotnym zamysle sie nie mieszcza. Z tym trebnerem nic nie osiagniemy. W
        ostatnich meczach wiecej szczescia niz przemyslanej budowy druzyny. mamy teraz
        druzyne, ktora gwarantuje nam wygrywanie ze slabeuszami i rowne pewne
        przegrywnie z druzynami klasowymi od Szwecji poczynbajac a na Holandii konczac.
        • Gość: karh Bajka o Janasie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 09:12
          Znacie bajkę o Janasie? Ja nas nie widzę na mundialu.
        • Gość: Y_Sam Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 10:42
          Nie przesadzaj, aż taki zły ten Janas nie jest, w porównaniu z takim Bońkiem to
          wręcz geniusz strategii. Fakt, że wystawienie Kałużnego okazało się niewypałem,
          ale w większym stopniu jest to wina Kałużnego niż Janasa. Gdyby nasi nie wygrali
          tego meczu, możnaby oczywiście sobie pojeździć po trenerze, ale wygrali, więc
          póki co dajmy mu spokój. W końcu powołuje to, co ma najlepszego, a że z tego nie
          zrobi Brazylii to już inna sprawa. Celem jest awans i realnie patrząc na stan
          polskiej piłki - sam udział w MŚ będzie już sporym sukcesem.
      • Gość: arco Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.chello.pl 31.03.05, 09:57
        dlaczego nie gral Saganowski; mielibysmy spokojnie 2:0 i zero nerwicy
      • Gość: Harnaś irlandzka pycha pokarana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 10:55
        może i brakuje nam klasowych piłakrzy ale i tak dostaliście od nas w dupę ;))
      • Gość: ruda Re: Maciej Żurawski: to był instynkt IP: *.crowley.pl 31.03.05, 10:57
        eee tam.. Panowie stratedzy wszyscy widzicie tylko tych zawodnikow, ktorzy
        ciagna na bramke i albo strzelaja celnie albo nie (w tym meczu raczej nie
        niestety). Defensywni zawodnicy tez sa potrzebni. Jedziecie po Janasie, a
        Irlandczycy sa naprawde wysocy i ktos tam z naszych w srodku musial byc wyzszy
        i wiekszy zeby sie od nich nie odbijac.
        To Szymkowiak mial byc glownym rozgrywajacym. On gral niestety w tym meczu
        kiepsko i nerwowo.
        Nie twierdze, ze Karwan i Kaluzny blyszczeli, bo tak nie bylo. Karwan byl
        beznadziejny, ale Kalozny wygrywal duzo pojedynkow glowkowych (zwlaszcza przy
        wykopach bramkarzy) i nawet jak podawal do tylu to kto inny podawal do przodu.
        Zeby konstruowac akcje to najpierw chyba trzeba pilke odebrac! Przynajmniej
        podawal celnie.
        A jak sie stoi za bramka Dudka i widzi sie Klosa, ktory bawi sie z Irlandzkim
        zawodnikiem w polu karnym i raz mu to wyjatkowo nie wyszlo, to sie robi troche
        slabo! Irlandia mogla wtedy nas udupic.
        Oprocz Zurawskiego i Frankowskiego, to reszta wislakow nie spisywala sie
        rewelacyjnie.
        Pozdr.
        • Gość: karh Bajka o Kaliszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 11:10
          Znacie bajkę o Kaliszu? Mijaj Kalisz.
      • Gość: mr.malkontent nie lubie Baka IP: *.ztpnet.pl 31.03.05, 11:05
        ale ocenil sytuacje bramkowa idealnie
        blad popelnili Irlandczycy - najpierw nie utrudnili wyrzutu pilki przez Dudka, a
        potem nie zablokowali centry Krzynowka
        bohaterami meczu sa: Dudek, Szymkowiak, Krzynowek i Klos - przeciez mogl
        przeszkodzic Zurawskiemu w siegnieciu glowy pilka
        • Gość: Kutach Bak jest dobry:))) IP: *.welnowiec.net 31.03.05, 13:00
          Jest jednym z nielicznych, ktorzy regularnie graja w klubie i to dobrym.Ma
          nieszczescie do kontuzji,bo gdyby nie one to osiagnalby znacznie wiecej.
          CO do Janasa to nie chce widziec wiecej cwaniaka Karwana przyglupa i Kaluznego
          alkoholika...
      • Gość: sabataj sanchez do B klasy IP: *.k.mcnet.pl 31.03.05, 11:27
        Trenerze sanchez, jak byście byli lepsi to byście wygrali. Weź sie lepiej
        baranie za trenowanie B-klasowego LZS-u Pomorze Zarańsko. elo

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka