kuti_master 30.09.02, 17:57 więcej informacji na forum piłkarzyki>ligi prywatne pod wątkiem: "Puchar Ligi - WPISY .::zapraszam::." Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuti_master Adres/link do wpisu PL 30.09.02, 19:58 www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=532&w=3127022&a=3127022 Odpowiedz Link Zgłoś
kuti_master Jeszcze sporo wolnych miejsc! 30.09.02, 21:35 ZAPRASZAM: www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=532&w=3127022&a=3127022 Odpowiedz Link Zgłoś
kuti_master Pozostało 9wolnych miejsc! 01.10.02, 17:52 zapraszam: www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=532&w=3127022&a=3127022 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niważne Re: Pozostało 9wolnych miejsc! IP: *.wlan.pl 02.10.02, 18:59 a może coś sie zwolni prezes odzik133 team: ODZIKI Toruń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuti KONIEC NABORU! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.02, 19:25 KONIEC wpisów do PL. Odpowiedz Link Zgłoś