Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką!

24.02.11, 08:30
    Szoł mi de moni!!!

www.youtube.com/watch?v=ZTFJocQBLyE
    Obserwuj wątek
      • Gość: marian Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 08:33
        who cares?
        • maczor Absolutnym światowy top 24.02.11, 08:48
          zwykle się nie czepiam pomyłek - ale w tytule i to jeszcze na głównej to przesada

Gość portalu: marian napisał(a):
          > who cares?

obviously you do if you read it and even comment it, moron (that's an insult btw)
          • Gość: AA litości! IP: 78.133.163.* 24.02.11, 09:45
            "Jej klientami są m.in. Karolina Woźniacka..."
            ...a także Justyna Henin, Franciszka Schiavone i Rafał Nadal.
            • Gość: ww Re: litości! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 11:33
              Woźniacka sama prosiła polskich dziennikarzy, żeby nazywali ją "Karoliną Woźniacką", więc to nie jest żaden błąd. Jakoś nie słyszałem, żeby Schiavone czy nadal mieli taką prośbę, to i nikt ich imion i nazwisk nie spolszcza.
              • Gość: d100 Re: litości! IP: *.mofnet.gov.pl 24.02.11, 11:47
                Tak dokładnie, to Caroline powiedziała, że JEJ BABCIA chciałaby, żeby polscy dziennikarze używali spolszczonej formy jej imienia i nazwiska.
              • askeladen Re: litości! 24.02.11, 12:00
                Caroline zachowala sie kurtuazyjnie, teraz pora, zeby tak samo zachowali sie dziennikarze!
      • zmuleksy Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 08:43
        No tatuńco nie chciał się z nikim dzielić. wydawało mu się, że jest alfą i omegą we wszystkim Typowy dorobkiewicz, nowobogacki, który myśli, że jak ma trochę kasy to duch święty usiadł mu na ramieniu i wszystko wie lepiej. Dobrze że dziewczyny dorosły zbuntowały się( były sygnały w prasie) i same zadecydowały gdzie i z kim chcą współpracować. Są zdolne i mogą wysoko zajść. Lepsi od nich korzystają z renomowanych agencji, więc decyzja jest tym bardziej słuszna. Powodzenia życzę!!
        • Gość: kibic tenisa Warsaw Open. Pamietamy. IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 08:51
          Wydaje się, że Agnisia podjęła dobrą decyzję. Jestem pewien, że gdyby miała agenta wtedy w Warszawie, grałaby w turnieju ku zadowoleniu jej kibiców.
        • askeladen Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 11:59
          Radwanski nowobogacki? A Ty? Starokoltunski?
        • Gość: robal Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.dyn.optonline.net 25.02.11, 02:41
          A co to jest duch swiety? Moze tutaj tkwi problem......
      • Gość: pp A co ze sprawą Smoleńska i spiskowych teorii? IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 08:46
        Czy marketingowcy nie zażądają od ich ojca, żeby przestał kojarzyć córki z tak kontrowersyjnymi tematami?
        • askeladen Re: A co ze sprawą Smoleńska i spiskowych teorii? 24.02.11, 12:01
          jakimi?
      • cyndyndanda Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 08:48
        Radwanskie jak chca zaistniec w swiatowym tenisie powinny jak najszybciej pokazac srodkowy palec toksycznemu ojcu. Jezeli nie, to sciagnie je do poziomu krakowskiego bruku.
        Co zreszta mozna spodziewac sie po facecie, ktory jest kaczym lizodupem? Jaki pan, taki kram!!!
        • Gość: kibic Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:05
          Gratulacje, kibice chca aby byla pani jak najlepsza, grala jak najdluzej i zarabial jak najwiecej, wiecej na reklamach niz z turniejow, tylko zeby nie zapominac ze reklamy sa tylko nagroda za wyniki i sa scisle z nimi powiazane, i moze zeby pani nieco zlagodzila jezyk wypowiedzi., np zamiast "matol", moglo by byc "matolek", albo "jest na ogol bardzo inteligentny, ale dzisiaj sie nie popisal", zamiast "jest dla mnie skonczony", moglo by byc "nie chce go znac". I nie ma co zwalac winy za porazke na blad sedziego, bo mozna wygrac pomimo bledu, choc pewnie trudno szybko pogodzic sie z niesrpawiedliwoscia, zwlaszcza gdy rywalka depcze po pietach. Trzeba sie pogodzic i z tym ze Polacy w swej masie sa zawistni i wiekszosc raczej zyczy zle niz dobrze i cieszy sie bardziej z porazek, niz zwyciestw, i nie miec im to za zle, a nawet wybaczyc, to w koncu los wszystkich osob publicznych w Polsce. A gdyby tak jeszcze odpuscic sobie politykowanie i wyznaczyc gruba kreske miedzy sportem, a polityka, bo sport powinien chyba integrowac, a nie dzielic.
        • askeladen Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 12:03
          "sciagnie je do poziomu krakowskiego bruku". - to lepiej niz dac sie sciagnac do intelektualnego niebytu sluchajac twoich rad
      • Gość: shorty Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:00
        Nie wiem czy tak powinno być żeby nazwisko Wozniacki zamieniać na Woźniacka tylko dlatego, że ktoś ma polskie korzenie - mnie osobiście irytuje każde "przekręcenie" mojego nazwiska.
        • Gość: q Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.net.pbthawe.eu 24.02.11, 09:49
          A co nazywasz się Psikuta?
          • Gość: dhsftjfzj Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.acn.waw.pl 24.02.11, 11:51
            Karolina sama na konferencji prasowej prosila zeby w Polsce wymawiac jej nazwisko w spolszczonej wersji.
            Zalosna jest ta nasza ojkofobia, smieszy mnie gdy widze Polakow ktorzy za wszelka cene staraja sie wymazac jej pochodzenie (slyszeliscie moze w jakim jezyku Karolina rozmawia ze swoim ojcem-trenerem na korcie w czasie meczow?).
            Jedno pytanie: czemu tak wam na tym zalezy?
            Pytam powaznie, bez zlosliwosci, po prostu ciekawi mnie to zjawisko.
        • Gość: RET Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.222.248.126.spray.net.pl 24.02.11, 10:04
          Ale przecież sama Woźniacka uważa, że w Polsce powinna być określana po polsku. "Bo jednak jestem w jakimś stopniu Polką", tak mniej więcej powiedziała...
      • Gość: kinkin Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:02
        no to pis bedzie mał na kampanie wyborcza
        • Gość: kibic Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:24
          "Gratulacje, kibice chca aby byly panie jak najlepsze, graly jak najdluzej i zarabialy jak najwiecej, wiecej na reklamach niz z turniejow - mam nadzieje ze pani Urszula niedlugo dobije do 100 i rozegra kilka dobrych meczow z kilkoma dobrymi rywalkami. A moze dolacza jeszcze pozostale Polki, moze Marta w koncu wroci na dobra droge.
      • Gość: zenek wprawdzie cienko coś grają ale dobrze zarabiają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:22
        i to się liczy hehe, W sumie niczym się to nie różni od supertalentów telewizji nowelowej
        • Gość: zenobi Re: wprawdzie cienko coś grają ale dobrze zarabia IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:29
          zenek zamiast biadolic i zazdrosci wez przyklad i podazaj ta sama sciezka, badz cienki i duzo zarabiaj!, kto co broni?, skoro wg ciebie to takie latwe i kazdy moze, to na pewno i zenek da rade, glowa do gory!!, wierzymy ze Ci sie uda:)
          • Gość: zenek to niech to wsadzą w dział biznes a nie sport IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:47
            bo ze sportem to ma tyle wspólnego co twoje pierdołowacenie o moim niby biadoleniu.
            • Gość: zenobi Re: to niech to wsadzą w dział biznes a nie sport IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 10:12
              nawet wiem zenek o co obiega, tylko mezczyzni maja cos wsplonego ze sportem, kobiety nadaja sie tylko do domowej kuchni , bo mezczyzni sa "silnijesza plcia" i kobiety w sporcie nie maja z nimi wiekszych szans

i zal Cie roznosi ze Ty moze i bylbys lepszy w rywalizacji z innymi kobietami i tez moglbys duzo zarabiac, ale inna niesprawiedliwie, niezgodnie z Twoja meska duma, wymagaja od Ciebie abys rywalizowal z mezczyznami i mozesz tylko sie oblizywac i biadolic w internecie
              • Gość: zenek Re: to niech to wsadzą w dział biznes a nie sport IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 10:20
                zenobi, mnie nie interesują twoje obsesje męsko-damskie, ale ponoć da się to leczyć, tak więc nie wszystko dla cię stracone. Natomiast co do meritum sprawy, odtrąbianie podpisania kontraktu z promotorem jako wielkiego sukcesu sportowego jest cokolwiek śmieszne. Zwłaszcza w kontekście raczej smętnych ostatnio osiągnięć
                • Gość: zenobi Re: to niech to wsadzą w dział biznes a nie sport IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 10:29
                  "Zwłaszcza w kontekście raczej smętnych ostatnio osiągnięć" - zenek Ty zawsze trafisz w sedno, reczywiscie jest tylko 10 na swiecie ( a czy obok niej ktos w Polsce ostatnio osiagnal wiecej?), dopiero co osiagnela cwiercfinl wielkoszlemowy w AO ( a czy znasz jakas inna Polke w erze Open ktora moze sie pochwalic takim osiagnieciem?), to rzeczywiscie bardzo smetne osiagniecia, a dla Ciebie liczy sie tylko kazda porazka, a skoro przegrala z jakas tam Czeszka, to niweluje wszystki jej wyniki, ale gdyby tak oceniac wszystkich, to niemal wszyscy byliby smetni ( np obecna nr 1 w 1 r w Sydney przegrala z jakas Cibukowa)
                  • Gość: zenek Re: to niech to wsadzą w dział biznes a nie sport IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 10:53
                    Tytuł artykułu brzmiał "Absolutny światowy top. Ile teraz zarobią siostry Radwańskie?"
                    Bardziej do plotka niż na kolumnę sportową pasuje. Wiadomo, tenis to sport z gatunków tych , w których sukces oficjalnie mierzony jest zarobioną kasą.. Ostatnio z jednak wynikami nie jest tak dobrze, żeby odtrąbić sukces.
                    Otwiera się jedynie furtka, początek drogi, a "absolutny top" osiąga się ciężką pracą na korcie a nie przy biurku podpisując kontrakty z menadżerami. A tutaj bywa różnie, jak można było wielokrotnie zauważyć. Tyle na ten temat
      • Gość: Jędrzej Co za absurd! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:36
        Juz drugi dzień czytamy utrzymane w sensacyjnym tonie artykuły o tym, że Radwańscy podpisali kontrakt z jakąś agencją menedżerską. A co mnie to obchodzi? To jest kuchnia sportu, o tym powinno sie informować w przypisach najwyżej.
        • Gość: maciej Re: Co za absurd! IP: *.rev.stofanet.dk 24.02.11, 09:45
          tez jestem tego zdania
          a) co was to obchodzi
          b) podpisanie kontraktu z firma menadzerska nie gwarantuje bogatych sposorow
          c) musza sie znalezc polscy sponsorzy bo Radwanska nie jest plastrem dla zachodnich

no i teraz juz wiecie dlaczego Caroline "obnosi sie" z dunska flaga
          • Gość: jasne Re: Co za absurd! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:58
            "no i teraz juz wiecie dlaczego Caroline "obnosi sie" z dunska flaga" - nie mam zadnego powodu przypuszczac ze sama dunska tenisitka i jeej Ojcie nie mowia prawdy ze jest Duna z przkonania ( co przeciez byloby naturalne u kgos urodzonego i wychowanego w Danii), ale gdyby byla Dunka z powodu pieniedzy, to tez bylaby by Dunka, tylko ze taka drugiego rzedu, Dunka kupiona za pieniadze.
            • Gość: jasne Re: Co za absurd! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 10:00
              "no i teraz juz wiecie dlaczego Caroline "obnosi sie" z dunska flaga" - nie mam zadnego powodu przypuszczac ze sama dunska tenisistka i jeej Ojciec nie mowia prawdy ze jest Dunka z przkonania ( co przeciez byloby naturalne u kgos urodzonego i wychowanego w Danii), ale gdyby byla Dunka z powodu pieniedzy, to tez bylaby Dunka, tylko ze taka drugiej kategorii, Dunka kupiona za pieniadze.
        • Gość: moze i tak Re: Co za absurd! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:49
          "Juz drugi dzień czytamy utrzymane w sensacyjnym tonie artykuły o tym, że Radwańscy podpisali kontrakt z jakąś agencją menedżerską. A co mnie to obchodzi? To jest kuchnia sportu, o tym powinno sie informować w przypisach najwyżej." - moze masz racje, ale chyba wiesz ze tak nigdy przeciez nie bylo, dlaczego uwazasz ze polskie tenisistki maja byc jedynym wyjatkiami na swiecie?, prasa donosi o kontraktach nawet wielu zagranicznych tenisistow, bo tym interesuja sie czy chcesz czy nie czytelnicy, np bardzo glosno bylo o Kurnikowej, choc jej wyniki sportowe byly skandalicznie nieproporcjonalne dla jej osiagniec kontraktowych
          • Gość: J. Re: Co za absurd! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 11:03
            Gość portalu: moze i tak napisał(a):

> prasa donosi o kontraktach nawet wielu zagranicznych tenisistow, bo tym interesuja sie czy chcesz czy nie czytelnicy, np bardzo glosno bylo o Kurnikowej, choc jej wyniki sportowe byly skandalicznie nieproporcjonalne dla jej osiagniec kontraktowych

Kurnikowa to przykład skrajny - ona tak naprawdę już od dawna jest modelką, a nie tenisistką i informacje na jej temat, jej fotki itd przemieściły się z prasy sportowej do tzw 'kolorowej".

Ale faktem jest, że sport traci swą specyfikę i staje się li tylko jeszcze jednym działem show-businessu. Czołowi sportowcy coraz bardziej interesują publikę nie ze wzgledu na swe sportowe umiejętności, ale jako mdłe "celebrities". Czekam, kiedy poznamy pierwsze "gwiazdy sportu", które w ogóle nie są sportowcami - tak, jak już mamy "gwiazdy kina", nie będące aktorami.
        • askeladen Re: Co za absurd! 24.02.11, 12:11
          nie wtedy, kiedy chce sie komus dokopac.
          Oczywiscie, ze nie ma w tym nic zlego czy nadzwyczajnego, ze ktos podpisuje kontrakt z jakąś agencją menedżerską - ale Gazeta moze z tego ZROBIC cos nadzwyczajnie zlego - wiec robi. I robi to z ogromna wprawa!
      • mccudden juhuuu! jeszcze więcej kasy na zakupy!!! 24.02.11, 10:14
        to znaczy tylko tyle właśnie i nic więcej. Przecież obie Radwańskie dalej będą przegrywać wygrane mecze, strzelać fochy i wyzywać sędziów od matołków.

Na pewno obie dziewczyny talent mają, ale trzeba trenera a nie ojca. To jak z firmą - kiedy masz kilku pracowników i małe obroty, panujesz nad nią sam. Jak firma się rozwija, zdobywa nowe rynki, zwiększa obroty i zatrudnienie, część swojej władzy trzeba oddać ludziom, którzy pomogą w dalszym rozwoju. Wydaje mi się, że Pan Radwański "zrobił co mógł, teraz trzeba zatrudnić fachowca".
        • Gość: kx Re: juhuuu! jeszcze więcej kasy na zakupy!!! IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.02.11, 11:10
          Jak firma się rozwija, zdobywa nowe rynki, zwiększa obroty i zatrudnienie, część swoj
          > ej władzy trzeba oddać ludziom, którzy pomogą w dalszym rozwoju.

skąd to wiesz? masz taką firmę?
          • Gość: mccudden Re: juhuuu! jeszcze więcej kasy na zakupy!!! IP: *.icpnet.pl 24.02.11, 11:35
            Pracuję w takiej firmie od 12 lat, nazywa się Piotr i Paweł . Poza tym możesz przeczytać to w każdym podręczniku o zarządzaniu.
        • Gość: Typer Jest dobrze... IP: *.ists.pl 24.02.11, 13:40
          Nie przeszkadzaj mi zarabiać na porażkach Radwańskiej.

Zawsze ostawiam gdy gra z rywalką spoza 10. Na porażkę Radwańskiej.

Jeszcze się nie zawiodłem.

Trochę uważać jednak z niektórymi "przyjaciółkami", bo mogą być układy. No i siostry grając ze sobą zawsze kombinują, bo same grają u buków, a potem zarobioną kasę wydają na zakupach. Kochają zakupy.

Dobre jest jednak to, że większość Rosjanek z pierwszej setki traktuje Radwańskie jako prymitywnie łatwy łup. Jelonki do ogrania lewą ręką z zamknietymi oczami. One zaś o tym wiedzą i je to denerwuje. To jest dobre, bo Rosjanie generalnie kombinują z mafią i układają mecze. Ale nie te z Radwańskimi! He he he.

Także siedź cicho i sam korzystaj z mojej fachowej darmowej porady.

Ostawiaj na początek 100 pln jak się sam szybko przekonasz, że to działa, możesz i po 1000. Naziemny STS chętnie płaci.
          • forumowicz_pospolity Re: Jest dobrze... 24.02.11, 14:37
            Gość portalu: Typer napisał(a):

> Nie przeszkadzaj mi zarabiać na porażkach Radwańskiej.
            >
            > Zawsze ostawiam gdy gra z rywalką spoza 10. Na porażkę Radwańskiej.
            >
            > Jeszcze się nie zawiodłem.
            >

oj panie Maciejewski
            w tym roku póki co 2 trafione i 6 pudeł
            i tak trzymać
      • Gość: jaroslav Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.tktelekom.pl 24.02.11, 10:24
        To teraz tatuś będzie miał więcej czasu i spokojnie będzie mógł zająć się wyjaśnianiem katastrofy smoleńskiej!
      • wojkin Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 10:32
        No to PIS-iarczyki nie musza się martwic o kase na wybory
        • Gość: ddd Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.mofnet.gov.pl 24.02.11, 13:44
          No nie muszą, towarzyszu, nie muszą. Nie zabładził towarzysz przypadkiem, artykuł jest ze sfery biznesowo-sportowej, polityczne bąki puszcza się gdzie indziej.
      • Gość: zgsj Zajmą się też wpisami na ich blogu? IP: *.play-internet.pl 24.02.11, 11:05
        j.w.
      • Gość: z Kielc Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 11:07
        tak, marketingowcy zażadają od ojca Radwańskich aby POpierał pedałów, pluł na Kościół i wielbił po wsze czasy czerwone małpy.
      • Gość: jacob Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką ?? IP: *.rev.stofanet.dk 24.02.11, 11:30
        Czy ktos z was zna tresc tego kontraktu, ze tak sie rozpisujecie ?
        Czy kontrakt z manadzerem marketingowym nie polega na tym, ze manadzer bedzie szukal sponsorow i pobieral za to odpowiednie prowizje ?
        Dla Radwanskich jedynem realnym sponsorem moga byc firmy polskie lub te zachodnie, ktore prowadza interesy w Polsce i trzeba miec sukcesy na korcie ale zycze A.Radwanskiej powodzenia. Widac, ze przyjazn z Caroline daje pozytywne rezultaty dla klanu Radwanskich.

• Gość: ap zeby jeszcze sie nauczyly grac hehehehehe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 11:47
      • askeladen kto to jest Karolina Woźniacka? 24.02.11, 11:57
        Kto to jest Karolina Woźniacka? "Numer jeden kobiecego tenisa" nazywa sie Caroline Wozniacki - czy to sie autorowi podoba czy nie.

Tata siost Radwanskich nie sympatyzuje z Gazeta, wiec najswiatlejsza gazeta rozpoczyna nagoneczke na siostry.
        Kazdy robi co umie najlepiej! Grunt to specjalizacja!
        • d-dedimery Co za radość dla wszystkich "prawdziwych" Polaków! 24.02.11, 12:03
          Siostry Radwańskie zarobią jeszcze więcej ! Od razu mi lepiej, i zapewne wielu innym..
          Poczułem się bogaty i spełniony. Boże, ja płaczę !
          • askeladen Re: Co za radość dla wszystkich "prawdziwych" Pol 24.02.11, 12:08
            doskonale cie rozumiem, tez bym plakal jakbym byl toba!
          • askeladen Re: Co za radość dla wszystkich "prawdziwych" Pol 24.02.11, 12:14
            tez bym plakal, gdybym byl toba!
          • askeladen Re: Co za radość dla wszystkich "prawdziwych" Pol 24.02.11, 12:21
            TEZ BYM PLAKAL; GDYBYM BYL TOBA (v3)
          • askeladen Re: Co za radość dla wszystkich "prawdziwych" Pol 24.02.11, 12:24
            gdybym byl toba to tez bym plakal (v4)
      • Gość: TytusRomekAtomek Dlaczego tatus sie nie zgadzal ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 12:01
        Bo tatus wyznaje zasady podobne do tych, ktorymi kieruje sie pewna partia w Polsce uskuteczniajaca przemarsze z pochodniami po Krakowskim - podejrzliwie patrzec na rece, szukac ukladu, dywagowac kto moze mnie oszukac i .... stracic kontrakt.

W ten sposob brat przywodcy tej partii wstrzymal wszystkie inwestycje w Warszawie, a sam brat kierujac rzadem RP wstrzymal wszelaka prywatyzacje.

Nie chce mieszac polityki i sportu, ale tata Radwanski dosc otwarcie przyznaje sie do sympatii politycznych i zwiazkow z partia prezydenta 1000-lecia z 20% poparciem spolecznym...
        • askeladen Re: Dlaczego tatus sie nie zgadzal ??? 24.02.11, 12:07
          Ooooo! Tatusia wyciagnalej dziewczynom? A myslalem, ze w tej gazecie to brata, ojca, matki, dziadka nikomu wyciagnac nie wypada.
          Bo klamac to wiem, ze tutaj wolno, wiec takie "20% po parciem spolecznym" mnie nie dziwi
        • d-dedimery I pomyśleć,Radwańskie robią to wszystko dla Polski 24.02.11, 12:07
          Jak mówi patriota, Radwański-ojciec, to wszystko oparte jest tylko i wyłącznie na patriotyżmie,
          nic dla siebie, wszystko dla kochanej Polski !
          • askeladen Re: I pomyśleć,Radwańskie robią to wszystko dla P 24.02.11, 12:16
            Patrioci sa respektowani i wysoko cenieni w kazdej kulturze. Powtarzam - KULTURZE!
          • askeladen Re: I pomyśleć,Radwańskie robią to wszystko dla P 24.02.11, 12:22
            Patrioci sa respektowani i cenieni w kazdej kulturze. Powtarzam: KULTURZE!
      • Gość: gość portalu Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 12:04
        na zdjęciu widoczne na drugim planie :)
        • d-dedimery Namówiłem moją babcię by przeczytała ten news... 24.02.11, 12:13
          Moja babcia{emerytowana nauczycielka} ucieszyła się i zaczęła klaskać w rączki !
          Z radości,że Radwańskie tak sobie radza, postanowiła kupić wino , mimo,że emeryturka cieniutka[ 1320zł za 38 lat pracy}..W następnym życiu, zamiast studiów, potem użerania się z cudzymi dziećmi, wybierze tenis ! Do tego ,nie trzeba być najlepszym....
      • askeladen @ d-dedimery 24.02.11, 12:24
        domyslam sie, d-dedimery, ze ty tutaj slizbowa ale...zachowuj sie jak na profesionaliste przystalo i nie kazuj postow, ktore ci w piety wchodza!
      • askeladen d-dedimery - jestes tchurzem 24.02.11, 12:28
        d-dedimery
        • d-dedimery askeladen..Korzystaj, niemoto,ze słownika... 24.02.11, 13:11
          " tchUrzu" ha,ha,ha,ha!
      • Gość: antypis-pl najpierw milosniczki pisu IP: *.golebiewski.pl 24.02.11, 12:40
        a jak zobaczyly , ze daly doopy wynajely agencje PR. wszedzie radwanskie. rzadko pissdzielcza rodzinka
      • forumowicz_pospolity Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 13:11
        plus to wieksza kasa
        minus to że teraz Agnieszka bedzie bełkotac marketingowym lukrem jak wiekszosc towarzystwa
        a dotychczas była wzorem szczerosci i naturalnosci mimo ze chropawej czasami :)

ciekawe czy teraz pan Radwanski otworzy sie równiez szerzej na kontakty ze specjalistami
        w warstwie czysto sportowej?

co do Karoliny to skoro w wywiadzie w polskiej tv ojciec Woźniackiej mówi o niej Karolina
        to chyba upowaznia reszte do tego samego
        kiedys pan Karol Stopa komentując próbował poeksperymentowac i nazywał tenisistkę
        per "Karolajn Łoźniaki" argumentujac ze tenisistka sama tak okresla siebie na stronie angielskojezycznej ale szybko odpuscił i słusznie, Karolina wprawdzie nie nasza dziołcha
        formalnoprawnie ale generalnie to nasza hyhy:)
      • Gość: kermit.dolomit Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 13:23
        Ile teraz zarobią siostry Radwańskie ? Gówno mnie to obchodzi
        • Gość: fusefkj Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 13:30
          "Karolina wprawdzie nie nasza dziołcha formalnoprawnie ale generalnie to nasza hyhy:)" - idiotyzm, tylko wirtualnie dla zakompleksionych leczacych swoje kompleksy, w rzeczywistosci kazdy jest tym za kogo sam sie uwaza i podaje, w ym wypadku Dunka, a geny nie maja z tym nic wspolnego.
          • forumowicz_pospolity Re: Siostry Radwańskie z Roddickiem i Woźniacką! 24.02.11, 13:38
            Gość portalu: fusefkj napisał(a):

> "Karolina wprawdzie nie nasza dziołcha formalnoprawnie ale generalnie to nasza
            > hyhy:)" - idiotyzm, tylko wirtualnie dla zakompleksionych leczacych swoje kompl
            > eksy, w rzeczywistosci kazdy jest tym za kogo sam sie uwaza i podaje, w ym wyp
            > adku Dunka, a geny nie maja z tym nic wspolnego.

zieeeew
      • Gość: staromodny KUZWA jak zwykle wszystko sprowadzane do kasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 13:41
        lata 90'te byly jednak inne

a przynajmniej dziennikarstwo stalo na wyzszym poziomie
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka